Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: UBUNTU 7.04 - po přihlášení dojde ihned k automatickému odhlášení  (Přečteno 1945 krát)

f_r_e_e_z

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Zdravim
Mám tento problém, (začátečník v Linuxu) Po nainstalování Ubuntu 7.04 a stažení všech aktualizací se mi po rebootu nepodaří přihlásit do  graf. režimu. Jmeno i heslo je spravne po zadání problikne mé nastavení "plochy" a ihned dojde na odhlášení. Zkoušel jsem použit i jiná SEZENI (GNOME, ZACHRANE) vše se stejným výsledkem - AUTOMATICKY IHNED ODHLASEN. Zkousel jsem i přidat uživatele, ten se chová stejně, přesto do konzole se přihlásím

Díky za info

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: UBUNTU 7.04 - po přihlášení dojde ihned k automatickému odhlášení
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2007, 20:37:31 »
Jak velký diskový oddíl pro Ubuntu máte? Nemůže být zcela zaplněn?

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: UBUNTU 7.04 - po přihlášení dojde ihned k automatickému odhlášení
« Odpověď #2 kdy: 15 Října 2007, 14:18:25 »
Určitě je zaplněn:

zjištění zaplnění:
Citace
df -m

smazání již nainstalovaných .deb balíčků
Citace
sudo apt-get clean

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

f_r_e_e_z

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: UBUNTU 7.04 - po přihlášení dojde ihned k automatickému odhlášení
« Odpověď #3 kdy: 15 Října 2007, 19:34:05 »
Uz jsem to řešil s někým na X chatu a na velikost diskového oddílu se mě ptali, ale já nemyslím že je problém ve Velikosti disku. Při instalaci jsem do PC do externího rámečku vložil 80GB Seagate - NOVY, odpojil SATA disky a nainstaloval Ubuntu, Po doinstalování jsem stáhl cca 200MB aktualizací, při restartu jsem opět zapojil Ostatní HDDa do Ubuntu bootuji přes F12 systém korektně nabíhá ale přihlášení v grafickém modu není akceptováno ihned mě to odhlásí. v konzoli vše OK ale jelikož jsem začátečník je mi to k ničemu. Při instalaci jsem rozdeleni disku nechal na Linuxu aby si sám určil jak a co rozdělit, přitom jsem jej nechal použít celých 80GB na HDD

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.