Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Beryl odinstalace  (Přečteno 1026 krát)

vlasto

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 527
Beryl odinstalace
« kdy: 03 Června 2007, 19:47:20 »
Přidal jsem si Beryla  s přidat nebo ubrat programy.Nebylo to stoprocentní ,tak jsem ho zase přes přidat nebo ubrat programy odinstaloval.
Nyní mně není vidět při spuštení např.Firefox  horní lišta.Také to hlásí,že neběží správce oken.Co s tím?Má někdo radu.
Děkuji

ondrg

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51
    • trivialitty weblog
Beryl odinstalace
« Odpověď #1 kdy: 03 Června 2007, 19:56:17 »
No pokud ho chceš úplně odinstalovat, tak je nejlepší si spustit Synaptic (Systém -> Správa -> Správce balíků Synaptic) a tam dát vyhledat "beryl" a všechny nainstalované části odinstalovat.
IBM ThinkPad T42, Pentium M 1.7 GHz, 768 RAM, ATI Mobility Radeon 32 MB, 60 GB HDD
Kubuntu 8.04 s KDE
"Cracky? Sériová čísla? Co to je?"

vlasto

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 527
Beryl odinstalace
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2007, 19:57:20 »
S největší pravděpodobností jsem si asi vymazal při nastavování Beryla nějaký plugin z Compizu.Má někdo radu?
Děkuji

vlasto

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 527
Beryl odinstalace
« Odpověď #3 kdy: 03 Června 2007, 21:37:59 »
Kde najdu správce oken?
Dává mně to tuto hlášku:
/usr/bin/compiz.real: SmcOpenConnection failed: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed
/usr/bin/compiz.real: Screen 0 on display ":0.0" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
/usr/bin/compiz.real: No manageable screens found on display :0.0
Varování manažera oken: "" nalezené v konfigurační databázi není platná hodnota pro klávesovou zkratku "toggle_shaded"
Varování manažera oken: Obrazovka 0 na displeji ":0.0" již má manažera oken; zkuste nahradit aktuálního manažera oken pomocí volby --replace.
Co s tím?
Děkuji

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.