Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: haluz s napájením  (Přečteno 1543 krát)

o5

  • Host
haluz s napájením
« kdy: 30 Prosince 2007, 16:55:16 »
na laptopu co mam v podpisu se mi uz asi tak 3x stalo, ze tak nejakou tu dobu (3hodky) pracuju na lapu, doma-mam pripojeny napajeni, a proste z niceho nic mi vyskoci ze baterie se vybiji.nechapu co to je za dmnci, kdyz napajeni je zasunute spravne a s nicim sem nehejbal...

stym.m

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
Re: haluz s napájením
« Odpověď #1 kdy: 30 Prosince 2007, 21:36:57 »
Cauky, to se mi stava taky u meho Dellu jak v Ubuntu tak i ve Windows. Ptal jsem se na to, a je to tim, ze si notebook chrani baterie pred poskozenim, proto se v nejakem casovem intervalu predne chod napajeni na baterky, aby se vybyly. Spis mi prijde divne, ze za tak kratko, jako u Tebe - jak jsi psal, tak kolem 3 hodin. Memu to trva tak kolem tydne (kdyz je v docku).

Gloomy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: haluz s napájením
« Odpověď #2 kdy: 13 Června 2008, 18:11:55 »
Zdravím. Mám obdobný problém. Mám FS 9200 a na něm Ubuntu 8.04. Když připojím notebook do sítě s baterií, která není nabita na 100%, začne se nabíjet. Ale pokud už nabitá je, nebo se během práce na PC nabije, systém mi oznámí, že se začne vybíjet a zjistil jsem, že se vybíjí 2x rychleji než kdybych ji od sítě odpojil. Je to dost nepříjemný problém, nesetkal js te se s ním někdo, prosím? Předem díky za všechny nápady

honorguard

  • Host
Re: haluz s napájením
« Odpověď #3 kdy: 14 Června 2008, 12:04:53 »
No tak to děkuju bohu že se mi tohle neděje... ta představa že makám, vybije se mi baterie a já potom chci někam odejít a mám vybitý notebook je děsivá...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.