Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Co se vám nejvíc líbí (může dát tři hlasy)?

Ambient
11 (1.8%)
Big beat
6 (1%)
Blues
9 (1.5%)
Breakbeat
3 (0.5%)
Dance
19 (3.1%)
Death Metal
25 (4.1%)
Disco
7 (1.1%)
Doom Metal
6 (1%)
Duchovní hudba
9 (1.5%)
Elektronická hudba
24 (3.9%)
Folk&Country
18 (2.9%)
Folklór
7 (1.1%)
Folk Metal
5 (0.8%)
Funk
2 (0.3%)
Gothic Metal
24 (3.9%)
Gothic rock
11 (1.8%)
Grunge
10 (1.6%)
Hard Rock
27 (4.4%)
Heavy Metal
40 (6.5%)
Hip Hop
13 (2.1%)
House
8 (1.3%)
Industrial Metal
5 (0.8%)
Instrumental Rock
6 (1%)
Jazz
27 (4.4%)
Klasická hudba
26 (4.2%)
Nu Metal
8 (1.3%)
Post Punk
2 (0.3%)
Power Metal
27 (4.4%)
Progressive Rock
8 (1.3%)
Punk
32 (5.2%)
R&B/Soul
4 (0.6%)
Reggae
11 (1.8%)
Rock
83 (13.5%)
Rock and Roll
9 (1.5%)
Ska
17 (2.8%)
Speed Metal
13 (2.1%)
Techno
13 (2.1%)
Thrash Metal
15 (2.4%)
Trance
20 (3.2%)
Underground
6 (1%)

Celkem hlasů: 228

Autor Téma: Co posloucháte při práci na PC?  (Přečteno 76837 krát)

ing. Roubátko

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #200 kdy: 09 Února 2009, 12:21:23 »
poslechni si nightwish...to je poradny metal.ne ty pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu
to by mě teda zajímalo co považuješ za "pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu"
[flame]
stejne nechapu co na tom hip-hopu mate :D
[/flame]
je třeba se dívat do historie, ze současnýho bych si taky nevybral. ale house of pain (jump around, back from the dead...) nebo beastie boys (sabotage, check it out, sound of science...)
megadeth/slayer/nuclear assault!! :D
mmmm, megadeth...youthanasia & cryptic writings, tyhle desky miluju... :-*
« Poslední změna: 09 Února 2009, 12:28:40 od ing. Roubátko »

honorguard

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #201 kdy: 09 Února 2009, 13:36:44 »
Já třeba hip-hop neposlouchám (www.last.fm/user/honorguard), ale občas si poslechnu 50 centa, Eminema, nebo G-Unit... Je to rytmická hudba, což se o metalu občas říct nedá :D.
poslechni si nightwish...to je poradny metal.ne ty pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu

[flame]
stejne nechapu co na tom hip-hopu mate :D
[/flame]

uplne vsetko :)
staci len poznat to naozaj dobre :)

napriklad: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=MJU9leTWOhs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MJU9leTWOhs</a>
ok,to neni spatny,ale stejne radsi zustanu u metalu :)
Koukal jsi na můj profil? Jestli jo tak si nedovedu vysvětlit to tvoje "pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu"... Tim že metal občas nemá rytmus jsem myslel třeba některé grindcorové úkazy... to že tam někdo vyrábí hluk elektrickou kytarou a někdo jinej vytváří zvuk hlasivkama a ani pro to nemá slova - to opravdu podle mě neni hudba. Jinak Nightwish poslouchám taky...

ing. Roubátko

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #202 kdy: 09 Února 2009, 13:48:15 »
poslechni si nightwish...to je poradny metal.ne ty pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu
Koukal jsi na můj profil? Jestli jo tak si nedovedu vysvětlit to tvoje "pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu"... Tim že metal občas nemá rytmus jsem myslel třeba některé grindcorové úkazy... to že tam někdo vyrábí hluk elektrickou kytarou a někdo jinej vytváří zvuk hlasivkama a ani pro to nemá slova - to opravdu podle mě neni hudba. Jinak Nightwish poslouchám taky...
já bych řekl že bosf nezná takový ty total anal brutal úkazy typu spasmhttp://www.youtube.com/watch?v=N9FTAvXXvPk...když lidi neznaj tohle, označí za blití kdejakou normální trashovou kapelu jako slayer, kreator...a to mě vyloženě štve..jediný co mě štve víc, je hodit celej metal do škatule "blití", taková osoba je snad nesvéprávná a hluchá nebo v životě neslyšela klasickej hevík jako iron maiden...do týhle skupiny lidí naštěstí bosf nepatří, když zmínil ty nightwish...ale tenhle typ ženskýho zpěvu se zas absolutně nelíbí mě, ale mám potřebu je nazývat pseudokapelou s nechutně uječenou ženskou? nemám a dělat to nebudu...

qUAKER

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #203 kdy: 09 Února 2009, 14:03:39 »
poslechni si nightwish...to je poradny metal.ne ty pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu
Koukal jsi na můj profil? Jestli jo tak si nedovedu vysvětlit to tvoje "pseudoskupiny kde blejou do mikrofonu"... Tim že metal občas nemá rytmus jsem myslel třeba některé grindcorové úkazy... to že tam někdo vyrábí hluk elektrickou kytarou a někdo jinej vytváří zvuk hlasivkama a ani pro to nemá slova - to opravdu podle mě neni hudba. Jinak Nightwish poslouchám taky...
já bych řekl že bosf nezná takový ty total anal brutal úkazy typu spasmhttp://www.youtube.com/watch?v=N9FTAvXXvPk...

a co napalm death? ;D :P

btw. můj last.fm profil http://last.fm/user/quaker66


ing. Roubátko

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #204 kdy: 09 Února 2009, 14:05:27 »
a co napalm death? ;D :P
btw. můj last.fm profil http://last.fm/user/quaker66
jo, zapomněl jsem napsat že existuje i poslouchatelnej grindcore...myslel bych tím právě napalmy ;) v tom tvým profilu vidím dost mejch oblíbenejch, zbytek ani neznám nebo jsem neměl ještě tu čest slyšet...joo, death je vynikající kapela, škoda že chuck už tu neni...škoda ho, hlavně proto, že to nezabalil stylem jako bejvá v hudební branži zvykem (sebevražda/předávkování/uchlastání/kombinace předchozích)
« Poslední změna: 09 Února 2009, 14:09:44 od ing. Roubátko »

Bosf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 475
  • [ZDE SI PŘEDSTAVTE AVATAR]
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #205 kdy: 09 Února 2009, 17:26:31 »
hehe tak se nakonec do hadky rozhorelo to co nebylo v tagu flame :)
Mam na mysli tu stejnou vec,ale nedokazu si vybavit primo skupinu,a to vazne BYLO bliti do mikrofonu...
Jinak jsem rikal -metal a vsechny jeho odrudy,takze skacu od skupiny ke skupine,ale stale se drzim u tech co jsem napsal pred tim :)
windowsácke aplikácie z overených repozitárov?

honorguard

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #206 kdy: 09 Února 2009, 17:43:25 »
Citace
http://www.youtube.com/watch?v=N9FTAvXXvPk
LOL, to už mi nedělejte :D  :D  :D.

ing. Roubátko

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #207 kdy: 09 Února 2009, 18:13:47 »
hehe tak se nakonec do hadky rozhorelo to co nebylo v tagu flame :)
Mam na mysli tu stejnou vec,ale nedokazu si vybavit primo skupinu,a to vazne BYLO bliti do mikrofonu...
Jinak jsem rikal -metal a vsechny jeho odrudy,takze skacu od skupiny ke skupine,ale stale se drzim u tech co jsem napsal pred tim :)
rozhodně neni všechen metal tahle hrůza...psals že metal máš rád tak pokud označíš za blití úplnou spodinu grindcoru, to ještě pochopim...ale snad žádnej jinej druh bych si takhle označit nedovolil...a když, tak to k muzice sedne jak pr.del na hrnec, ne všude se hodí čistej zpěv...a v muzice deathmetalistů ještě pořád muziku slyšim...

Bosf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 475
  • [ZDE SI PŘEDSTAVTE AVATAR]
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #208 kdy: 09 Února 2009, 18:30:29 »
ja to vim ze neni vsechen metal hruza :D
windowsácke aplikácie z overených repozitárov?

Teyras

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
  • $life = "fight";
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #209 kdy: 09 Února 2009, 18:31:40 »
Nojo, miluju lidi který jednou slyšej že metal je jen o blití a nacpou si to do tý svý řepy napevno... Navíc i growl nebo harsh může znít pěkně :D
AMD Athlon X2 4400+, 2GB DDR2, Asus GeForce EN8600GT 512MB DDR3, Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATAII, Seagate Barracuda 7200.10 120GB IDE
Arch Linux, KDEmod 4.2

qUAKER

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #210 kdy: 09 Února 2009, 20:05:59 »
a jaksi se tu zapomnělo na Hardcore..

M.O.D. + S.O.D.
:)

nettezzaumana

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #211 kdy: 19 Února 2009, 17:01:06 »
« Poslední změna: 19 Února 2009, 17:07:12 od nettezzaumana »

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #212 kdy: 19 Února 2009, 17:27:41 »
Co je to "psychobilly"? To je nejaka esotericka pi.ovina?
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #213 kdy: 19 Února 2009, 17:48:09 »
Co je to "psychobilly"? To je nejaka esotericka pi.ovina?

Taky jsem si to musel UTFG  ;)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Psychobilly
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

qUAKER

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #214 kdy: 19 Února 2009, 18:33:06 »


;)

« Poslední změna: 19 Února 2009, 18:40:39 od qUAKER »

Pavel Půlpán

Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #215 kdy: 19 Února 2009, 19:04:22 »
Kristova noho... 8)

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #216 kdy: 19 Února 2009, 19:36:10 »
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Teyras

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
  • $life = "fight";
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #217 kdy: 19 Února 2009, 21:36:51 »
No, podle názvu jsem čekal něco úplně jinýho, ale není to špatná muzika :D
AMD Athlon X2 4400+, 2GB DDR2, Asus GeForce EN8600GT 512MB DDR3, Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATAII, Seagate Barracuda 7200.10 120GB IDE
Arch Linux, KDEmod 4.2

wam]Spider007

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #218 kdy: 19 Února 2009, 21:56:02 »
WTH??...ako robite tie kolacove grafy  ???

ok..uz vim :D

« Poslední změna: 19 Února 2009, 22:01:53 od wam]Spider007 »

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #219 kdy: 20 Února 2009, 14:02:36 »
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

qUAKER

  • Host
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #220 kdy: 20 Února 2009, 15:21:51 »
WTH??...ako robite tie kolacove grafy  ???

ok..uz vim :D



uh. Hiphop a rap je jedna z věcí, na který jsem alergický ;D

Vetinari

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 604
  • ... so better use your brain!
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #221 kdy: 20 Února 2009, 15:36:32 »

Dekker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #222 kdy: 20 Února 2009, 15:48:45 »
Takže situace je taková: V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je přiběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.
Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vošuká ji.

Heavy metal: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vošuká princeznu.

Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalšich podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou…..bez princezny.

Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal: Metalista přijede, zabije draka, vošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova vošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ješte jednou vošuká.

Doom metal: Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy-metalistu.

Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal: (Kabáti,…): Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed Metal: metalista se uhoní k smrti, ještě než dojde k hradu.

Speed Metal verze 2: Princ rychle a jednoduše přiběhne, draka rychle a jednoduše zabije svým hlasem, rychle a jednoduše vošuká princeznu. A stejný postup opakuje minimálně na dalších deseti hradech….

NS black metal: Přijede tankem Tiger, draka uhajluje k smrti a princeznu zplynuje, neboť nebyla arijského původu.

White metal: Nějací divní poutníci přijdou s další částí Ježíšova kříže. Drak kříž během okamžiku změní na popel a tak na něj pošlou křížovou výpravu.

Atmospheric metal Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání jejich nástrojů.

Speed metal: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

Industrial metal: Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal: Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov
DC2.Dw Gm L25m12t38w W T3.5t Phltwva Sks,wl Cag---,bag,eam,vag++,wag-- Bfl# A- Nm M H--- F R+++! Ac+ J++ S++ U+ I# V---! Tc E+ Df

Bosf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 475
  • [ZDE SI PŘEDSTAVTE AVATAR]
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #223 kdy: 20 Února 2009, 17:17:13 »

hele ty se mi líbíš.Samý metal,nick ze zeměplochy (kterou čtu) a celkově se chováš dobře... :)
windowsácke aplikácie z overených repozitárov?

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Co posloucháte při práci na PC?
« Odpověď #224 kdy: 20 Února 2009, 21:34:18 »
Redneck metal: (Kabáti,…): Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed Metal: metalista se uhoní k smrti, ještě než dojde k hradu.

Dekker BRAVO! :D Tos vymyslel sam?
« Poslední změna: 20 Února 2009, 21:39:09 od hase »
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.