Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vtípky okolo LINUXU :-)  (Přečteno 1473220 krát)

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4050 kdy: 01 Března 2010, 22:51:23 »
A Bohouš :D
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4051 kdy: 01 Března 2010, 22:52:53 »
OvjV : nestraš. Já , qUejky, Teyras, soudruh, Lucius, Janik... vsichni to máme za chvíli a kniha odmaturuj nás děsí :)

Kurňa, všichni nějaký mladý ne  ;D
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4052 kdy: 01 Března 2010, 22:58:56 »
OvjV : nestraš. Já , qUejky, Teyras, soudruh, Lucius, Janik... vsichni to máme za chvíli a kniha odmaturuj nás děsí :)

Kurňa, všichni nějaký mladý ne  ;D
A chytří. Za chvílu nás odloží do sběru  ;D
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4053 kdy: 01 Března 2010, 23:59:13 »
OvjV : nestraš. Já , qUejky, Teyras, soudruh, Lucius, Janik... vsichni to máme za chvíli a kniha odmaturuj nás děsí :)
Nejen vy..
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Janik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 450
  • skill: Jů, schválně, co to udělá....
    • Jan Tománek na iDnes.cz
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4054 kdy: 02 Března 2010, 12:04:15 »
Ale matice se dá vyhnout druhým jazykem, ne? (Tedy doufám, s matikou sice problém nemám, což ovšem neznamená, že z ní budu dobrovolně maturovat :-))

Btw, nepřijdou Vám názvy některejch topiců vtipný? Třeba dneska: Rozpadá se Ubuntu.. .... <po pár dalších> ....co mi umřelo (Nejsem náhodou na fóru o Michaelovi Jacksonovi? :-))
Díky za Linux. EDIT: díky za GNU/Linux, fóra a zkušenější linuxáky.

Krysař

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4055 kdy: 02 Března 2010, 12:36:03 »
Citace
Rozpadá se Ubuntu.. .... <po pár dalších> ....co mi umřelo (Nejsem náhodou na fóru o Michaelovi Jacksonovi? :-))

 ;D ;D Tak ted jsi me teda dostal, takovy vybuch smichu uz dlouho nepamatuju  ;D ;D
„Nepropadejte naději, jste z nejhoršího vevnitř.“

q66

Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4056 kdy: 02 Března 2010, 12:46:26 »
OvjV : nestraš. Já , qUejky, Teyras, soudruh, Lucius, Janik... vsichni to máme za chvíli a kniha odmaturuj nás děsí :)

Lucinka má ještě čas ;D
sw engineer @ samsung research UK, efl developer
octaforge developer (https://octaforge.org)
freebsd user

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4057 kdy: 02 Března 2010, 12:53:35 »
OvjV : nestraš. Já , qUejky, Teyras, soudruh, Lucius, Janik... vsichni to máme za chvíli a kniha odmaturuj nás děsí :)

Lucinka má ještě čas ;D

Skola pocka ale holka nee ;D ;D
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Kazekage

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 256
  • Stand or Die
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4058 kdy: 02 Března 2010, 15:56:44 »
tak drzime Vam palce,

aj tak podla mna cela maturita je jeden velky fail, dost neobjektivne aspon na mojej skole :D
Asus_F3KA_Ubuntu_8.04_32bit
Desk:A8n32_sli_deluxe, 3700+ Amd_OC, 2GB_ram, 1950xt_ati_radeon: Ferdora_9, Win_XP_pro
Xbox_360_Premium :) flash Nokia_E61_Symbian_S60_3rd_edition Ghost_In_The_Shell Star_Wars_fan  HTC_HD_user

petergula

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1016
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4059 kdy: 03 Března 2010, 08:42:57 »
tak drzime Vam palce,

aj tak podla mna cela maturita je jeden velky fail, dost neobjektivne aspon na mojej skole :D

Ked si dobre pamatam, u mna to bolo o tom, ze studenti sa strachuju, ucitelia najedia a netrapia sa kazdodennym ucenim, a vsetko je to zakoncene tym, ze 99% studentov to urobi (na znamkach nezalezi, nik sa ma na to nikdy nepytal a ani nepoznam niekoho kto by sa o to zaujimal) a ide sa oslavovat do mesta. Mozno som este zabudol na potykanie s tymi mladsimi a spravnymi ucitelmi.

Neskor sa nieco podobne viacmenej opakovalo zasa na univerzite, kde sa mozno len cislo zmenilo z 99% na 95%.

Potom prisla praca a kazdy zacinal od nuly. Ajked pri pohovoroch sa samozrejme na najvyssie dosiahnute vzdelanie pytali (ale len mas/nemas).
ntbk Dell 6420 (Amd Ati, Intel i7, 4GB RAM, 256GB SSD ...)
secondary/u svokrovcov:
Xubuntu (64bit) ntbk Asus A6Je (Ati X1450, Intel Core2Duo T5500, 2.5GB RAM ...)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4060 kdy: 03 Března 2010, 14:25:27 »
Jo maturitní vysvědčení už jsem nevytáhl ani nepamatuju  ;D
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Kazekage

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 256
  • Stand or Die
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4061 kdy: 04 Března 2010, 12:03:26 »
Tak tak, v praci je im jedno ako si zmaturoval, podstne je ze tu maturitu mas, tak isto aj VS, vidia titul a staci, je jedno ci je to FIT, VSUT alebo zahradny architekt :D

Asus_F3KA_Ubuntu_8.04_32bit
Desk:A8n32_sli_deluxe, 3700+ Amd_OC, 2GB_ram, 1950xt_ati_radeon: Ferdora_9, Win_XP_pro
Xbox_360_Premium :) flash Nokia_E61_Symbian_S60_3rd_edition Ghost_In_The_Shell Star_Wars_fan  HTC_HD_user

ing. Roubátko

  • Host


Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4064 kdy: 04 Března 2010, 23:28:45 »
Mám opačnej problém. Rád bych se pokochal bootsplashem v novým Ubuntu, ale objeví se sotva na sekundu a pak už je tam KDE  ;D
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

q66

Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4065 kdy: 04 Března 2010, 23:35:52 »
Mám opačnej problém. Rád bych se pokochal bootsplashem v novým Ubuntu, ale objeví se sotva na sekundu a pak už je tam KDE  ;D

a dalších deset sekund to bliká co? ;D
sw engineer @ samsung research UK, efl developer
octaforge developer (https://octaforge.org)
freebsd user

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4066 kdy: 05 Března 2010, 00:41:02 »
Rovano : to je tak kdyz se na novych strojich montuje tlacitko Turbo :D :D ( vtip )
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

NoWin

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4067 kdy: 05 Března 2010, 02:28:01 »
Mám opačnej problém. Rád bych se pokochal bootsplashem v novým Ubuntu, ale objeví se sotva na sekundu a pak už je tam KDE  ;D

Tak si to nech schválně změřit Bootchartem ;)

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4068 kdy: 05 Března 2010, 07:11:16 »
Have you tried turning it off and on again?

ing. Roubátko

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4069 kdy: 05 Března 2010, 10:40:20 »

soudruh

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 458
  • Na Linuxu se stále učím...
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4070 kdy: 08 Března 2010, 20:54:39 »
Call centrum Googlu v roce 2352: "A uděláte tedy něco s mým připojením k síti?" - "Bohužel nemůžeme, Proxy má Centauri."
Xubuntu 12.10@fermium; Ubuntu 12.04@mandelevium; Android 2.3.3@nobellum; Ubuntu 9.04@lawrencium; FreeNAS@rutherfordium; Xubuntu 12.04@dubnium

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4071 kdy: 09 Března 2010, 07:40:44 »
Mám opačnej problém. Rád bych se pokochal bootsplashem v novým Ubuntu, ale objeví se sotva na sekundu a pak už je tam KDE  ;D

a dalších deset sekund to bliká co? ;D
Ne. Problikne to asi 3x za sebou když se mění režim grafiky, ale to už je na splashi KDE.
Měřil sem to bootchartem, ale vyhazovalo to úplný nesmysli. Od tý doby stopuju stopkama :D
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Mata_cz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4072 kdy: 09 Března 2010, 20:12:59 »

Jak si vybrat počítač(nebo OS?) podle feministky :-D

Dobrý den, ráda bych rozšířila povědomí žen a zejména seniorek o počítačích. Existuje několik druhů počítačů. Nejlepší ze všech je Windows z Ameriky. Používá ho nejvíce lidí a to nám dává záruku funkčnosti. Potom existuje Aple, to je počítač taky z Ameriky a podle jednoho dokumentu ho vymyslel ten herec Forest Gump. Ten už tak značně rozšířený, jako Windows taky z Ameriky není.
Potom ještě lidé používají Linuk. Linuk je jenom pro lidi co se strašně nudí a baví je se v tom všem neustále šťourat. Všechno je tam jinam než v Windows a nemá to logiku. Ten kdo používá Linuk si kouše nehty a musí si pamatovat slova, se kterýma tomu počítači třeba řeknete ať hýbne šipkou. Všechno je černý a ty lidi co to používají jsou neustále rozcuchaní. Linuk vám tedy nedoporučuji.

Možná vás překvapuje, že ve svém věku mám takové znalosti, ale sama bych na to nepřišla. Pomáhá mi jeden hodný pán ze sousedství, tedy jeho dcera. Pokud máte v okolí také někoho tak hodného, tak ho poproste o pomoc. Doporučuji z vlastní zkušenosti ženu nebo dívku. Mladí chlapci se vám budou snažit vnutit Linuk, protože si zřejmě myslí, že tím přivolají UFO z vesmíru.
 
Pokud jste se stále nemohly rozhodnout, jaký počítač používat, tak si kupte Windows. Je nejlepší a snížíte riziko, že si budete kousat nehty.
Simona Poláková, 54 let.

zdroj : http://www.feministky.com/jaky-pocitac-si-vybrat

oyankee

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4073 kdy: 09 Března 2010, 20:21:03 »
Ok, dobrý hit k+ ;D

oyankee

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4074 kdy: 09 Března 2010, 20:31:38 »
Jen pro srandu.
http://www.feministky.com/oboduj-sve-hrichy

Ten posledni je nejlepsi.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.