Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nenabehne zadny system ani instalacni CD  (Přečteno 3703 krát)

Han24

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Nenabehne zadny system ani instalacni CD
« kdy: 22 Prosince 2007, 18:32:08 »
Ahoj,
mam docela specifickej problem,
kdyz jsem nainstaloval Ubuntu 7.10 tak mi to celkem slapalo, vsechno bylo bez problemu, popar spustenich se objevilo to, ze sem dal "shut down" a on vypl obrazovku ale porad se neco delo s diskem a dokud jsem nevypl na tvrdo tak se disk nezaslavil...stejne to bylo i treba se spoustenim, obcas se stalo ze po uvodni obrazovce a prihlaseni se dal nedostal, jen porad pracoval s diskem, treba i 10 minut a nic. Po hard restartu nabehl v pohode...
Jenze timhle muj problem zdaleka nekonci, dalsi den jsem pustil U.recoverymode ale nepamatoval jsem si prikaz pro vypnuti tak jsem to opet vzal natvrdo :( pustil jsem mem test a pa hodine odjel na nakup kdyz jsem se vratil tak byl notebook vypnuty...
od te doby nenabehne nic ani Ubuntu ani recovery mode ani XP ani live CD ani dokonce textove instalacni CD.... Ubuntu nabehne obcas az prohlasovaci obrazovce po prihlaseni se notas vypne, XP a LiveCD se vypnou tesne pred prihlasovaci obrazockou, instalacni textove CD po par pocatecnich krocich. Pameti mam podle memtestu v poradku, partitiony na disku taky BIOS je taky nastaveny jak ma byt :( Pomozte prosim nekdo  :-[
(jeste jen dodam ze nekdy U7.10 nenabehne ani k uvodni obrazovce ale vyskoci sedomodra stranka s textem at zavolam spravce)

Amilo pro v2020 - 1,6PentiumM 512RAM 80ATA grafarna sdilena Intel
« Poslední změna: 22 Prosince 2007, 18:39:45 od Han24 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.