Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vtípky okolo LINUXU :-)  (Přečteno 1471685 krát)

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4900 kdy: 22 Července 2011, 16:31:46 »
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=9765 (Robo band [HD video]), speciálně čas 2:00 ;)
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

zeminem

Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4901 kdy: 22 Července 2011, 20:39:47 »
Dnes jsem se v práci dloubal v nastavení PC a narazil jsem na to, co je v příloze. Konkrétně je tam zajímavé to Windows Wista. Nikdy jsem to neviděl a nikdy jsem to neslyšel a tak nevím, jestli se opravdu tak něco jmenuje, nebo je to překlep?! (no to snad...)

EDIT: Nevešlo se do přílohy, dávám link na G+:
https://plus.google.com/108269453578187886435/posts/JYaPTQpGoFC
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

zeminem

Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4902 kdy: 22 Července 2011, 20:45:17 »
Dnes jsem se v práci dloubal v nastavení PC a narazil jsem na to, co je v příloze. Konkrétně je tam zajímavé to Windows Wista. Nikdy jsem to neviděl a nikdy jsem to neslyšel a tak nevím, jestli se opravdu tak něco jmenuje, nebo je to překlep?! (no to snad...)

EDIT: Nevešlo se do přílohy, dávám link na G+:
https://plus.google.com/108269453578187886435/posts/JYaPTQpGoFC

Zkrátka ten překlad dělal polák, to je evidentní ;)
Tím chceš říct, že je to opravdu překlep v názvu systému? :D
http://zeminem.cz/ (to jsi v životě neviděl)

Apteryx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4903 kdy: 23 Července 2011, 12:15:51 »
Dnes jsem se v práci dloubal v nastavení PC a narazil jsem na to, co je v příloze. Konkrétně je tam zajímavé to Windows Wista. Nikdy jsem to neviděl a nikdy jsem to neslyšel a tak nevím, jestli se opravdu tak něco jmenuje, nebo je to překlep?! (no to snad...)

EDIT: Nevešlo se do přílohy, dávám link na G+:
https://plus.google.com/108269453578187886435/posts/JYaPTQpGoFC
taky jsem na to narazil

ing. Roubátko

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4904 kdy: 23 Července 2011, 13:29:27 »
jsem se včéra učil na státnice a hledal něco o Shellsortu. našel jsem
http://www.youtube.com/watch?v=CmPA7zE8mx0
a pochopil jsem to líp, než z nějakýho zdrojáku! ;D

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4905 kdy: 23 Července 2011, 14:23:49 »
Dnes jsem se v práci dloubal v nastavení PC a narazil jsem na to, co je v příloze. Konkrétně je tam zajímavé to Windows Wista. Nikdy jsem to neviděl a nikdy jsem to neslyšel a tak nevím, jestli se opravdu tak něco jmenuje, nebo je to překlep?! (no to snad...)

EDIT: Nevešlo se do přílohy, dávám link na G+:
https://plus.google.com/108269453578187886435/posts/JYaPTQpGoFC
Moja sestra pred pár rokmi napísala do životopisu Vindous :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4906 kdy: 25 Července 2011, 09:26:01 »
Vindous? Divný jméno pro ženskou.
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4907 kdy: 25 Července 2011, 15:48:58 »
Vindous? Divný jméno pro ženskou.
:D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jmp

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4908 kdy: 25 Července 2011, 16:37:49 »
uzreno na hofylandu  ;D:

INSTALLING SUMMER.....
███████████████░░░░░░░░░░░░░░ 44% DONE.
Install delayed....please wait...
Installation failed. Please try again. 404 error: Season not found. Season "Summer" cannot be located. The season you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable, or corrupted. Please try again another day, thank you for your patience.

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4909 kdy: 26 Července 2011, 08:26:10 »
jsem se včéra učil na státnice a hledal něco o Shellsortu. našel jsem
http://www.youtube.com/watch?v=CmPA7zE8mx0
a pochopil jsem to líp, než z nějakýho zdrojáku! ;D
Na státnice? Já jsem z toho maturoval..
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

soudruh

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 458
  • Na Linuxu se stále učím...
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4910 kdy: 30 Července 2011, 21:36:37 »
Kolikrát jste už vy kvůli tomu volali policii?

[attachment deleted by admin]
Xubuntu 12.10@fermium; Ubuntu 12.04@mandelevium; Android 2.3.3@nobellum; Ubuntu 9.04@lawrencium; FreeNAS@rutherfordium; Xubuntu 12.04@dubnium

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4911 kdy: 31 Července 2011, 09:26:45 »
Došlo na info@ubuntu.cz

Citace
Dobrý den panové a paní!

Proč stejne tu Windows  pogram jako Ubuntu sytemi? Chci nové verze beta vlasní internet od Ubuntu. Novejsi sytemi Ubuntu internet se jmenuje Ubuntu Internet Explorer lepsi pogram sam lip spolu praci sytem  jako Internet Explorer + Flock muzim sami vynalez pogram nové pogam od internet www. Proč stejne pogram tu Ubuntu tu Windows? Já to nechci lepsi samtone obraz vlasní nové Linux Ubuntu proč opisuješ to windows pogram obraz druhů. Já tebe pohadim pogramuje jak chci kde spolu domluvit. dej vedet nové pogram lip chci. Lepsi zapojit pc Windows + Ubuntu dva pocitace  muze davat foto nebo office a dal nesmeli to stejne obraz od windows. Prosim nové sve samotne lepsi Internet Explorer ubuntu takové vynalez lepé ne  ( e) obraz nine typ obraz pro intenet ubuntu porgamuje nine obraz nechci Mozila nene prosimod intenet Mozila nechci. Nové typ intenet obraz nechci byt stejne typi. Prosim pohadit nové Linux Ubuntu vic lepé nesmeji stejne typ nechci pochop. napis mi to email. diky vási poradna.

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4912 kdy: 31 Července 2011, 16:27:32 »
To je fakt pěkný ;D Kterej translátor to takto přeložil ;D Nebo je to dílo domorodce ?

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4913 kdy: 31 Července 2011, 20:23:23 »
Já s tím nic nedělal, to přišlo takhle :)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4914 kdy: 31 Července 2011, 23:02:11 »
Ak nechceš do 5 minút zomreť rozpošli to všetkým svojím kamarátom :D
Kód: [Vybrat]
Why the same as Windows pogram Ubuntu sytem? I want a new beta 'own internet from Ubuntu. Newer sytem Ubuntu Internet is called Internet Explorer, Ubuntu better pogram Washing with lime alone sytem as Internet Explorer, Flock + men themselves invention pogram Pogam from new Internet web site. Why pogram the same Ubuntu that Windows? I do not want better picture samtone own 'new Ubuntu Linux opisuješ why this picture windows pogram species. I love how I pohadim pogramuje where they agree. Give to know new lip pogram want. Better connect the Windows PC + Ubuntu two computers can give a photo or office and were not allowed to put the same image from the windows. Please its very good new Internet Explorer ubuntu invention a pattern more legibly than (e) the type of image nine image for intenet ubuntu porgamuje nine nene image not want Mozila Mozila prosimod intenet want. New type of image intenet not want to be the same teepee. Please pohadit new Ubuntu Linux vic pattern more legibly same type must not want to understand. Write me a email. thanks to your advice.
Kód: [Vybrat]
Warum das gleiche wie Windows-Pogramm Ubuntu sytem? Ich möchte eine neue Beta-eigenen Internet von Ubuntu. Neuere sytem Ubuntu Internet heißt Internet Explorer, Ubuntu besser Pogram Waschen mit Kalk allein sytem wie Internet Explorer, Flock + Männer selbst Erfindung Pogram Pogam von neuen Internet-Website. Warum Pogram gleichen Ubuntu, dass Windows? Ich will nicht besseres Bild samtone eigenen "neuen Ubuntu Linux opisuješ warum diese Panoramafenster Pogram Arten. Ich liebe, wie ich pogramuje pohadim wo sie zustimmen. Geben Sie wissen, neue Lippe Pogram wollen. Bessere Verbindung der Windows-PC + Ubuntu zwei Computer können ein Foto oder im Büro geben und durften nicht das gleiche Bild aus dem Fenster gelegt. Bitte sehr guten neuen Internet Explorer ubuntu Erfindung ein Muster besser lesbar als (e) die Art des Bildes Neunbild für intenet ubuntu porgamuje neun nene Bild nicht wollen Mozila Mozila prosimod intenet wollen. Neuer Typ von Bild intenet will nicht den gleichen Tipi werden. Bitte pohadit neue Ubuntu Linux vic Muster mehr leserlich gleichen Typs darf nicht verstehen wollen. Schreiben Sie mir eine E-Mail. Dank Ihrer Beratung.
Kód: [Vybrat]
Miért ugyanaz, mint a Windows-pogram Ubuntu sytem? Szeretnék egy új béta saját internetes Ubuntu. Újabb sytem Ubuntu Internet hívják Internet Explorer, Ubuntu jobb pogram Mosás mésszel egyedül sytem az Internet Explorer, Flock + férfi magukat találmány pogram Pogam az új internetes oldalon. Miért pogram azonos Ubuntu, hogy a Windows? Nem akarok jobb képet samtone saját "új Ubuntu Linux opisuješ miért ezt a képet a windows pogram faj. Szeretem, hogyan pohadim pogramuje ahol egyetértenek. Adj tudni az új ajak pogram akar. Jobb csatlakoztassa a Windows PC + Ubuntu két számítógép adhat egy fotót vagy irodai, és nem engedték fel ugyanazt a képet az ablakokat. Kérjük, hogy nagyon jó az új Internet Explorer ubuntu találmány egy mintát több olvashatóan, mint (e) a kép típusát nine kép intenet ubuntu porgamuje nine nene kép nem akar Mozila Mozila prosimod intenet akar. Új típusú kép intenet nem akarja, hogy ugyanazt a teepee. Kérjük pohadit új Ubuntu Linux vic minta több olvashatóan azonos típusú nem akarja megérteni. Írj nekem egy e-mailt. köszönhetően a tanácsot.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4915 kdy: 01 Srpna 2011, 23:00:25 »
Já s tím nic nedělal, to přišlo takhle :)
To nemohl napsat ani nesoudný člověk. Ledaže ožratý cizocosi nebo dožratá troska.
« Poslední změna: 01 Srpna 2011, 23:03:20 od Rovano »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4916 kdy: 01 Srpna 2011, 23:02:52 »
Já s tím nic nedělal, to přišlo takhle :)
To nemohl napsat ani nesoudný člověk. To je provokace.

Možná by ses divil, co jsou někteří schopni vyprodukovat  ;D Ale tohle mi už taky přijde až moc...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4917 kdy: 02 Srpna 2011, 11:09:02 »
Já s tím nic nedělal, to přišlo takhle :)
To nemohl napsat ani nesoudný člověk. To je provokace.

Možná by ses divil, co jsou někteří schopni vyprodukovat  ;D Ale tohle mi už taky přijde až moc...
Sfetovaný google translátor :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4920 kdy: 05 Srpna 2011, 14:50:37 »
Američtí vysokoškoláci to teda rozhodně nemají jednoduché! ;D ;D
Have you tried turning it off and on again?

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4921 kdy: 05 Srpna 2011, 15:03:53 »
Chudák holka! Hlavní je se nebát a promluvit o tak palčivých věcech v TV ! ;D
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4922 kdy: 05 Srpna 2011, 15:11:45 »
Tak kebyže dostanem NB s 7.04 tak tiež panikárim. :)
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4923 kdy: 05 Srpna 2011, 20:33:56 »
Disney se chystá natočit film o tučňákovi jménem Tux -- http://www.omgubuntu.co.uk/2011/08/disney-produce-penguin-film-called-tux :D

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #4924 kdy: 05 Srpna 2011, 21:11:42 »
Tak kebyže dostanem NB s 7.04 tak tiež panikárim. :)

Gutsy, nebo-li 7.10 a jelikož to ten někdo na youtube nahrál v lednu 2009, tak ten systém byl ještě podporovaný. Když má holka problém s Ooffice, tak si těžko aktualizuje systém, že? ;D
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.