Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: velikost ISO obrazu  (Přečteno 1020 krát)

kikapu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
velikost ISO obrazu
« kdy: 10 Května 2007, 22:29:02 »
Chtěl jsem ze zvědavosti vyzkoušet nové Ubuntu-jedu na SuSE- a ejhle-opakovaný problém: stahování odstartuje vysokou rychlostí,správce stahování hlásí velikost souboru 697MB,během krátké chvíle rychlost stahování klesne na desetinu,tj 60kB/s,čas do konce cca 3 hodiny, přesto je  za chvilku stahování hotovo-jenže-velikost souboru je vadná-při posledním pokusu 14,5MB. Předešlou verzi jsem stáhl bez problémů,i jakékoliv jiné distribuce,tušíte někdo,kde je problém?

jiri-j

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 489
  • skill: Lama
velikost ISO obrazu
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2007, 22:35:08 »
Já když jsem v Praze na privátě tak jsem připojen přes PRAHA9NET, je to zdarma, ale když stahuji nějaký větší soubor tak se stane přesně to samé co píšeš ty. Ale podařilo se mi stáhnout ISO přes download akceleratot we widlích, tam se to nepřerušilo, ale pokud bych stahoval přes IE, FF nebo operu tak vím na 99,9% že bych to nestáhl. Přes co jste připojen?
Acer Aspire 3023WLMi, Sempron 3000+, ATI Mobility Radeon X700, 512MB RAM, Archlinux

Fň.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 127
velikost ISO obrazu
« Odpověď #2 kdy: 10 Května 2007, 22:36:34 »
Dobrý večer,

možná je problém někde na serveru, ze kterého to taháte.
Zkuste použít jiné zrcadlo.

kikapu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
velikost ISO obrazu
« Odpověď #3 kdy: 10 Května 2007, 22:48:46 »
mé připojení-Ralskonet-klasický panelákový kolektivní bezdrát,500kB/s... Zrcadel jsem zkusil víc,tak nevím-opakuji,že jiná distra,včetně předešlého Ubuntu byla O.K. Nastartoval jsem KTorrent,mělo by to jít,tváří se standartně...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.