Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kde najdu nastavení wifi?  (Přečteno 2464 krát)

mangui

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Kde najdu nastavení wifi?
« kdy: 17 Března 2008, 14:49:34 »
Mám takový menší problém. Dlouho předlouho jsem se nemohl připojit ke školní wifi síti eduroam. Teď se mi to již podařilo, ale.... Po nastartování systému se začne automaticky připojovat k eduroamu, jenže se nepřipojí... pokud to pak zadám vše růčo, tak se připojí bez problému. Myslím si tedy, že po nastartování systému se to připojuje pomocí nějakého starého nastavení které je asi někde uložené.
Nevíte kde je takové nastavení uloženo???

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: Kde najdu nastavení wifi?
« Odpověď #1 kdy: 17 Března 2008, 16:04:46 »
To by měl zajišťovat NetworkManager. Jistě bude spuštěn v systray. TAm by to mělo jít naklikat. Pokud ne, tak hledejte v nastavení sítě.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Kde najdu nastavení wifi?
« Odpověď #2 kdy: 17 Března 2008, 16:37:06 »
Mne to takhle blbo, kdyz jsem mel spatne ulozene heslo(klic). Stacilo ho smazat, networkmanager se zeptal znovu a pak uz to valilo v pohode.

mangui

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Re: Kde najdu nastavení wifi?
« Odpověď #3 kdy: 17 Března 2008, 19:24:09 »
Mne to takhle blbo, kdyz jsem mel spatne ulozene heslo(klic). Stacilo ho smazat, networkmanager se zeptal znovu a pak uz to valilo v pohode.

No právě... ale kde je to heslo (klíč)?? Někde v network-manageru?? já tam nic nevidim

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Kde najdu nastavení wifi?
« Odpověď #4 kdy: 17 Března 2008, 21:15:48 »
mno, ja pouzivam KDE, takze jsem si mohl vybrat, zda to ma ulozit do knetworkmanageru nebo do kwallet. mam to v kwallet a tam mam pristup rovnou z plochy. ale hledal bych nekde v seznamu duveryhodnych bedratovych siti v network manageru (ikona v system tray - moznosti - configure - bezdr. site), jestli se kde a gnome verze aspon trochu podobaji

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.