Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vtípky okolo LINUXU :-)  (Přečteno 1474089 krát)

boonn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
  • Urgulak the Great
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5300 kdy: 14 Prosince 2012, 14:25:07 »
Jo, to s těma feministkama je fake. Ale ukazuje to nesmyslnost celého hnutí, na ten paradox - ne nepodobný paradoxu u světla (vlna, částice) - paradox, že při absolutním zrovnoprávnění na tom budou hůř - f.e. Olympiáda - feministky nechtějí aby byla jen pro muže, jako v Řecku, při absolutním zrovnoprávnění (pohlaví se nebere v potaz, např. v profesním životě atp.), by se tam ale žádná žena nekvalifikovala.

Každopádně blbé názory a absolutní nechápání tohodle světa najdete všude - počítače jsou zlo, "ty internety bych zakázala", televize, pc a technika je ďábel, měli bychom vylézt na stromy a zas umírat na tuberu, domlouvat manželství dopředu a zavést 70% úmrtnost u dětí do 5 let a 40 % u porodů. :o) Nepřipadá vám to povědomé?

Fakt je, podle některých studií, že kdyby se naopak použil rozum a technika, zlepšila logistka, atp. tak by se ušetřilo spoustu práce a energie, a průměrnýmu člověku by stačilo pracovat polovinu času co teď. Njn.  ::) ta lidksá hloupost je k smíchu, jen dokud se nás ty důsledky nezačnou tolik týkat  :)
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
   ~ Socrates
 Use linux flarerpg.org - great open source game

beer

  • Host
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5301 kdy: 14 Prosince 2012, 15:07:51 »
@urgulak:

Citace
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala


„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“ je výrok, který byl součástí odpovědí na anketní otázku deníku Metro vydaného v září 1999. Jako autorka výroku byla uvedena „Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně“. Podle redakčního článku Lupy se záhy objevily zprávy, že výrok si vymysleli sami novináři deníku Metro.

Byl to fake, nebo nebyl? Je toto autentická zpráva jejího vnuka? To už se asi nedozvíme :).

Všechno je relativní. Směšuješ vše, co neuznáváš a bereš jako absolutní nechápání tohoto světa. Například to domlouvání manželství dopředu mělo spoustu výhod. Dodnes je v některých kulturách běžné (v indii rodiči, u nás zejména v panovnických kruzích, či u šlechty, v židovské kultuře domlouval sňatek šadchen).

Citace
Indické ženy a dívky dokonce považují za výhodu, že si nemusí shánět partnera. Bývají docela rády, že nemusí riskovat a že mohou přenechat volbu svým rodičům a příbuzným. Evropským uším zní nepochopitelně například výrok indické dívky: V našem věku se snadno můžeme zmýlit v úsudku. Muž se chová jinak, když se o dívku uchází, a jinak, když se stane manželem. V každém případě můžeme poznat muže jen tak, že chodíme na schůzky. Když ale svatbu domluví rodiče, nahlédnou i do rodinného pozadí a kultury. Jestliže domluví svatbu, přejímají také nějakou odpovědnost, pokud se manželství nevydaří. Ale vdáme-li se proti jejich vůli, kde budeme hledat oporu, jestli manželství nevyjde?
zdroj citátu: http://www.vesmir.cz/clanek/snatek-a-manzelstvi-v-indii

Jak souvisí sňatek z lásky s rozumem a s logikou? Linuxáci určitě ví, co to biologicky ta láska je a jak je pomíjivá. To není to, na čem by se mělo budovat manželství. Nejsem zastánce domlouvání sňatků rodiči nebo někým jiným, dávám to jen jako podnět k zamyšlení. Jsme v zajetí svého pojetí světa, a to neznamená, že existuje jen jedna pravda.

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5302 kdy: 14 Prosince 2012, 17:59:37 »
... - paradox, že při absolutním zrovnoprávnění na tom budou hůř - f.e. Olympiáda - feministky nechtějí aby byla jen pro muže, jako v Řecku, při absolutním zrovnoprávnění (pohlaví se nebere v potaz, např. v profesním životě atp.), by se tam ale žádná žena nekvalifikovala.
...

Tady někdo zapomíná, že ženských olympijských disciplín je víc než mužských... Ženy i boxují (bohužel) a muži (naštěstí!!!) synchronizovaně neplavou ani moderně necvičí (mám na mysli moderní gymnastiku) ;)
Lepším příkladem jsou podle mně aktuální výše pojistek, kdy EU řekla, že na pohlaví nesmí záležet a najednou jsou tím poškozené ženy.. Bude jim to inspirací k nebezpečnějšímu životu?  :D A možná si budou i častěji instalovat linux :P
« Poslední změna: 14 Prosince 2012, 18:06:47 od 3m9d »
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5303 kdy: 15 Prosince 2012, 04:14:45 »
Ze života?
Fyzické rozdíly mezi pohlavími žádným nařízením EU nelze zrušit. (Zatím?)
Při určování výše pojistek bych faktor pohlaví nahradil položkou přítomnosti/nepřítomnosti chromozomu Y nebo zprůměroval bez použití tohoto parametru což ve výsledku by způsobilo zdražení pojistek ženám a slevnění mužům. (Ale proč to dělat když mohu zdražit a svést to na Brusel)
Žárovky bych prodával jako tepelné zdroje se světelnou signalizací provozu. (Ale proč to dělat když nemám konkurenci, na žárovku napíšu že je určena pro průmyslové použití a původní cenu vynásobím dvaceti)
Nevím oproti komu, ale zaostáváme ve vypínání motoru při stání kratším než 10 vteřin.(autoweb) - těžko říct kde vypínají motor  ručně bez start&stop systémů.
Alergie na mužské sperma je velice vzácná, trpí jí dvě až tři ženy z dvaceti až třiceti.
(včerejší intim night)
- potom bych si přál aby i výskyt Linuxu v domácnostech byl alespoň velice vzácný.
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5304 kdy: 15 Prosince 2012, 08:23:40 »
Když to člověk pojme po ránu zprvu vážně, je zaděláno na nasranej den. :D

Ty výzkumy jsou taky hovadina. Trapná reklama na nejmenovanou firmu, jejíž kvalita paliva je u nás jiná oproti zahraničí(nafta dopadla v oficiálních testech bídně(alespoň na čerpacích stanicích u nás v kraji), neoficiálně mám echo že prý zamrzala/zamrzá).
Kdybych se si se svým autem hrál na Stop engine/Start//Go systém, za 3 dny ve městě mám vymlácený akumulátor, start sežere víc paliva než 10 vteřin stání na neutrál, atd.
Nehledě na to, že údajných 83% řidičů motor nevytáčí. Znám pár takových co jezdí s tříhrnkem do kopca za čtvrtý stupeň s naloženým autem a diví se, že jim to tak žere, třepe se to a nejede.
Osobní zkušenost mám jednu. Opravdu s tím jet i padesát na rovině v obci za čtyry je často problém. Trojka to jistí. Spotřeba neznámá.
Na druhou stranu jel jsem i nejmenovanou korejskou značkou před mnoha lety, což byl též tříválec a litr obsahově. A ten tímto netrpěl. Byla suprová i na krátký sprinty.
Většinou však pozoruji 83% řidičů co jede neekonomicky a zbytečně tlačí pedál plynu k podlaze a naopak nepřemýšlí dopředu a brzdí provoz(toto vše hlavně ve městech).

Kdyby tahle alergie byla rozšířená reálně jako ve výzkumu, máme zaděláno na vážný problém. A ano, měl jsme štěstí tu k*k*tinu(pořad) vidět již 2x.

Kód: [Vybrat]
Žárovky bych prodával jako tepelné zdroje se světelnou signalizací provozu. Dobrej nápad! :D

A abych splnil regule, tu je odkaz na pár let starý článek s vtipy, jež harcovníci znají a zelenáči jistě ocení.
http://www.linuxexpres.cz/blog/linux-a-vtipy

Kód: [Vybrat]
$ Bůh ví, kdo
sh: God: not found.
Kód: [Vybrat]
Povídá černoch bělochovi:
černí se už narodíme,
černí jsme - ať je nám zima nebo horko,
černí jsme - i když je nám špatně a černí i umřeme.

Kdežto vy se narodíte růžoví,
když je vám zima jste fialoví,
když je vám blbě jste zelení,
když jste nemocní, jste žlutí,
když nemůžete dýchat, jste modří,
když se vztekáte zrudnete
a teprve až mrtví máte barvu bílou.

Tak kdo je tu, *censored*, barevnej !?

Kód: [Vybrat]
« Poslední změna: 15 Prosince 2012, 08:59:16 od Roman "Rovano" Vacho »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5305 kdy: 16 Prosince 2012, 15:23:40 »
...Žárovky bych prodával jako tepelné zdroje se světelnou signalizací provozu. (Ale proč to dělat když nemám konkurenci, na žárovku napíšu že je určena pro průmyslové použití a původní cenu vynásobím dvaceti)
Nebyl bys první... :P http://www.heatball.de Topné těleso s účinností 95%
Citace
...
Alergie na mužské sperma je velice vzácná, trpí jí dvě až tři ženy z dvaceti až třiceti.
(včerejší intim night)
- potom bych si přál aby i výskyt Linuxu v domácnostech byl alespoň velice vzácný.
Náhodou, v globálních statistikách toplistu má v kategorii zpravodajství linux kolem 50% ;) (já vím... Android...)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5306 kdy: 16 Prosince 2012, 15:26:47 »
Kdesi psali, že nějaký německý podnikatel se snažil do země přivézt velké množství žárovek pod názvem "tepelné koule" a nepodařilo se. Úřady to stopli.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5307 kdy: 16 Prosince 2012, 15:35:34 »

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5308 kdy: 16 Prosince 2012, 16:18:34 »
Bill Gates se má odebrat na onen svět a tak si může vybrat, jestli chce jít do pekla nebo do nebe. Nejprve se jde podívat do nebe. Andělé tam pijí džus, hraje jazz, všude nuda, nic se neděje. Jde tedy omrknout peklo. V pekle hraje rock, tančí nahé čertice, pije se pivo, všichni se baví a je pěkně teploučko. Řekne si tedy, že půjde do pekla. Vyplní formulář, zabouchá na dveře pekla. Otevře mu tlustý čert a hned šup s ním do kotle. Bill pod pokličkou se ptá:
"Kde je ten rock a to pivo???"
A čert mu suše odpoví: "Bille, to bylo jen DEMO!!! "
----------------------------------------------------------
Stojí dva duchové o půlnoci před rodinnou hrobkou zesnulého IT Security Managera. Z hrobky se ozývá podivný šramot. Zvuky jsou to opravdu divné. Nakonec to jeden z duchů nevydrží, zabuší nehmotnou rukou na vrata hrobky a ptá se: "Co to tam, kruci děláš ?" Šramot utichne a po chvilce se ozve nevzrušený hlas: "No co bych dělal - přece KRYPTUJU, ne!?!"
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5309 kdy: 17 Prosince 2012, 15:09:58 »
V pekle hraje rock, tančí nahé čertice, pije se pivo, všichni se baví a je pěkně teploučko. Řekne si tedy, že půjde do pekla.

Proč by šprt Gates chodil do pekla, kde je rock, nahé čertice a pivo? To není logické.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5310 kdy: 17 Prosince 2012, 19:07:45 »
V pekle hraje rock, tančí nahé čertice, pije se pivo, všichni se baví a je pěkně teploučko. Řekne si tedy, že půjde do pekla.

Proč by šprt Gates chodil do pekla, kde je rock, nahé čertice a pivo? To není logické.

Každý je před veřejností jiný   ;)
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5311 kdy: 18 Prosince 2012, 16:30:06 »
Každý je před veřejností jiný   ;)

Gates je všude upocenej Gates.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5312 kdy: 18 Prosince 2012, 16:51:05 »
Každý je před veřejností jiný   ;)

Gates je všude upocenej Gates.
Pleteš si Gatese a současnou opici...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5313 kdy: 18 Prosince 2012, 17:18:54 »
Tak abychom nezůstávali jenom u Gatese... Kdo má taky takovýhle nový rok?

[příloha smazaná administrátorem]
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5314 kdy: 19 Prosince 2012, 14:53:46 »
Tak jsem slyšel že letos už zase začíná zamrzat Firefox... :-\
http://www.agresori.com/data/20482/1.jpg
http://www.agresori.com/data/20482/2.jpg
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5315 kdy: 19 Prosince 2012, 15:10:35 »
Tak jsem slyšel že letos už zase začíná zamrzat Firefox... :-\
http://www.agresori.com/data/20482/1.jpg
http://www.agresori.com/data/20482/2.jpg
Něco takového jsem tu už postoval :D
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

boonn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
  • Urgulak the Great
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5316 kdy: 19 Prosince 2012, 20:39:46 »
@urgulak:

Citace
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala


„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“ je výrok, který byl součástí odpovědí na anketní otázku deníku Metro vydaného v září 1999. Jako autorka výroku byla uvedena „Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně“. Podle redakčního článku Lupy se záhy objevily zprávy, že výrok si vymysleli sami novináři deníku Metro.

Byl to fake, nebo nebyl? Je toto autentická zpráva jejího vnuka? To už se asi nedozvíme :).

Všechno je relativní. Směšuješ vše, co neuznáváš a bereš jako absolutní nechápání tohoto světa. Například to domlouvání manželství dopředu mělo spoustu výhod. Dodnes je v některých kulturách běžné (v indii rodiči, u nás zejména v panovnických kruzích, či u šlechty, v židovské kultuře domlouval sňatek šadchen).

Citace
Indické ženy a dívky dokonce považují za výhodu, že si nemusí shánět partnera. Bývají docela rády, že nemusí riskovat a že mohou přenechat volbu svým rodičům a příbuzným. Evropským uším zní nepochopitelně například výrok indické dívky: V našem věku se snadno můžeme zmýlit v úsudku. Muž se chová jinak, když se o dívku uchází, a jinak, když se stane manželem. V každém případě můžeme poznat muže jen tak, že chodíme na schůzky. Když ale svatbu domluví rodiče, nahlédnou i do rodinného pozadí a kultury. Jestliže domluví svatbu, přejímají také nějakou odpovědnost, pokud se manželství nevydaří. Ale vdáme-li se proti jejich vůli, kde budeme hledat oporu, jestli manželství nevyjde?
zdroj citátu: http://www.vesmir.cz/clanek/snatek-a-manzelstvi-v-indii

Jak souvisí sňatek z lásky s rozumem a s logikou? Linuxáci určitě ví, co to biologicky ta láska je a jak je pomíjivá. To není to, na čem by se mělo budovat manželství. Nejsem zastánce domlouvání sňatků rodiči nebo někým jiným, dávám to jen jako podnět k zamyšlení. Jsme v zajetí svého pojetí světa, a to neznamená, že existuje jen jedna pravda.

Tj. blbost, a ty to víš ...   :) - jen potvrzuju pro ostatní, že ty "feministický" stránky jsou fake, asi před dvěma lety, si pamatuju, že jsme něco podobného řešili - píšou to chlapi, dělající si z fem. srandu  ;), ale, že bych se na druhou stranu ani nedivil, kdyby to někdo myslel vážně - pro nechápavé (tebe  :)) mluvím celou dobu o to podvrženém komentu o linuxu na údajných fem. stránkách, nemínil jsem rozjet diskusi o sňatcích  ;D, nebo o něčem jiném, a ty jsi se toho chytil protože máš pravď. nějaké komplexy z příliš se starající matky, nebo, co já vím, prakticky jsi neřekl nic vlastního, originálního, jen po kouscích znegoval všechny moje myšlenky, naprosto nechápaje, co jsem se tím snažil říct,  ;D a to bylo jen, znovu, že ten vtip je FAKE, ale že bych se nedivil, kdyby nebyl  8)

ps: ještě že je vše "relativní"  ;D takže v Indii si žijou a ta feticida je vlastně docela cool  ;D
« Poslední změna: 19 Prosince 2012, 20:47:13 od urgulak »
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
   ~ Socrates
 Use linux flarerpg.org - great open source game

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5317 kdy: 19 Prosince 2012, 22:40:01 »
Jestliže jsi nemínil rozjet diskuzi o sňatcích, tak nechápu, pročs to dělal.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

beer

  • Host
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5318 kdy: 20 Prosince 2012, 03:04:13 »
@urgulak

K feministickým stránkám jsem se nevyjadřoval, vyjadřoval jsem se k projeveným názorům. Pokud si urgulaku nechtěl rozvíjet diskuzi o sňatcích, nemusel si je do toho tahat. Nehledejte v tom nikdo ani nic osobního, diskuze zde na toto téma postrádá smysl, obzvláště na fóru, které je odborně vychýleno zcela jiným směrem. Diskuze na toto téma však postrádá smysl i třeba na fóru, které se bude zaměřovat antropologicky, protože věda nemá hodnotit na základě nějakých emocí a vytvářet si subjektivní názory, protože tím přichází o svou vlastní objektivitu.
Z pozice nedostudovaného sociálního a kulturního antropologa prohlašuji, že práce antropologů nejsou v hodnocení kultur, ale v jejich mapování a zachycování v čase. Jsou oblasti, na které mám svým způsobem vyhraněný názor (kde je pro mne evidentní rozdíl mezi dobrem a zlem), jako například na ženskou obřízku, nebo španělskou koridu, nebo třeba na vraždění holčiček v Číně, ale většina věcí mne nechává chladným. Antropolog či sociolog by měl být pozorovatel a zapisovatel, ne hodnotitel. "Originální názory" nechám tobě podobným. S těmi komplexy z matky si to trošku přestřelil, nemyslíš?

« Poslední změna: 20 Prosince 2012, 03:19:45 od beer »

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5319 kdy: 20 Prosince 2012, 07:12:22 »
a ja myslel, ze v tomhle vlaknu maji byt vtipky...
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5320 kdy: 20 Prosince 2012, 10:30:36 »
a ja myslel, ze v tomhle vlaknu maji byt vtipky...
Vyšlo KDE 4.10 alias KDE 5.0!  8)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5321 kdy: 20 Prosince 2012, 15:47:18 »

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5322 kdy: 21 Prosince 2012, 17:57:54 »
A je to tady...  :o
Sice se to netýká čistě jen Linuxu, ale zato nás všech...  ;)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vWjEa1lNiNA
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

boonn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
  • Urgulak the Great
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5323 kdy: 21 Prosince 2012, 19:54:24 »
@urgulak

K feministickým stránkám jsem se nevyjadřoval, vyjadřoval jsem se k projeveným názorům. Pokud si urgulaku nechtěl rozvíjet diskuzi o sňatcích, nemusel si je do toho tahat. Nehledejte v tom nikdo ani nic osobního, diskuze zde na toto téma postrádá smysl, obzvláště na fóru, které je odborně vychýleno zcela jiným směrem. Diskuze na toto téma však postrádá smysl i třeba na fóru, které se bude zaměřovat antropologicky, protože věda nemá hodnotit na základě nějakých emocí a vytvářet si subjektivní názory, protože tím přichází o svou vlastní objektivitu.
Z pozice nedostudovaného sociálního a kulturního antropologa prohlašuji, že práce antropologů nejsou v hodnocení kultur, ale v jejich mapování a zachycování v čase. Jsou oblasti, na které mám svým způsobem vyhraněný názor (kde je pro mne evidentní rozdíl mezi dobrem a zlem), jako například na ženskou obřízku, nebo španělskou koridu, nebo třeba na vraždění holčiček v Číně, ale většina věcí mne nechává chladným. Antropolog či sociolog by měl být pozorovatel a zapisovatel, ne hodnotitel. "Originální názory" nechám tobě podobným. S těmi komplexy z matky si to trošku přestřelil, nemyslíš?

Z pozice největšího Urgulaka prohlašuji:  ":P :P :P"

 ;D Veselé Vánoce

http://www.download.bg/upl/attachments/Christmas_Tux_Ubuntu_1440_900.5207.jpg
« Poslední změna: 21 Prosince 2012, 20:11:12 od Vojtěch Trefný »
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
   ~ Socrates
 Use linux flarerpg.org - great open source game

superbo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 810
  • ???
Re:Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #5324 kdy: 25 Prosince 2012, 12:53:41 »
Kdo by si co vybral? :D

[příloha smazaná administrátorem]
Acer Aspire V3-571G-53234G1TMaii - Intel Core i5 3230M, Grafika Intel HD 4000 + Nvidia GeForce GT 730M, 8GB DDR3, 128GB SATA SSD
Dell Latitude 5480 -  Intel Core i5 7200U, Intel HD Graphics 620, 16GB DDR4-2400MHz, 128GB SSD
Stolní PC - MB ASRock X570 PRO4, AMD Ryzen 5 3600, AMD Radeon RX 5600 XT, 32GB DDR4 3200MHz, 480GB nvme + 480GB SATA SSD

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.