Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Průhledné pozadí dokovací ikonky v panelu. (stardict ikonka)  (Přečteno 1953 krát)

XomboX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
Mam problem s dokovaci ikonku stardictu. Kdyz nastavim pruhledny panel, tak se mi u te ikonky zobrazuje bile pozadi:



Tuto ikonku jsme na disku nasel, jmenuje se docklet_scan.png. Otevrel jsem ji v gimpu a tam je vse okolo tech dvou knih pruhledne (ty knizky nejsou na zadnem bilem pozadi). Zkusil jsem tuto ikonku prepsat prejmenovaou ikonkou berylu, u ktere se mi pruhledne pozadi zobrazuje korektne. Avsak, zase se objevilo bile pozadi.
Problem tudiz musi byt nekde v souboru, ktery prave "loaduje" tuto ikonk do doku a zaroven ji podle me automaticky priradi bile pozadi.

Da se tomu nejak zamezit? Ten ridici soubor se mi bohuzel nedari najit :-(

Diky za pomoc!
Asus A6JC-Q003, Ubuntu
Jabber: xombox@jabbim.cz
Ubuntu User number is #12210  Monday, applications choke Tuesday, Wednesday, RAID set's broke Thursday, let out the magic smoke but on Friday, I patch bugs Monday, my xorg conf is toast Tuesday, Wednesday, CPU roasts Thursday, it won't even POST but on Friday, I patch bugs

XomboX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
Průhledné pozadí dokovací ikonky v panelu. (stardict ikonka)
« Odpověď #1 kdy: 15 Května 2007, 08:47:31 »
Nikdo nevii? :-(

Tak mi aspon napiste, jestli nekdo z vas ma tento samy problem se stardict ikonkou (nebo nejakou jinou) jako ja!
Asus A6JC-Q003, Ubuntu
Jabber: xombox@jabbim.cz
Ubuntu User number is #12210  Monday, applications choke Tuesday, Wednesday, RAID set's broke Thursday, let out the magic smoke but on Friday, I patch bugs Monday, my xorg conf is toast Tuesday, Wednesday, CPU roasts Thursday, it won't even POST but on Friday, I patch bugs

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Průhledné pozadí dokovací ikonky v panelu. (stardict ikonka)
« Odpověď #2 kdy: 15 Května 2007, 09:08:09 »
Měl jsem - s gaimem.

XomboX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
Průhledné pozadí dokovací ikonky v panelu. (stardict ikonka)
« Odpověď #3 kdy: 15 Května 2007, 10:59:12 »
Citace: vojtech.t
Měl jsem - s gaimem.
A mohl byste mi popsat, jak jste to resil?
Asus A6JC-Q003, Ubuntu
Jabber: xombox@jabbim.cz
Ubuntu User number is #12210  Monday, applications choke Tuesday, Wednesday, RAID set's broke Thursday, let out the magic smoke but on Friday, I patch bugs Monday, my xorg conf is toast Tuesday, Wednesday, CPU roasts Thursday, it won't even POST but on Friday, I patch bugs

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Průhledné pozadí dokovací ikonky v panelu. (stardict ikonka)
« Odpověď #4 kdy: 15 Května 2007, 16:27:40 »
mne sa tiež stardict zobrazuje na bielom pozadí. nijako to však neriešim.
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.