Vše fungovalo bez problému a najednou, nevím proč, se něco pokazilo. Například chci spustit GPparted mi hlásí:
Vyžaduje ověření
Ke spuštění editoru oddílů Gparted pod uživatelem root je vyžadováno ověření
Správce a požadavek na heslo
Jediné heslo je heslo správce co jsem uložil při instalaci. Tím se i přihlašuji do Ubuntu. Ale zde nefinguje. Je možnost nějak napravit?
Děkuji za pomoc.