Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Bezdrátové připojení  (Přečteno 2736 krát)

Resp()x

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Bezdrátové připojení
« kdy: 22 Března 2008, 17:43:41 »
Lidi já prosťe potrebuju poradit a už sem nevěděl kam to napsat tak píšu sem Jak zprovoznim Bezdratovej internet u VIST zadam tam IP nic ale nemam ovladač na sítovku a nekde sme slysel ze musi byt, Je to pravda??? a vubec jak s tim zprovoznenim dal?? Nesmejte se mi delam to poprvé
« Poslední změna: 22 Března 2008, 17:50:28 od Pavel Půlpán »

Pavel Půlpán

Re: Sitovani
« Odpověď #1 kdy: 22 Března 2008, 17:50:04 »
Nastavení bezdrátu ve Vistách nebo v Ubuntu?

První případ: Zeptej se na fóru uživatelů MS Windows
Druhý případ: Napiš podrobnosti (typ síťovky etc.)

Resp()x

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #2 kdy: 23 Března 2008, 10:26:23 »
tak jinak proste potrebuju nejakej navod jak zprovoznit Bezdrat u vist proste mam 2x nainstalovanej windows XP a vista na tom vista nemam nic a nevim jak to mam zprovoznit este sem to nedelal  :'( :'(

premet

  • Host
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #3 kdy: 23 Března 2008, 13:42:06 »
Asi jsi na špatném místě ;)

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #4 kdy: 23 Března 2008, 13:45:38 »
tak jinak proste potrebuju nejakej navod jak zprovoznit Bezdrat u vist proste mam 2x nainstalovanej windows XP a vista na tom vista nemam nic a nevim jak to mam zprovoznit este sem to nedelal  :'( :'(
Hodně vtipný dotaz  ;D ;D ;D
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

Pavel Půlpán

Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #5 kdy: 23 Března 2008, 22:36:04 »
Jsme tu sice dost tolerantní komunita, ani ten dotaz mi nevadí... ale nevím nevím jestli ti s ním někdo poradí. Moc uživatelů WV tu asi nebude, čím to asi? :D

Proč se nezeptáš ve vhodnějších fórech? ;)

honorguard

  • Host
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #6 kdy: 24 Března 2008, 00:29:02 »
1) Předpokládal bych že když jsi si KOUPIL Vistu tak máš snad podporu od Microsoftu ne?
2) Tohle je opravdu velice tolerantní forum. I když jsem položil nejblbější dotaz na světě tak mi někdo pohotově odepsal a RTFM to nebylo.
3) Jestli je to ntb a ty jsi ho s Vistama koupil tak by ti wifi mělo chodit automaticky. Alespoň kámoši to tak maj.
4) Nacpat Mikroshit dotaz na linuxové forum je snad největší drzost co jsem zažil...

Rincewind

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 649
  • Na fórum jsem nezanevřel, jenom nestíhám....
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #7 kdy: 24 Března 2008, 01:17:04 »
1) Předpokládal bych že když jsi si KOUPIL Vistu tak máš snad podporu od Microsoftu ne?

Kdyby koupil jen vistu :) Ale i 2x XP:

Citace: Resp()x
tak jinak proste potrebuju nejakej navod jak zprovoznit Bezdrat u vist proste mam 2x nainstalovanej windows XP a vista na tom vista nemam nic a nevim jak to mam zprovoznit este sem to nedelal   

20 tisíc vyhodí za windows a ono to nejede :) :)

----------------

Pro původního tazatele:

Pokud to není špatný vtip (tady si obvykle povídáme o Linuxu, což je - velmi zjednodušeně - konkurence windows), zkus se podívat na stránky výrobce toho počítače (notebooku), většinou tam ovladače ke stažení bývají. (dej tam hledat model svého stroje)

Nebo zavolej na 841 300 300 -  to je zákaznická podpora microsoftu :)

Nebo si zkus tady: http://releases.ubuntu.cz/gutsy/ubuntu-7.10-desktop-i386.iso stáhnout operační systém Linux, vypal ho na cd a vyzkoušej.
« Poslední změna: 24 Března 2008, 01:21:49 od Rincewind »

honorguard

  • Host
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #8 kdy: 24 Března 2008, 01:26:27 »
Citace
Nebo si zkus tady: http://releases.ubuntu.cz/gutsy/ubuntu-7.10-desktop-i386.iso stáhnout operační systém Linux, vypal ho na cd a vyzkoušej.
Hele, ale to neni vůbec špatnej nápad!!!

nettezzaumana

  • Host
Re: Bezdrátové připojení
« Odpověď #9 kdy: 24 Března 2008, 02:13:00 »
1) Předpokládal bych že když jsi si KOUPIL Vistu tak máš snad podporu od Microsoftu ne?
ms podporuje nekoho jineho nez sebe?

2) Tohle je opravdu velice tolerantní forum. I když jsem položil nejblbější dotaz na světě tak mi někdo pohotově odepsal a RTFM to nebylo.
schvalne se me na neco zeptej .. ;)

3) Jestli je to ntb a ty jsi ho s Vistama koupil tak by ti wifi mělo chodit automaticky. Alespoň kámoši to tak maj.
dost odvazna myslenka vzhledem ke skutecnosti, ze ve vistach toho moc nechodi ani neautomaticky

4) Nacpat Mikroshit dotaz na linuxové forum je snad největší drzost co jsem zažil...
dle odlehceneho tonu, jez pouzil, nas chtel pobavit, coz se pocita..
;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.