Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: font pro zobrazování písma v cs:s  (Přečteno 4071 krát)

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« kdy: 07 Června 2007, 21:03:14 »
zdravím. Mám steam cs:s a slyšel jsem, že dokud si tam nedám win font, nebude se mi tam nic zobrazovat (teď se nezobrazuje, mno). Kde mohu prosím sosnout win font a jak to dát do linuxu, aby to ve steamu jelo v pohodě? Nepotřebuji to nutně, ale potěší :o)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2007, 21:25:21 »
Seženete je ve Windows (nemáte-li Windows musíte sehnat od přátel...) a pak je nahrajte do složky /home/.wine/drive_c/windows/fonts/

Btw. Řešilo se to tady milionkrát...

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #2 kdy: 07 Června 2007, 21:33:11 »
omlouvám se, nevěděl jsem, přesto děkuji, jen v home mám pouze svůj profil a v něm plochu + nějaké ukázky. Složka vytvořit nejde, takže nevím tedy, kam dál. Jsem to případ, že? :/ Copak dělám špatně? :/

Ravli

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #3 kdy: 07 Června 2007, 22:25:40 »
Citace: Balaam
omlouvám se, nevěděl jsem, přesto děkuji, jen v home mám pouze svůj profil a v něm plochu + nějaké ukázky. Složka vytvořit nejde, takže nevím tedy, kam dál. Jsem to případ, že? :/ Copak dělám špatně? :/
ten adresár je primárne skrytý...v nautiluse sa daju skryté adresáre zobrazit kl. skratkou Ctrl+H

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #4 kdy: 07 Června 2007, 23:16:11 »
Děkuji, ale přesto, když jsem dal ctrl+h, nic se mi nezobrazilo (ono přesně jsem zmáčkl zobrazit - zobrazovat skryté soubory). Nejde se tam dostat jinak? Příkazová řádka, nevím... Vždy je přeci alternativa

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #5 kdy: 08 Června 2007, 09:01:26 »
prostě v nautilu napíšete do adresy ~/.wine/drive_c/windows/fonts
Jinak potřeba windows je blbost, myslím, že na appdb.winehq.com se dá najít, který font a kde stáhnout...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #6 kdy: 08 Června 2007, 13:45:02 »
děkuji, děkuji mnohokrát všem. Jede, vyřešeno :).

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #7 kdy: 08 Června 2007, 17:38:53 »
tak mám ještě jeden problém, už s písmem ve hře. Fonty mám nahrané, ale tak zdá se mi zbytečné zakládat kvůli tomu nové téma. Snad mi pomůžete, pánové. Přikládám screen

http://img58.imageshack.us/img58/82/obrazovkagq4.png

čili fonty mám, chyba bude určitě jinde :(.

ještě chci dodat, že fonty mám správně, pže steam písmo se mi zobrazuje a to před tím nedělalo... A zobrazuje se korektně...

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #8 kdy: 08 Června 2007, 21:29:33 »
nikdo neví, copa s tím? :(

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #9 kdy: 08 Června 2007, 22:16:08 »
V jakém wine "systému" spouštíte CSS??
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #10 kdy: 08 Června 2007, 22:21:22 »
DjSmaky: nevykat prosím, není mi tolik, aby mi toto bylo prokazováno (asi si to dám i do podpisu, jako to zd emá jeden chlapík). Každopádně, abych pravdu přiznal, nevím. Měl bych mít nejnovější verzi wine ( před pár dny jsem instaloval Linux = sosal wine). Jukám do Synaptic a je to verze 0.9.33 Ubuntu. Diablo 2 jsem na tom rozjel v pořádku (nějaký dobrák sem hodil příkazy, takže funguje), jen tohle css dělá neplechu...

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #11 kdy: 09 Června 2007, 09:20:31 »
Balaam -> No, dobrá, tak už nevykám... Mám s tykáním/vykáním problémy... Někdy vykám a někdy tykám.. prostě podle nálady :)
Ale teď k tématu - napadá  mě, že máš asi starou verzi wine... Zajdi na stránky winehq.com a tam si podle jejich návodu dej do repozitářů repozitář s nejnovější verzí Wine (teď je to 0.9.38).. Potom to zkus znovu... Pokud to nepůjde, tak otevři 'winecfg' a koukni na kompatibilitu... Nastav Windows XP... pokud to ani potom nebude chodit, tak nevím... Já CSS rozjel bez větších problémů (teda, když nepočítám Framerate na ovladačích ati :) )...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Balaam

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #12 kdy: 09 Června 2007, 13:59:35 »
mno, nefunguje, ale asi na to kašlu. jsem dnes otravoval lidi z IRC, ale taky nic. Pokud tam pojedou ostatní hry, jen cs:s ne, tak to pro mě až taková hrůza nebude...

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
font pro zobrazování písma v cs:s
« Odpověď #13 kdy: 09 Června 2007, 14:34:55 »
Možná je to problém jen týhle verze... počkal bych na další (asi za týden) a pak se uvidí...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.