Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Mplayer - chyba při otevírání přes nautilus  (Přečteno 1519 krát)

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Mplayer - chyba při otevírání přes nautilus
« kdy: 22 Listopadu 2007, 11:42:33 »
Mám problém s mplayer. Když jej spustím přes menu a vyberu soubor k přehrávání přímo v něm, není problém. Ale když na soubor v nautilu poklepu (mám mplayer nastavený jako výchozí), vyhodí chybu (viz příloha). Tak to dělá u všech typů souboru, nejen u wmv.
Včera to fungovalo normálně, podle mě to začalo po dnešní aktualizaci gnome-system-tools na verzi 2.20.0-0ubuntu2.
Zkoušel jsem smazat složku ~/.mplayer i dpkg-reconfigure mplayer, bez úspěchu...
Neví někdo prosím co s tím?

[attachment deleted by admin]

gargy2002

  • Host
Re: Mplayer - chyba při otevírání přes nautilus
« Odpověď #1 kdy: 22 Listopadu 2007, 14:36:36 »
Mám problém s mplayer. Když jej spustím přes menu a vyberu soubor k přehrávání přímo v něm, není problém. Ale když na soubor v nautilu poklepu (mám mplayer nastavený jako výchozí), vyhodí chybu (viz příloha). Tak to dělá u všech typů souboru, nejen u wmv.
Včera to fungovalo normálně, podle mě to začalo po dnešní aktualizaci gnome-system-tools na verzi 2.20.0-0ubuntu2.
Zkoušel jsem smazat složku ~/.mplayer i dpkg-reconfigure mplayer, bez úspěchu...
Neví někdo prosím co s tím?
Taky jsem aktualizoval g-s-t a vpodstate aktualizuju posledni tyden kazdej den, coz me zarazi, nicmene jsem zkousel to same a funguje to jako normalne. Standartne ale otviram filmy atd pres gnome commander... :)
Co me ale prekvapilo byla opet nefunkcni tiskarna HP 1018, ktera uz tiskla a najednou nic. Musel jsem znova zavest ten firmware, stahovat jsem ho nemusel, byl kupodivu tam, kde ma byt... :-\

olbrait

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 814
  • Registered User #452059
Re: Mplayer - chyba při otevírání přes nautilus
« Odpověď #2 kdy: 23 Listopadu 2007, 17:23:23 »
downgrade na verziu 2:1.0~rc1-0ubuntu13.1 (gutsy-security)
laptop: HP COMPAQ 6735s, AMD QL-60, ATI HD3200, Ram 1754 MB, HDD 250 GB, Ubuntu 9.04 64bit, Debain Squeeze 64bit. ...Ubunt 9.10 64bit šlo do /dev/null/
desktop: MB SV KT 400, AMD Athlon 2000XP, MSI GeForce MX 440 64 MB, Ram 512 MB, HDD Maxtor 80 GB, Ubuntu 8.04.3
 Linuxák v mojom okolí

tomaskCZ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Mplayer - chyba při otevírání přes nautilus
« Odpověď #3 kdy: 25 Listopadu 2007, 20:21:59 »

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.