Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu 7.04 vs. SuSE 10.2 [vyřešeno]  (Přečteno 15358 krát)

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #50 kdy: 12 Prosince 2007, 20:32:58 »
Já jsem taky několikrát zlikvidoval své Ubuntu, ať to bylo LTS, FF, nebo GG. Vyždycky jen proto, že jsem něco zkoušel, hlavně CF, taktéž jsem chtěl poct, tak jsem si nainstaloval neposlušný program a zkoušel jsem. Litoval jsem jedině toho, že jsem musel po instalaci všechno nastavit znovu, nezálohuji /home/.
Ovšem mohu ze zkušeností říci, že Ubuntu je hodně ohebné, dá si říct a hlavně je blbuvzdorné. Takovou Mandrivu 2006 jsem zlikvidoval za týden a to jsem toho moc neinstaloval. Stačilo jen pár nezdařených kompilací a bylo po Mandrivě.
Jistě, že má Ubuntu své mouchy, to mají i jiné linuxové deriváty a samo sebou i win.
« Poslední změna: 24 Dubna 2008, 02:00:51 od Anna Taliánová »

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #51 kdy: 12 Prosince 2007, 21:17:13 »
Je to věc vkusu.. Používám Kubuntu už od 6.10 a problémy sice mívám, ale vždycky je vyřeším a mám od nich pokoj... Ale je pravda, že někdo je řešit nechce (já taky ne :) )... Někomu to úsilí za to nestojí..
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

nettezzaumana

  • Host
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #52 kdy: 14 Prosince 2007, 17:53:47 »
ted jsem trocha pouzival posledni 2 dny "vytunene" legalni windowsXP (MP11,office7,+ dalsi blbosti primo od billa ..aktualizace ..) ..

to je proste hnus!!

ad.1) 'LOL' hulane -- hnusnejsi fonty a na urcitych strankach navic naprosto necitelne  // napr zdejsi tag ala (code|quote|*)
proste nelze najit jinde nez ve windows ..

ad.2) Tak strasne pomalej system pri vic nez malem mnozstvi zaroven bezicich aplikaci taky tezko pohledat..
priklad: -- doom3 mam jak ve verzi pro win, tak pro Linux..
--- V Linuxu ho spoustim, az na 4te plose, co mam vsechny 3 predchozi zasvinene otevrenyma aplikacema ruznyho druhu na uklidneni .. Ve "full settings" jedu na klid..
--- Ve win, kdyz si pod nim pustim mp3ku a nepozaviram okenka z jedine plochy ma vykon o 33% dolu

ad.3) Sajrajt z internetu -- dva dny (z toho dve hodiny brouzdani po neslusnych strankach) a mel jsem dalsi 4h co delat .. diky za spybot.s&d ..

ad.4) "nova aktualizace nastroje genuiXXXblabla, slouzici k overeni pravosti Vasi kopie windows je pripravena k nainstalovani" // pote, co jsem videl tuhle hlasku, jsem mel chut rozmlatit nejaky pocitac ..

ad.5) okno aka "aplikace skoncila neocekavane, prejete si odeslat hlaseni o chybach microsoftu??" jsem videl 10x  // opet touha roztriskat pesti nejakou elektroniku

--- nemam nic proti windows jako OS. nesnasim hnusnou a lzivou lobby microsoftu .. nic neni bez chyb (zejmena na os) ale je nejhorsi spinavost lhat lidem do oci..
--- nakonec to dobre dopadlo, roztriskal jsem pouze klavesnici..
--- a abych jen nehanil, smazil jsem v kuse Medieval2 TW a jako skot jsem nejdrive osvobodil anglicke ostrovy od vzpupneho sasa a nasledne vetsi cast stredni evropy od franku (od caenu po toulosse) :D  .. takze to za to trocha stalo  // jo, a jeste jsem pri tazeni do jeruzalema vratil blizky vychod do doby kamenne .. chramst

zdravi ntz

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #53 kdy: 14 Prosince 2007, 18:59:05 »
ted jsem trocha pouzival posledni 2 dny "vytunene" legalni windowsXP (MP11,office7,+ dalsi blbosti primo od billa ..aktualizace ..) ..

to je proste hnus!!

ad.1) 'LOL' hulane -- hnusnejsi fonty a na urcitych strankach navic naprosto necitelne  // napr zdejsi tag ala (code|quote|*)
proste nelze najit jinde nez ve windows ..

ad.2) Tak strasne pomalej system pri vic nez malem mnozstvi zaroven bezicich aplikaci taky tezko pohledat..
priklad: -- doom3 mam jak ve verzi pro win, tak pro Linux..
--- V Linuxu ho spoustim, az na 4te plose, co mam vsechny 3 predchozi zasvinene otevrenyma aplikacema ruznyho druhu na uklidneni .. Ve "full settings" jedu na klid..
--- Ve win, kdyz si pod nim pustim mp3ku a nepozaviram okenka z jedine plochy ma vykon o 33% dolu

ad.3) Sajrajt z internetu -- dva dny (z toho dve hodiny brouzdani po neslusnych strankach) a mel jsem dalsi 4h co delat .. diky za spybot.s&d ..

ad.4) "nova aktualizace nastroje genuiXXXblabla, slouzici k overeni pravosti Vasi kopie windows je pripravena k nainstalovani" // pote, co jsem videl tuhle hlasku, jsem mel chut rozmlatit nejaky pocitac ..

ad.5) okno aka "aplikace skoncila neocekavane, prejete si odeslat hlaseni o chybach microsoftu??" jsem videl 10x  // opet touha roztriskat pesti nejakou elektroniku

--- nemam nic proti windows jako OS. nesnasim hnusnou a lzivou lobby microsoftu .. nic neni bez chyb (zejmena na os) ale je nejhorsi spinavost lhat lidem do oci..
--- nakonec to dobre dopadlo, roztriskal jsem pouze klavesnici..
--- a abych jen nehanil, smazil jsem v kuse Medieval2 TW a jako skot jsem nejdrive osvobodil anglicke ostrovy od vzpupneho sasa a nasledne vetsi cast stredni evropy od franku (od caenu po toulosse) :D  .. takze to za to trocha stalo  // jo, a jeste jsem pri tazeni do jeruzalema vratil blizky vychod do doby kamenne .. chramst

zdravi ntz

To nzt: Neber to osobně, ale zdá se mi, že už nevíš na co si chceš stěžovat. :D ;D ;D ;D ;D ;D ::)

Citace
--- nakonec to dobre dopadlo, roztriskal jsem pouze klavesnici..
  :o

Pravděpodobně se chceš jen vyzpovídat. ;D

nettezzaumana

  • Host
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #54 kdy: 14 Prosince 2007, 19:05:52 »
maki <<'LOL'
ne, :D si stezuju pouze na microsoft a cannonical ..
pripadaji mi totiz jako dve strany jedne mince..
LOL

Luban

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1638
Re: Ubuntu 7.04 Vs SuSE 10.2
« Odpověď #55 kdy: 14 Prosince 2007, 21:21:48 »
No teď by možná na Strahově měli smysl ty plakátky  ;D
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=13980.0

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.