Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...  (Přečteno 1934 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...
« kdy: 07 Listopadu 2007, 09:31:38 »
Pokud jste napsali něco, co by druzí chtěli vytištěné na papíře, například příručku k software, můžete si jednoduše objednat tisk knihy na http://www.lulu.com/... a snad je můžete i nabídnout...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

anicka

  • Host
Re: Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...
« Odpověď #1 kdy: 08 Listopadu 2007, 14:01:07 »
V "Obecné diskusi" jsou linky mimo téma Linux (Ubuntu) dovoleny, ale nejde ve Vašem příspěvku o reklamu nebo komerční sdělení? (viz i nadpis příspěvku) Děkuji.
« Poslední změna: 08 Listopadu 2007, 14:13:54 od Anna Taliánová »

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...
« Odpověď #2 kdy: 08 Listopadu 2007, 14:07:40 »
V "Obecné diskusi" jsou linky mimo téma Linux (Ubuntu) dovoleny, ale nejde ve Vašem příspěvku o reklamu nebo komerční sdělení? (viz i nadpis příspěvku) Děkuji.
Omlouvám se, ale četl jsem zde o problémech s vydáním knihy v malém nákladu, tak jsem to sem přidal v dobré víře.
S tou firnou nic společného nemám, jen že dcerka si tam chce vydat své povídky...  ;)
« Poslední změna: 08 Listopadu 2007, 14:14:11 od Anna Taliánová »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Ondřej Surý

  • Host
Re: Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...
« Odpověď #3 kdy: 08 Listopadu 2007, 14:08:42 »
Já myslím, že tohle je docela v pohodě...

anicka

  • Host
Re: Pro autory návodů... Objednejte si třeba jen 3 výtisky...
« Odpověď #4 kdy: 08 Listopadu 2007, 14:11:36 »
Děkuji za osvětlení Compaqovi i za zhodnocení administrátorovi Ondřejovi Surému.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.