Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: mplayer chyba + down. man.  (Přečteno 1397 krát)

waterman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
mplayer chyba + down. man.
« kdy: 04 Srpna 2007, 07:44:08 »
1. Kdyz mam zapli CF a chci si pustit naky film v mplayeru, tak okna mplayeru jsou bez te vrchni listy, jinak vsechny jinak u vsech ostatnich programu ty vrchni listy mam, a taky mi potom ejdedat video do fullscreen, zkousel jsem spustit emerald ale furt mplyer nema okrajeoken :-( Nevite co s tim krome vypinani CF??

2. Vite nekdo o nakem dobrem download manageru jako je napr u windows Internet download manager?? Uz jsem nake zkousel, ale vzdy jsou nefunkcni, chtel bych aby DM nahradil pri stahovani mozillu, tzn aby kdyz kliknu na naky odkaz ktery vede k souboru, tak aby ho nezacala stahovat mozilla ale DM, nevite nekdo o takovem programku? a pripadne jak hojeste nastavit??
AMD Sepron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO
Windows XP SP3 customized by Me!
iPhone 16GB Pwned!

nick-db

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 91
mplayer chyba + down. man.
« Odpověď #1 kdy: 04 Srpna 2007, 18:43:32 »
1. no tak ten problem s mplayerom mozem potvrdit, ale fullscreen mi ide. tak neviem

2. vobec ten internet download manager nepoznam, ale pouzivam ff extension 'down them all'

waterman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
mplayer chyba + down. man.
« Odpověď #2 kdy: 04 Srpna 2007, 19:15:57 »
k tomu download manageru, jde mi o to ze se mi obcas stava ze mozilla nekdy soubor co ma napr 1 GB nestahne cely, stahne napr jenom 500 Mb a hlasi ze je soubor stazeny :-( aspon tak se me to stavalo ve Widlich a podle zkusenosti radeji pouzivam naky download manager, ale v ubuntu jsem zatim zadny slusny nenasel
AMD Sepron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO
Windows XP SP3 customized by Me!
iPhone 16GB Pwned!

anicka

  • Host
mplayer chyba + down. man.
« Odpověď #3 kdy: 18 Srpna 2007, 21:16:45 »
Citace: waterman
1. Kdyz mam zapli CF a chci si pustit naky film v mplayeru, tak okna mplayeru jsou bez te vrchni listy, jinak vsechny jinak u vsech ostatnich programu ty vrchni listy mam, a taky mi potom ejdedat video do fullscreen, zkousel jsem spustit emerald ale furt mplyer nema okrajeoken :-( Nevite co s tim krome vypinani CF??

2. Vite nekdo o nakem dobrem download manageru jako je napr u windows Internet download manager?? Uz jsem nake zkousel, ale vzdy jsou nefunkcni, chtel bych aby DM nahradil pri stahovani mozillu, tzn aby kdyz kliknu na naky odkaz ktery vede k souboru, tak aby ho nezacala stahovat mozilla ale DM, nevite nekdo o takovem programku? a pripadne jak hojeste nastavit??
K bodu 2.: Výbornou zkušenost mám s aplikací WebDownloader for X (v Synapticu hledejte d4x). 8-)
« Poslední změna: 15 Října 2007, 20:48:50 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.