Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: NeroLINUX  (Přečteno 14486 krát)

nikola

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 944
    • http://home.tiscali.cz/nikola
NeroLINUX
« kdy: 20 Dubna 2007, 06:48:55 »
Dobrá zpráva pro příznivce tohoto komerčního programu. Vychází verze 3.0.0.0 beta, která se zcela odpoutala od verze 2. Vypadá stejně (včetně funkcí), jako verze pro windows. Ještě link ke stažení: ftp://ftp1.usw.nero.com/software/NeroLINUX/

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
NeroLINUX
« Odpověď #1 kdy: 20 Dubna 2007, 07:52:15 »
A už pracuje v Gtk 2?
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Krtko

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 540
NeroLINUX
« Odpověď #2 kdy: 20 Dubna 2007, 09:22:58 »
ano je v gtk2. len este mensie upozornenie; toto je beta a finalny releas by mal byt niekedy v preibehu/koncom maja.

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
NeroLINUX
« Odpověď #3 kdy: 20 Dubna 2007, 11:26:19 »
Tak jsem to nainstaloval a řeknu vám, že kdybych byl kuřák a měl po spuštění nového Nera v puse cigaretu, tak mi vypadne a popálí mě, protože jsem zůstal čumět s otevřenou hubou. Vypadá to stejně jako Nero ve Windows, možná bych řekl, že díky GTK2 i lépe, aspoň mě se to zdá takové uhlazenější. Jsem sice zastáncem K3B, ale nové Nero má rozhodně něco do sebe.
Kubuntu forever :-)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
NeroLINUX
« Odpověď #4 kdy: 20 Dubna 2007, 11:47:50 »
Moc hezké a pro začátečníky s LinuxOS to bude příjemné že se nebudou muset učit nic nového.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

filo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
NeroLINUX
« Odpověď #5 kdy: 20 Dubna 2007, 11:59:19 »
Citace: barevnej
Moc hezké a pro začátečníky s LinuxOS to bude příjemné že se nebudou muset učit nic nového.
Obávám se, že budou, protože NeroLinux stojí 20eur, pokud se nemýlím.
MSI KT3 Ultra, Athl XP 2000+, GF4MX440, SBLive Value, LG 4167B - Prosím NEVYKAT

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
NeroLINUX
« Odpověď #6 kdy: 20 Dubna 2007, 12:10:31 »
A nepujde jim tam náhodou už zakoupená licence k neru co kupovaly s vypalovačkou?
Až se k tomu dostanu tak to zkusím... někde ten kod mám.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

filo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
NeroLINUX
« Odpověď #7 kdy: 20 Dubna 2007, 12:37:55 »
Citace: barevnej
A nepujde jim tam náhodou už zakoupená licence k neru co kupovaly s vypalovačkou?
Až se k tomu dostanu tak to zkusím... někde ten kod mám.
Zkus, ale moc šancí tomu nedávám, protože s páličkou dává Ahead jen Nero Express, kdežto tohle je "plnotučná" verze.
MSI KT3 Ultra, Athl XP 2000+, GF4MX440, SBLive Value, LG 4167B - Prosím NEVYKAT

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
NeroLINUX
« Odpověď #8 kdy: 20 Dubna 2007, 12:48:39 »
No pokud to nepujde tak jen těžko se prosadí Nero na linuxOS :/
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Warp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
NeroLINUX
« Odpověď #9 kdy: 20 Dubna 2007, 13:31:13 »
Nechápu ten argument s cenou. Vy za Nero pro Windows neplatíte? To co dostanete k vypalovačce přece není plnohodnotné a jde srovnat s free alternativami co jsou zdarma. Pokud je to co říkáte o nové verzi Nera pravda, tak je 20€ přijatelná a rozumná cena. V momentě kdy si lidé začnout software pro Linux kupovat, ho totiž firmy začnou konečně plně podporovat.

EDIT: Screenshot http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38477

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
NeroLINUX
« Odpověď #10 kdy: 20 Dubna 2007, 13:38:30 »
Linux používám právě proto, abych za něj nemusel platit...
Have you tried turning it off and on again?

Warp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
NeroLINUX
« Odpověď #11 kdy: 20 Dubna 2007, 13:47:05 »
Citace: jirihuf
Linux používám právě proto, abych za něj nemusel platit...
A určitě nejsi sám, ale já ho používam ze zcela jiných důvodů. Vlastnost že je "zdarma" je jen tou třešničkou na dortu. Jakkoliv může být Linux jako operační systém kvalitní, tak kvalitních aplikací přeci jen moc není. Konec konců co má společného operační systém s programem na vypalování. Zhola nic.

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
NeroLINUX
« Odpověď #12 kdy: 20 Dubna 2007, 13:53:47 »
Citace: Warp
Citace: jirihuf
Linux používám právě proto, abych za něj nemusel platit...
A určitě nejsi sám, ale já ho používam ze zcela jiných důvodů. Vlastnost že je "zdarma" je jen tou třešničkou na dortu. Jakkoliv může být Linux jako operační systém kvalitní, tak kvalitních aplikací přeci jen moc není. Konec konců co má společného operační systém s programem na vypalování. Zhola nic.
Člověk by skoro řekl, že pracuješ pro Ahead...;-)
Have you tried turning it off and on again?

LS

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3849
    • http://linux.euweb.cz
NeroLINUX
« Odpověď #13 kdy: 20 Dubna 2007, 13:57:09 »
Citace: jirihuf
...Člověk by skoro řekl, že pracuješ pro Ahead...;-)
Uz to neni Ahead ale Nero A.G.

Skeletonix

  • Host
NeroLINUX
« Odpověď #14 kdy: 20 Dubna 2007, 13:57:24 »
Sám si ho nepořídím, ale to co mě nejvíce vytáčí na Linuxu jsou vypalovací programy ( pořád nefungují na 99% ... teď už snad k3b 1.00.1 po úpravách chybek s multisession cd) a Nero by mohla být záruka kvality ... když už jim zaplatíte měli by vám  garantovat funkčnost ;)

A dle screenshotů vypadá poměrně sexy :D

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
NeroLINUX
« Odpověď #15 kdy: 20 Dubna 2007, 14:36:01 »
Áha, to jsem nepostřehnul, já je mám pořád jako Ahead..:-D
--
Je faktem, že pálící programy v linuxu jsou skutečně zvláštně polovičaté... na multisession už jsem se vyprdnul a pálím nejvíce pomocí integrovaného páliče... Uvidíme, co zvládne nerolinux...
Have you tried turning it off and on again?

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
NeroLINUX
« Odpověď #16 kdy: 20 Dubna 2007, 18:25:27 »
Citace: filo
Citace: barevnej
Moc hezké a pro začátečníky s LinuxOS to bude příjemné že se nebudou muset učit nic nového.
Obávám se, že budou, protože NeroLinux stojí 20eur, pokud se nemýlím.
Pokud to bude stát jen 20Eur, čili kolem 600Kč, tak do toho asi zainvestuji.
Kubuntu forever :-)

Krtko

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 540
NeroLINUX
« Odpověď #17 kdy: 20 Dubna 2007, 18:29:52 »
ja som to investoval uz do tej strej verzie a vobec nelutujem. ci bude tolko stat aj nova sa este uvidi, ale myslim, ze ano. kazdopadne vsak myslim, ze sa oplati vyskusat aspon demo/beta.

nikola

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 944
    • http://home.tiscali.cz/nikola
NeroLINUX
« Odpověď #18 kdy: 20 Dubna 2007, 18:50:47 »
Citace: krtko
ja som to investoval uz do tej strej verzie a vobec nelutujem. ci bude tolko stat aj nova sa este uvidi, ale myslim, ze ano. kazdopadne vsak myslim, ze sa oplati vyskusat aspon demo/beta.
Souhlasím. Jinak jsem někde četl, že licenční číslo pro krabicovou verzi nera6 a nerolinux je stejné, takže kdo máte zakoupeno, můžete snad použít (netýká se OEM verzí). V každém případě šest stovek tolik není.

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
NeroLINUX
« Odpověď #19 kdy: 20 Dubna 2007, 22:30:12 »
Tak jsem si právě za 19,99 koupil svůj první program pro Linux. Pevně doufám, že bude na dlouhou dobu poslední. Přiznám se, že je to i taková malá reparace za ty roky, co jsem ho kdysi na černo používal ve Windows.
Kubuntu forever :-)

Krtko

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 540
NeroLINUX
« Odpověď #20 kdy: 20 Dubna 2007, 23:29:55 »
no lenze to sa kupuje este SN pre staru verziu. pre novu bude az niekdy v maji. takze dufaj, ze ti to bude fungovat.

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
NeroLINUX
« Odpověď #21 kdy: 21 Dubna 2007, 09:36:22 »
Citace: krtko
no lenze to sa kupuje este SN pre staru verziu. pre novu bude az niekdy v maji. takze dufaj, ze ti to bude fungovat.
Předpokládám, že bude stejné, protože jsem ho dával kupovat ze stránky s Beta verzí trojky. Jinak jim nakopu *censored*.
Kubuntu forever :-)

Krtko

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 540
NeroLINUX
« Odpověď #22 kdy: 21 Dubna 2007, 10:27:51 »
ak myslis tuto stranku tak to je ta co bola aj predtym. ale pri najhorsom by sa hadam dalo dohodnut keby si im napisal mail. ja inak tiez dufam, ze nebude treba nove cislo, lebo uz mam kupene pre 2 licencie.

Andrej Galbavý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
NeroLINUX
« Odpověď #23 kdy: 22 Dubna 2007, 12:53:53 »
Citace: krtko
ak myslis tuto stranku tak to je ta co bola aj predtym. ale pri najhorsom by sa hadam dalo dohodnut keby si im napisal mail. ja inak tiez dufam, ze nebude treba nove cislo, lebo uz mam kupene pre 2 licencie.
Netreba, nove cislo urcite pojde aj zo starsej verzie, lebo ja som mal na skusku NeroLINUX 2.1.0.3 a skusil som preinstalovat betu 3.0.0.0 a v poho ...

Krtko

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 540
NeroLINUX
« Odpověď #24 kdy: 22 Dubna 2007, 13:34:45 »
v 3.0 beta je overovanie cisla vypnute a je casovo obmedzena do konca maja. navyse ma este konfiguracny subor premiestneny z ~/.nerorc do ~/.nero/config a je v xml formate, takze to, ze si tam mal nastavenia zo starej verzie na to nema vplyv.

EDIT:
Kód: [Vybrat]
i have a question...do we need to buy another key to use nerolinux 3 when it's released?

Yes I think so...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.