Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Operace Flashpoint  (Přečteno 6518 krát)

svestka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Operace Flashpoint
« kdy: 20 Ledna 2008, 23:41:24 »
Ma niekto skusenosti s hranim Flashpointu pod WINE?? Skusal som OFP: Resistance v1.96 a vsetko vyzera v poriadku, ale hra mi po par minutach padne. Posledny riadok vypisu z konzoli obsahuje text
Kód: [Vybrat]
fixme:winmm:MMDRV_Exit Closing while ll-driver open
Mam Ubuntu 7.10, WINE 0.9.46
Hram na Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205, grafika je Intel 945GM

Vdaka za pomoc

ady709

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 213
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #1 kdy: 21 Ledna 2008, 08:40:49 »
čoveče flashpointa sem taky zkoušel. Taky sem byl nadšenej když se zdálo že běží parádně ale taky mi nakonec spadnul.Ale já sem ho neopatcohval a myslim, že vněm je spousta chyb. Frajeřina by byla spustit ve wine ARMU stou její šílenou ochranou...

Gigabeatle

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #2 kdy: 24 Ledna 2008, 17:49:54 »
jj flashpoint de sice moc pekne... dovolil bych si tvrdit ze i lip jak na winech (aspon me) ale je tam problem s tim ze hra vzdy po urcitem okamziku spadne... to je zpusobeny ochranym prokramem kterej ma kontrolovat jestli je cd v mechanice... dela to to samy i na winech... prave ted se du pokusit s tim neco udelat.... a pokud vam aspon trosku rika hvezdan brana tak koukne te na todle... mohlo by to bejt docela zajmavy spestreni :D http://video.google.com/videoplay?docid=-6357219483873095684

svestka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #3 kdy: 24 Ledna 2008, 20:19:12 »
Niesom si isty ci je to prave tou ochranou pretoze vo verzii 1.96 by uz nemala ziadna byt.

Rincewind

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 649
  • Na fórum jsem nezanevřel, jenom nestíhám....
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #4 kdy: 24 Ledna 2008, 21:09:55 »
Já to zkoušel tak před rokem a šlo to nainstalovat, dokonce i spustit, ale byly tam naprosto rozházené textury, takže hrát to nešlo...:( :( Wine bylo asi 0.9.43, karta nvidia 6100 onboard verze, cpu Athlon 64 EE

OFP/ČSLA2 je pro mě jediný důvod používat doma windows (na manželčině notebooku :) ) (a jediná hra, kterou ještě občas hraju), takže kdyby to šlo ve wine bez potíží, bouchnul bych šampaňské :)

Na OFP 1.96, co se prodává za 250 Kč už žádná ochrana (naštěstí) není..

Mám pocit, že na winehq psali, že se dá rozběhnout, ale jen bez zvuku, nebo s poškozeným zvukem.

Asi to zase zkusím, třeba wine příjemně překvapí :)

svestka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #5 kdy: 25 Ledna 2008, 14:43:00 »
Já to zkoušel tak před rokem a šlo to nainstalovat, dokonce i spustit, ale byly tam naprosto rozházené textury, takže hrát to nešlo...:( :( Wine bylo asi 0.9.43, karta nvidia 6100 onboard verze, cpu Athlon 64 EE

OFP/ČSLA2 je pro mě jediný důvod používat doma windows (na manželčině notebooku :) ) (a jediná hra, kterou ještě občas hraju), takže kdyby to šlo ve wine bez potíží, bouchnul bych šampaňské :)

Na OFP 1.96, co se prodává za 250 Kč už žádná ochrana (naštěstí) není..

Mám pocit, že na winehq psali, že se dá rozběhnout, ale jen bez zvuku, nebo s poškozeným zvukem.

Asi to zase zkusím, třeba wine příjemně překvapí :)
U mna to ide uplne vyborne, zvuk aj textury vyzeraju byt ok akurat to po par minutach umrie.... :(
S tymi texturami som ale mal aj ja problem ale vsetko sa dalo do poriadku ked som v setupe nastavil "display device" z D3D HW&TL na D3D

apple2

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #6 kdy: 12 Března 2008, 20:01:44 »
Mně flaspoint běží, zvuk v pohodě, ale trochu se seká. Na windowsech běžel v pořádku. Nevíte čím by to mohlo být? V terminálu mi to píše:

fixme:d3d_draw:drawPrimitive Using software emulation because manual fog coordinates are provided
residue bit usage -1.#IND00:-1.#IND00 (-1.#IND00 total)
residue bit usage -1.#IND00:-1.#IND00 (-1.#IND00 total)
fixme:dsound:DllCanUnloadNow (void): stub
Normal3f: 1
martin@kubuntuff:~/.wine/drive_c/Program Files/Bohemia Interactive/Operace Flashpoint$

qUAKER

  • Host
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #7 kdy: 12 Března 2008, 21:32:08 »
vytvor si spousteci script ve kterem zakaz veskery debugging - zrychli se to o nekolik FPS

Kód: [Vybrat]
#!/bin/sh
# Script zakaze debugging pro wine.
# Pouzit pokud se hra seka, zvedne se vykon.
export WINEDEBUG=fixme-all,err-all,warn-all,trace-all
FLASHPOINT="~/.wine/drive_c/Program Files/Bohemia Interactive/Operace Flashpoint"
cd ${FLASHPOINT}
wine "Flashpoint.exe"

apple2

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #8 kdy: 13 Března 2008, 16:51:42 »
vytvor si spousteci script ve kterem zakaz veskery debugging - zrychli se to o nekolik FPS

Kód: [Vybrat]
#!/bin/sh
# Script zakaze debugging pro wine.
# Pouzit pokud se hra seka, zvedne se vykon.
export WINEDEBUG=fixme-all,err-all,warn-all,trace-all
FLASHPOINT="~/.wine/drive_c/Program Files/Bohemia Interactive/Operace Flashpoint"
cd ${FLASHPOINT}
wine "Flashpoint.exe"

Kam mám ten skript umístit?

qUAKER

  • Host
Re: Operace Flashpoint
« Odpověď #9 kdy: 13 Března 2008, 17:08:00 »
kamkoliv. Třeba na plochu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.