Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nautilus v HH - zalozky  (Přečteno 1398 krát)

funk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 350
Nautilus v HH - zalozky
« kdy: 27 Června 2008, 12:01:14 »
Ahoj,

kdyz jsem si v 7.10 dal v Nautilu do zalozek nektere slozky z okolnich Win pocitacu, tak jsem do nich mohl hned po startu Nautilu kopirovat, ci presouvat. V 8.04 to nejde, presneji receno, musim Nautilus po chybove hlasce a navodu, ze mam pouzit jineho spravce, shodit a znovu nahodit. Potom musim na zalozku v oblibenych poklikat a tim se pripoji. Objevi se i na plose. To se ale v 7.10 nedelo. Na plose se nic neobjevovalo a jak jsem zapnul Nautilus, tak jsem mohl presouvat. Po skonceni prace musim zalozku odpojit, jinak dojde k vyse popsane chybove hlasce. Po korektnim odpojeni chybova hlaska neprijde, musim ale poklepat na zalozku a tim otevrit slozku na cizim pocitaci. P.

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re: Nautilus v HH - zalozky
« Odpověď #1 kdy: 06 Července 2008, 21:14:39 »
Bude to asi způsobeno tím novým I/O subsystémem GVS, který je teďka implementován v Nautilu. Podívej se, jestli je tahle chyba už nahlášená, pokud ne, tak se čiň :)
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

funk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 350
Re: Nautilus v HH - zalozky
« Odpověď #2 kdy: 07 Července 2008, 09:18:46 »
Aha, tak to mne nenapadlo. Myslel jsem, ze je to nejaka novinka. Stejne tak nemuzu dostat do kontextove nabidky rozsireni pro Nautilus. V Synapticu jsem je nainstaloval a pri zobrazeni kontextu se v nabidce neukazuji. Priznam se, ze jsem jeste chybu nikdy nenahlasoval, ani nevim jak. Navic si nejsem jist, jak bych problem v anglictine popsal, kdyz ani nevim jak v cestine :0)) P.

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re: Nautilus v HH - zalozky
« Odpověď #3 kdy: 07 Července 2008, 17:32:47 »
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.