Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ATI x1650 s novými drivermi stuhne tesne pred nacitanim login screen  (Přečteno 2082 krát)

patejl.69

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
pred par dnami som si precital o tom ze existuju nove ATI drivery s podporou AIGLX(tak som zatial len kusok nad urovnou BFU a lina mam tak 10 dni) tak som si vravel ze si ich nainstalujem(tie ktore su v restricted repozitaroch mi funguju prefektne, ale bez aiglx)... odvtedy sa ich snazim rozbehat 2 cele dni a vysledok? nulovy vzdy skoncim na rovnakom bode tesne pred tym ako sa nacita logon screen.
   Skusal som vsetko mozne - nainstalovat dirvery priamo spustenim ATI  .run filu, extrahovanim deb balickov, pomocou envy. Vsetky mozne nastavenia xorg.conf - vypnute zapnute compizite aiglx, pridavat odoberat do xorgu moduly dri glx a pod. Dokonca som 2X behom dvoch dni preinstaloval moje Kubuntu(gutsy) pricom som skusal nainstalovat aj Hardy ale vsetko je to marne...
   Som zufaly...jedina vec na ktoru som prisiel podla Xorg.0.logu je to, ze posledny zapis v nom je "Primary V_BIOS segment is: 0xc000". prilozil by som aj samotny log ale niesom pri mojom pocitaci. Takze ak mate niekto napad alebo ste sa stretli s niecim podobnym tak prosim poradte

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.