Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Smazání sezení  (Přečteno 1905 krát)

ondracch

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Smazání sezení
« kdy: 29 Listopadu 2007, 16:25:47 »
Dobrý den, v Gnome jsem v nabídce "Sezení", záložka "Vlastnosti sezení" klikl na "Pamatovat aktuaně běžící aplikace" a teď bych to rád uvedl do původního stavu. Můžete mě prosím poradit kde se to zapsalo do konfiguráku?

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Smazání sezení
« Odpověď #1 kdy: 29 Listopadu 2007, 19:04:52 »
Chod do tvojho domovskeho adresara (/home/tvoje prihlasovacie meno). Tam si daj zobrazit skryte subory a adresare(zobrazit-zobrazit skryte subory). Chod do adresara .gnome2 a tam zmaz subor session, pripadne si ho zalohuj ak by si ho neskorsie potreboval.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

ondracch

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Smazání sezení
« Odpověď #2 kdy: 29 Listopadu 2007, 19:32:42 »
Díky, vše opět běží, jak má. Ten soubor jsem našel již dříve, ale myslel jsem, že je třeba ho nějak editovat. Tak snadné řešení jsem nečekal.

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
Re: Smazání sezení
« Odpověď #3 kdy: 29 Listopadu 2007, 19:56:34 »
taky se da jit zase do nastaveni sessions a kdyz nemate spustenou zadnou aplikaci tak dat Pamatovat tuhle session...

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Smazání sezení
« Odpověď #4 kdy: 29 Listopadu 2007, 20:01:32 »
Moze byt, ovsem ja osobne som mal problem zo startom gnome pokial som tam ten subor mal.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Hypnos

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
Re: Smazání sezení
« Odpověď #5 kdy: 17 Února 2008, 20:06:35 »
Ahoj, nejde me odstranit avant window manager po spusteni. V sezeni jsem ho odskrtl, nepomohlo. Smazal jsem ho uplne ze sezeni a taky nic. Stale se me po prihlaseni spousti. Zkousel jsem ulozit, pamatovat, Nic nepomohlo.

Poradite prosim? dekuji.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Smazání sezení
« Odpověď #6 kdy: 17 Února 2008, 20:38:05 »
Mozno ho mas v sedeni. Skus tak ako som pisal na zaciatku, najst skryty adresar .gnome2 a v nom zmaz subor session, pripadne si ho zalohuj ak by si ho neskorsie potreboval.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.