Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kde koupit PC pro kancelář s Ubuntu?  (Přečteno 1760 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Kde koupit PC pro kancelář s Ubuntu?
« kdy: 30 Listopadu 2007, 10:04:45 »
Kupuji nový stolní počítač pouze pro kancelářské využití pouze pro Ubuntu.

Jaký koupit HW do 10000 Kč a kde?

Potřebuji minimalizovat HW problémy... Bude tam tiskárna a skener HP, ADSL modem a VoIP sluchátko...  DVD-RW na zálohy a 4x USB2

Díky za tipy...

Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Kde koupit PC pro kancelář s Ubuntu?
« Odpověď #1 kdy: 30 Listopadu 2007, 12:17:21 »
Pokud jste ještě nečetl, tak: http://wiki.ubuntu.cz/Kde_koupit_po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D_s_Ubuntu
Jinak osobní zkušenosti s nákupem PC speciálně pro linux nemám - i když už jsem si jedno kupoval, tak to jsem ještě neřešil kompatibilitu hardware - prostě jsem nakoupil a to, že Ubuntu funguje je náhoda (stejně tak, jako že to vůbec funguje ;D ) Osobně jsem se zatím ani nepotkal s absolutně nepodporovaným HW (kromě jednoho řadiče USB, ale to jsem se snad ani nesnažil - někdy mrknu do složky "linux" na přibaleném CD, na win jsem ho nerozjel :P )
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Kde koupit PC pro kancelář s Ubuntu?
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2007, 14:30:42 »
sluchátka jsou sluchátka,ty se nedělí na VoIP.Programů pro VoIP je v Ubuntu dostatek
Myslel jsem telefonní USB sluchátko, kde tlačítky volíte číslo přímo do Skypu, nebo Ekiga.

Děkuji za vyčerpávající odpověď. Určitě se podle toho zařídím.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Xenostellar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Kde koupit PC pro kancelář s Ubuntu?
« Odpověď #3 kdy: 30 Listopadu 2007, 16:15:42 »
Pokud jste ještě nečetl, tak: http://wiki.ubuntu.cz/Kde_koupit_po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D_s_Ubuntu
Koukám, že těch ověřených obchodů je fakt hodně :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.