Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu  (Přečteno 11793 krát)

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #25 kdy: 23 Března 2008, 08:58:03 »
Karle kudrno to víš že mám dítě .. pravda holce je už 21.
Vážně bych si měl pořídit další abych směl napsat co se dětem líbí a co ne ? :)

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #26 kdy: 23 Března 2008, 09:22:12 »
PS: Pavle Kudrno ještě dodatek .. o jaký drzosti mluvíš ?
Nikoho přímo neurážim, nepoužívám sprostý slova, jestli napsat svůj názor i když se nemusí někomu líbit je drzost tak to musim oponovat.
Jsem přesvědčen že jsem se zde ještě drze nezachoval.
I když když to píšeš tak to tak možná vnímáš ... nic meně nic z toho co jsem tu napsal jsem nemyslel zle.
Ani tu hlášku o chudácích dětech .
Já to tak prostě vnímám.
Možná je chudák moje dcera že má za tátu mně, dobře ale tim už si nemusíme dělat do budoucnosti další nepříjemno.
Už se o tvých dětech ani nezmínim :)
Platí ??? :)

premet

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #27 kdy: 23 Března 2008, 09:25:57 »
Her pro Ubuntu je více než dost, některé přímo pro něj a jiné se dají s trochou snahy zprovoznit přes Wine či jiný emulátor. Viz  http://wiki.ubuntu.cz/Hry nebo http://wiki.ubuntu.cz/Komer%C4%8Dn%C3%AD_hry podle mě to není málo. Pokud jste si nainstaloval Ubuntu a chcete aby jeho primární činnost byli nejmodernější hry, tak jste si asi zvolil špatně.  ;)

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #28 kdy: 23 Března 2008, 09:45:15 »
Chcete vic her pro Ubuntu? No tak to ale nehledejte chybu v ubuntu/linuxu, ale u programatoru techto her. Napiste jim a zeptejte se, proc je jejich styl tak "prasacky", ze je hra zavisla na windows a proc neumi naprogramovat multiplatformni hru, kdyz to jini umi.

Pavelp

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu -OT.
« Odpověď #29 kdy: 23 Března 2008, 09:48:19 »
Pavelp tobě se evidentně nelíbim žee  :)
Ty sis vzal za svý poslání běhat tady po forech za mnou a jak někam něco napíšu tak hned že si to vykládám blbě a myslim to špatně a ničemu nerozumim  :)
A to jsem tě hned na začátku žádal jestli nemáš takový nutkání abys na mne už nereagoval :)
Tak nevim jestli ses do mně zamiloval nebo mně chceš převychovat :)
U milhouse i když měl připomínku tak sem něak cejtil že to se mnou myslí dobře ... u Tebe ten pocit nemám ...
Tak mne nech na pokoji nebo na každý další co mi budeš vrčet hned za mým příspěvkem a zaměřeno na mně tak budu klikat karmu dolu :)
Zatim jen výstraha protože tě neznám a asi ani nechci znát :)

Opravdu zajimava, typicky lehce paranoidni reakce. Jen upozornim, ze psat si budu co chci a kam chci. Ze bych se zameroval jen na Vas - nesmite se tak precenovat. Rozhodne nemam ani spetku snahy Vas nejak vychovavat. Na karmu si klikejte podle libosti, ja vam prst na mysi drzet nemuzu. A tu vystrahu jste nemyslel vazne, ze ne.
Howgh.

« Poslední změna: 23 Března 2008, 09:54:22 od Pavelp »

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #30 kdy: 23 Března 2008, 10:06:28 »
Pavelp nemyslel :)
Co bych z toho měl :)
Tim bych tě jen popudil ještě víc :)

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #31 kdy: 23 Března 2008, 10:12:57 »
Chcete vic her pro Ubuntu? No tak to ale nehledejte chybu v ubuntu/linuxu, ale u programatoru techto her. Napiste jim a zeptejte se, proc je jejich styl tak "prasacky", ze je hra zavisla na windows a proc neumi naprogramovat multiplatformni hru, kdyz to jini umi.


+1. Presne v tom je problem. Vyvojari distribucie sa nemaju co zaoberat s hrami. Proste hry su, len keby ich vyrobcovia boli ochotny portovat. No ale povedzme si ze koli tym niekolkym percentam sa im to neoplati. Lenze ako potom rozsirit linux medzi ludi? Chces pracovat maj linux, chces hrat maj dualboot s win? To je blbost. Mam dualboot ale vo win som nebol uz pekne dlho. Proste sa mi koli hram nechce rebootovat. A mnoho ludi si povie, ze ak ma mat dualboot tak sa na to moze rovno vykaslat, vsak ked si aj tak musia kupit windows, tak naco tam pchat nejaky linux.

Inak stale sa pise ze aj pre linux je dost hier. Nie je. Nie kazdeho bavia logicke hracky, alebo stupidne 3D strielacky. Ja viem ze s tym nic na tomto fore neurobime, jedine keby sme nasli par ludi co vie nieco vytvorit, alebo ma chut sa to naucit a zacat vytvarat hry.

No a k tej povodne teme :) Preco by sa mal linux opakovat po OSX alebo Win? Nestaci ze sa Win opakuje po OSX a Linuxe? Linux je linux a tym nech ostane. Ak niekomu nieco funkcne chyba, vacsinou sa to da lahko doplnit. A to je dobre. Nie kazdemu vyhovuje napr. dok z Macu. Kto ho chce, ma plno navodov ako si ho doplnit. Linux je dost modularny na to aby vyhovoval co najviac ludom a nie len vyrobcom, ktory urcia ze toto bude takto a hotovo.
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

cinan

Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #32 kdy: 23 Března 2008, 10:14:53 »
Hry ako na windows na linuxe nie su. A bodka :-P Hry ako miny alebo solitaire som nehral, ani ked som prvy krat videl pocitac. Nezaujimalo ma to. Ale hry ako half life, crysis, gears of war, NFS, splinter cell atd na linux nativne niesu (a ani nebudu). Predsa vyvojarom sa nechce robit hry pre par percent ludi, z ktorych este mensie percento si bude hry kupovat (aj tak si ich vsetci stiahnu). A naozaj pochybujem, ze by si teenegeri chceli zahrat tuxracer, ked vidia ovela lepsie hry na windowse/xbox/ps3/wii. Teenageri niesu ako ich rodicia, ktori su radi, ze uz maju od pocitacov pokoj, alebo chcu len nieco na odreagovanie.

//edit: hosp, Miko10 ma uz predbehol :)
« Poslední změna: 23 Března 2008, 10:16:56 od cinan »
Blog-zapisky: http://blog.cinan.sk/

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6531
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #33 kdy: 23 Března 2008, 10:32:38 »
Chcete vic her pro Ubuntu? No tak to ale nehledejte chybu v ubuntu/linuxu, ale u programatoru techto her. Napiste jim a zeptejte se, proc je jejich styl tak "prasacky", ze je hra zavisla na windows a proc neumi naprogramovat multiplatformni hru, kdyz to jini umi.


+1. Presne v tom je problem. Vyvojari distribucie sa nemaju co zaoberat s hrami. Proste hry su, len keby ich vyrobcovia boli ochotny portovat. No ale povedzme si ze koli tym niekolkym percentam sa im to neoplati. Lenze ako potom rozsirit linux medzi ludi? Chces pracovat maj linux, chces hrat maj dualboot s win? To je blbost. Mam dualboot ale vo win som nebol uz pekne dlho. Proste sa mi koli hram nechce rebootovat. A mnoho ludi si povie, ze ak ma mat dualboot tak sa na to moze rovno vykaslat, vsak ked si aj tak musia kupit windows, tak naco tam pchat nejaky linux.

Inak stale sa pise ze aj pre linux je dost hier. Nie je. Nie kazdeho bavia logicke hracky, alebo stupidne 3D strielacky. Ja viem ze s tym nic na tomto fore neurobime, jedine keby sme nasli par ludi co vie nieco vytvorit, alebo ma chut sa to naucit a zacat vytvarat hry.

No a k tej povodne teme :) Preco by sa mal linux opakovat po OSX alebo Win? Nestaci ze sa Win opakuje po OSX a Linuxe? Linux je linux a tym nech ostane. Ak niekomu nieco funkcne chyba, vacsinou sa to da lahko doplnit. A to je dobre. Nie kazdemu vyhovuje napr. dok z Macu. Kto ho chce, ma plno navodov ako si ho doplnit. Linux je dost modularny na to aby vyhovoval co najviac ludom a nie len vyrobcom, ktory urcia ze toto bude takto a hotovo.
Prepac ze ti budem oponovat a ospravedlnujem sa ak sem napisem nejaku nepravdu, mozno to bude mojou neznalostou.
Ale ked sledujem ako sa postupuje z jednej verzie ubuntu na inu vacsinou su tam problemy s verziou wine, VMware ... a inymi programami tretich stran a to preto ze sa pouzije iny system v distribucii. Predsa vyvojari hier nemozu sledovat kazdu distribuciu a kompilovat pre kazdu zmenu v nej svoje nove ale aj starsie hry(pisem o uzavretom kode). Tym si myslim ze aj vyvoj distribucii by sa mal trochu prisposobit a zaviest standardy ktore budu trvat dlhsie ako 6 mozno 12 mesiacov. Dufam ze sa dalo pochopit co som tym chcel povedat.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 24.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #34 kdy: 23 Března 2008, 11:08:23 »
Docela mně to překvapuje ... kdo kde na linux z windousů tak hned vidí že proti windousům je tady nucen být už programátorem sám o sobě i v tom terminálu.
Tak něak bych čekal že to tu je vesměs samej programátor i když možná ne že hned všichni na linuxu uměj Céčko .. to si zas nemyslim .... ale programátorskýho ducha tu má asi většina lidí ... Přitom opravdu hry si zahraje rád kde kdo tak nevim proč se tady tak málo lidí věnuje tvorbě her.
Vždyť se hry nemusej stavět jen pro peníze aby to mělo smysl ...  je tu něco jako postavit to jen tak pro ostatní .. jako když se tu někteří snaží počeštit linux, udělat pro druhý parádičky a srandičky ... zrovna tak i hry můžou vyrůstat jen tak pro slávu linuxu a oplatit to překladatelům z angl do cz  jinou formou ... postavit pro jejich děti gamesku .
Nahoře je výzva že Gaming Clan chce máknout ?
Zatim jsem tam jen viděl držíme palečky ...
Tak kdo umí v Cečku a je ochotnej do toho vrazit svůj čas tak se přihlašte ať se začne.
Vyhrňte si rukávy a do práce ... sice za to jen dobrej pocit ale i to za to někdy stojí :-)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6531
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #35 kdy: 23 Března 2008, 11:12:34 »
Jehova mozno to bude tym ze lepsia hra nieje len o programovani ale hlavne o napade a spracovani. Naprogramovat to dokaze kazdy lepsi programator ale spravit tomu pribeh a zaujimavu grafiku to uz nieje take jednoduche a hlavne to su tie dobre platene pozicie ktore prechadzaju na platene projekty.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 24.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #36 kdy: 23 Března 2008, 11:13:21 »
Docela mně to překvapuje ... kdo kde na linux z windousů tak hned vidí že proti windousům je tady nucen být už programátorem sám o sobě i v tom terminálu.
Sakra, asi nějaká chyba -- za více než dva roky na GNU/Linuxu, jsem si tohohle vůbec nevšimnul.


Tak něak bych čekal že to tu je vesměs samej programátor i když možná ne že hned všichni na linuxu uměj Céčko .. to si zas nemyslim .... ale programátorskýho ducha tu má asi většina lidí ...
Já teda rozhodně nejsem ani programátor ani nemám žádného programátorského ducha a řekl bych, že takových lidí je tady cca. ~95% ne-li, víc...

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #37 kdy: 23 Března 2008, 11:24:07 »
Je pravda, že her na Linux (a hlavně těch kvalitních) je poskrovnu... ale zase na druhou stranu si myslím, že to takhle nemůže být na vždy a stále doufám v lepší zítřky...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #38 kdy: 23 Března 2008, 11:27:20 »
Vojto Trefný tak jsi dobrej v něčem jiným .... třeba umíš se zvukem ... nebo vést kartotéku.
Stavět gamesky neni jen o programování ...
Třeba umíš organizovat aby se lidi neflákali, udělat propagaci aby se o práci gaming clanu vědělo ... třeba umíš vyhledávat přes google informace který by se při hraní hodili ... netušim co umíš jen stavět hry fakt neni jen o programovacím jazyku ale i práci kolem :)
Tak jestli máš každej den dvě hodinky pro kolektiv nadšenců co chtěj něco vytvořit tak vítej do gaming Clanu :)

Sešívaný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
    • Osobní stránky
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #39 kdy: 23 Března 2008, 12:36:35 »
Já si nemůžu pomoct, ale mě přijde dvoupanelový layout Ubuntu nejpřehlednější. Navíc je hodně upravitelný. Je libo 1,2,3,4,... panely, dole, nahoře, vlevo, vpravo? Otázka několika kliknutí.
Nevím, co pořád všichni mají s tím Dockem. Jediné pozitivum toho je, že je to eye-candy. Pár mých známých Macy má a jedna věci, které jsem si všiml, byla, že ten systém neumí hospodařit s místem. Na 20" monitoru to nevadí, ale když člověk dělá třeba na 14", tak už to znát jde. Jsem rád, že mi nikdo nic takového jako Dock defaultně na Linuxu nenutí. Kdo chce, může si to doinstalovat.
Jinak aplety na lištách už by mohly být řešeny robustněji, ale na druhou stranu, zase se mrkněte do monitoringu systému, kolik takový jednoduchý aplet sežere. Já mám na notebooku stále 512 MB RAM, takže ocením nižší nenažranost apletů.

GNOME by mělo jít svojí cestou, ne kopírovat Visty nebo Mac OS X. Kdo chce Visty nebo Mac OS X, má je používat a ne k tomu přiohýbat GNOME.

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #40 kdy: 23 Března 2008, 12:50:45 »
Jehova:
Ty jses fakt dobrej. Ubuntu je linuxova distribuce, neni to skupina hernich vyvojaru. Places proste na spatnem hrobe. Chces vic her na linux? Posilej dopisy firmam, co je vyviji. Vyvoj poradne hry (ne tech piskvorek, jejichz vyvojari zde temer opovrhujes) zabere tisice a desetitisice clovekohodin. Chce to cely tym a malokdo si muze dovolit venovat tomu tolik casu. To neni tak, ze si tatinek rekne "Napisu detem poradnou FPS gamesu a za ctvrt roku ma pri praci po vecerech hotovo". Presto kvalitni hry pro linux existuji, ikdyz jich neni tolik (a nektere z nich si holt musis koupit).

Vyvojarum ubuntu rikas, ze by misto vyvoje linuxove distribuce meli radsi programovat hry. Taky vykladas zelinari, ze ma radsi prodavat pecivo? Ale co delas ty?  Kolik jsi ty podporil hernich vyvojaru? Do kolika jiz existujicich hernich projektu jsi se zapojil? Prispel jsi nektere z iniciativ, jejich cilem bylo odkoupit zdrojove kody komercni hry a preportovat ji na linux? A nebo si aspon nejake ty linuxove hry koupis, abys dal jejich producentovi najevo, ze se mu vyvoj i pro linux vyplati?

Miko10:
Neni to jen o portaci, to je az pripad hotove hry. Dulezite je, aby se hra psala poradne uz od zacatku, aby zadna nasledna portace nebyla potreba a rozdily v kodu pro win a linux platformu byl minimalni.

Citace
Prepac ze ti budem oponovat a ospravedlnujem sa ak sem napisem nejaku nepravdu, mozno to bude mojou neznalostou.
Ale ked sledujem ako sa postupuje z jednej verzie ubuntu na inu vacsinou su tam problemy s verziou wine, VMware ... a inymi programami tretich stran a to preto ze sa pouzije iny system v distribucii. Predsa vyvojari hier nemozu sledovat kazdu distribuciu a kompilovat pre kazdu zmenu v nej svoje nove ale aj starsie hry(pisem o uzavretom kode).
Ono to zas nebude tak horky. Zaprve i pro ten VMware ci dalsi soft to porad jeste (obcas trochu mene) funguje. A zadruhe, hry nejsou to, co virtualizacni software. Kod tykajici se virtualizace se v linuxovem jadre bourlive vyviji, pridavaji se nove a nove funkce, ktere umoznuji lepsi a rychlejsi beh hostovanych systemu. Virtualizacni software je logicky s jadrem velmi blizko svazan. Kdyz ta roztristenost nepolozi  takove projekty jako treba KDE (ci dalsi velke linuxove projekty, ktere funguji na nemalo systemech), tak proc by nemohla i nejaka hra.
« Poslední změna: 23 Března 2008, 12:52:48 od kkaarreell »

wam]Spider007

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #41 kdy: 23 Března 2008, 14:05:01 »
Ad hry: treba si realne povedat ako velmi som zavisli na hrach. Mna osobne jedine warcraft3 drzal riadne dlho, ostatne hry tak maximalne mesiac. hry sa na linux mozno programuju onieco tazsie, ale urcite nie az tak. Ved samotny warcraft3 je naprogramovany aj pre windows aj pre OS X a to je predsa tiez unixovy system, alebo sa mylim?
problem bude rozhodne len medzi komercnymi tvorcami hier, ktori nevidia zisky pri tvorbe hier pre linuxove OS. vyhovorky na roztriestenost distribucii nie su urcite namieste.

ad vzhlad: s prepacenim kto do kelu je ten kto chce rozhodovat o vzhlade OS? preco by sa mal ponasat na nejaky OS X od jablka? vzhlad je prave o tom, ze bude iny ako maju ostatne OS. Ak niekto chce tak si ho ako MAC spravi pomocou tych nastrojov pre vzhlad. Ja osobne by som ubuntu nepouzival ak by vyzeral jak MAC a mal nejake docky.

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #42 kdy: 23 Března 2008, 16:05:01 »
kkaarreell já nevim komu a jakým vývojářům bych měl psát  :)
Leda bych psal sám sobě :)
Na ubuntě jsem možná měsíc a teprv se s ní seznamuju a jestli pro ubuntu a vývojáře něco dělám ?
No zkoušim to :)
Tady roste první raketomet pro vaše děti aby si mohli na linuxu zahrát :)



A rozhodně tě upozorňuju že nebrečim na žádným hrobečku jak si asi představuješ :)
Jen chci pro vaše děti něco udělat a zkoušim jestli vi taky :)

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #43 kdy: 23 Března 2008, 16:15:46 »
kkaarreell já nevim komu a jakým vývojářům bych měl psát  :)
Třeba těm, kteří píšou tvé oblíbené hry pro Win?  ;)
BTW: Nikdy jsem netušil, že používám tu Ubuntu...  :P
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

Pavlinaxx

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #44 kdy: 23 Března 2008, 16:50:46 »
kkaarreell já nevim komu a jakým vývojářům bych měl psát  :)
Leda bych psal sám sobě :)
Na ubuntě jsem možná měsíc a teprv se s ní seznamuju a jestli pro ubuntu a vývojáře něco dělám ?
No zkoušim to :)
Tady roste první raketomet pro vaše děti aby si mohli na linuxu zahrát :)

A rozhodně tě upozorňuju že nebrečim na žádným hrobečku jak si asi představuješ :)
Jen chci pro vaše děti něco udělat a zkoušim jestli vi taky :)


Týýý voooléééé, Jehova a raketomet ..... kam to světe kráčíš :-D


Pardon za můj výlev ale nemohla jsem si pomoci :-)
« Poslední změna: 23 Března 2008, 17:22:30 od Pavlinaxx »

nettezzaumana

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #45 kdy: 23 Března 2008, 17:12:56 »
souhlas s puvodnim topicem ..

snad jen pro autora poznamka :: zkus KDE .. to je v dnesni dobe naopak snahou po libivosti az preplacane

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #46 kdy: 23 Března 2008, 21:09:29 »
Tomáš Karvay to ostatní maj TO ubuntu  :)
Já mám TU Ubuntici :)
Ale mám se s nima hádat pro každou maličkost :)



A příspěvek pod tim .....
Jinak timhle raketometem ničíš jen a jen dlouhou řadu číslíček ..... jedničky a nuly který kmitak ve smyčkách.
To na karmu vliv nemá.
Sám jsem zabil jen jednou králika k obědu, jen abych to uměl kdybych to někdy potřeboval a jinak nevraždim nic.
Co ty ?
Už jsi někdy živou bytost zabila ?
Slepici k obědu, prase o zabíjačce, kapra na vánoce ?
Já vidim rozdíl mezi hračkou a mezi skutky :)

Pavlinaxx

  • Host
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #47 kdy: 23 Března 2008, 21:51:19 »
to Jehova: To je téma, na které by se dal hovořit hodiny a hodiny. Myslím, že to ale nepatří zrovna na toto fórum - pokud máš zájem pokecat třeba o nesmrtelnosti chrousta :-) Najdeš mne na uvedených kontaktech .... myslím, že jich tam mám uvedených dost :-)

Chrizo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 170
    • Nepsavec
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #48 kdy: 23 Března 2008, 22:16:28 »
Linux je operační systém na práci a na multimédia.Windows je takovej správce her a parodie na os.Myslím že na hraní jsou lepší konzole a aspoň člověk ušetří prachy za hardware.Já osobně jsem býval taky vášnivým hráčem a i přesto jsem přešel na linux a her jsem se vzdal.Po roce používání jsem si koupil konzoli a jsem šťastnej.Aspon mam víc místa na hdd a nemam bordel na ploše.A ty chudáci děti které nemaj co hrát se aspon naučí i něco jiného než dvojklik na ikonku warcraftu.

Jehova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: kam by se dál mělo odebírat uživatelské rozhraní Ubuntu
« Odpověď #49 kdy: 24 Března 2008, 04:57:09 »
Pavlinaxx ne, nemám zajem se v tomhle tématu šťourat co je a co neni zabíjení a o čem by hry měli a neměli bejt.
Raketomet stavim na přání Gaming clanu kterej tu pro vás stavět hru chce a měli tuto představu hry.
Kdyby mi řekl že chtěj sáňkovat mezi sněhulákama tak bych možná teď vyráběl sněhuláky :)
Ale Gaming Clan jako jedinej z vás měl jasnou představu co by tu chtěl a věří že to pude když se daj lidi dohromady.
Ty ostatní jen jako by chtěli a nechtěli a nevěděli. A na Linuxu možná ale spíš ne,
Kdo by pro linux stavěl když si na windousech za to vydělá.
Dřív byli akce Z běžná věc .. já nevim proč to z lidí vyprchalo udělat něco navíc pro svý děti a pro svý okolí.
Nám takhle rodiče postavili za barákem bazenek, prolejzačky, pískoviště.
5ekli si, domluvili se někdo zaběhl na výbor to vyjednat a za tejden se tam vozil material.
Když se chce a lidi jsou ochotný přiložit ruku k dílu tak tu možná máte za půl roku hratelnou ukázku hry budoucnosti kde Ubuntu válčí proti Windows raketometama protože je windows chtěj vyhladit z povrchu marsu.
Chcete nechcete ta možnost se přidat a něco pro ty caparty udělat ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.