Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wine i Crossover změní rozlišení obrazovky po naemulování WOW  (Přečteno 3478 krát)

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Zdravim, když naemuluju WOW s pomocí Wine nebo Crossover tak po ukončení wow se mi změní rozlišení obrazovky a pokaždý to musím přenastavovat zpátky. Zkoušel jsem se už prohrabat v nastavení obou emulátorů ale nic jsem nenašel. Nemá s tím někdo vzkušenosti jak to nastavit?
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: Wine i Crossover změní rozlišení obrazovky po naemulování WOW
« Odpověď #1 kdy: 16 Února 2008, 10:30:05 »
Zdravim, když naemuluju WOW s pomocí Wine nebo Crossover tak po ukončení wow se mi změní rozlišení obrazovky a pokaždý to musím přenastavovat zpátky. Zkoušel jsem se už prohrabat v nastavení obou emulátorů ale nic jsem nenašel. Nemá s tím někdo vzkušenosti jak to nastavit?
tohle se stává, pokud máte v xorg.conf povolené vyšší rozlišení, než běžně používáte... pokud je odmažete, bude po problému
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Wine i Crossover změní rozlišení obrazovky po naemulování WOW
« Odpověď #2 kdy: 16 Února 2008, 13:22:41 »
Tak jsem našel xorg.conf a umazal rozlišení a stejně mi to pořád mění rozlišení po skončení emulace (pod CrossOver). Jsem úplnej začátečník tak nevím jestli dělám vše správně. Ale u Wine jsem si v configuraci v kartě Programy přidal aplikaci WOW.exe pod WIndows XP a s ním už to problémy nedělá. Tak to budu hrát aspoň pod Wine. Tak díky za odpověď.
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Wine i Crossover změní rozlišení obrazovky po naemulování WOW
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2008, 16:34:51 »
Já WOW emuluju přes Wine. Když hru ukončim, v nastavení Monitoru a displeye vidim rozlišení i frekvenci pořád stejný jako před spuštěním hry ale rozlišení monitoru mám hrozně malý. Když pak v tom nastavení změní frekvenci z 97 Hz na 65 Hz a pak zase zpátky tak už je to dobrý. Neví někdo co to může být za problém? Dík za odpověď.

Omlouvam se že se znova ptám i když už jsem psal že jsem to vyřešil ale něco jsem si tam přidával pro lěpší průběh hry a začalo to znova dělat. V xorg.conf jsem to zkoušel umazávat ale nepomohlo, na Linuxu začínám.
« Poslední změna: 10 Března 2008, 17:05:47 od Slinky »
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.