Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WWW a BAD REQUEST  (Přečteno 2164 krát)

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
WWW a BAD REQUEST
« kdy: 14 Října 2007, 11:55:10 »
Dobrý den, mám problém si zaktualizovat jednu stránku e-learningu na UPCE. Vždy mi to vyhodí toto:

BAD REQUEST
Your browser sent a request that this server could not understand.

Apache/2.0.52 (CentOS) Server at moodle.upce.cz Port 443

Nevím co s tím, zkusil jsem povolit port - nepomohlo, zkusil jsem naistalovat Apache - nepomohlo. Ale zřejmě v Ubuntu to nebude, jelikož jsem to zkoušel i přes IE ve winxp ve virtalboxu a výsledek stejný.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2007, 12:01:39 »
Já bych se zkusil obrátit na admina/webmastera, protože mi to přijde jako chyba těch stránek a ne vaše...

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #2 kdy: 14 Října 2007, 13:45:02 »
To mě taky napadlo, zkoušel jsem hledat na internetu, ale nic moc odpovědi (spíše žádné).

Pavel Půlpán

Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #3 kdy: 14 Října 2007, 13:56:10 »
Zdravim rovnez upcaka... :D

Otravuj adminy v Informacnim centru (Ing. Dusek), nebo se obrat na Ing. Cernou kera ma e-learning na starost. ;)

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #4 kdy: 14 Října 2007, 15:16:12 »
Tak také zdravím upcáka  ;) , asi budu muset, ještě jsem zkoušl vypnout IPv6, zkontroloval jsem povolený cookies a nic 400 Bad Request.

Pavel Půlpán

Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #5 kdy: 14 Října 2007, 15:31:49 »
Jeste muzes zkusit cookies promazat... co se mi podarilo vygooglovat tak jiste servery s tim meli problem a smazanim cookies daneho serveru se to vyresila. Nevim ale, jestli je to stejny problem. 8)

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #6 kdy: 14 Října 2007, 17:12:38 »
Tak jsem promazal cookies jak ve Firefoxu tak i v IE a nic. Zkontroloval jsem zaškrtnuté ssl v IE vše ok a přesto nic. Potvrdil jsem certifikát a nic. Uložil jsem stránku jako bezpečnou a nic. V IE i ve firefoxu jsem kouknul na chyby a vypsalo to dvě chyby - chybu v HTMLArea a chybu syntaxe. Už mě teď vážně nic nenapadá. 
« Poslední změna: 18 Října 2007, 20:42:46 od Anna Taliánová »

Pavel Půlpán

Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #7 kdy: 14 Října 2007, 18:11:57 »
Tak ted uz me napada jenom to Informacni centrum. Muzes se i stavit na studijnim, at te navedou co a jak.

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: WWW a BAD REQUEST
« Odpověď #8 kdy: 14 Října 2007, 18:23:13 »
V úterý právě potřebuju na studijní, tak když budu stíhat tak se tam stavím. Jinak díky.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.