Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ProFactFree  (Přečteno 3469 krát)

DjNimha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
ProFactFree
« kdy: 29 Března 2008, 23:59:44 »
Ahoj všem kdo jste tu. Používám systém Linux a bohužel mi nejde rozchodit účetnický program ProFactFree. Zkoušel jsem to přes Wine ale bohužel nic program se spustí ale je vidět jenom šedivé okno které problikává  :( Je to docela škoda protože tento program jsem už zkoušel na Windows (když jsem ještě měl) a byl jsem sním naprosto spokojen. Kdyby se tu našel někdo jak tento program zprovoznit pod Linuxem bych bych rád. Mám verzi Ubuntu 7.10

Demo toho programu je na: http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/finance_a_ucetnictvi/ucetni_programy/profactfree/?g[hledano]=ProFactFree&g[oz]=2.0.0.378

 Díky za pomoc.

honorguard

  • Host
Re: ProFactFree
« Odpověď #1 kdy: 30 Března 2008, 01:05:23 »
Co zkusit třeba nějakou linuxovou alternativu?
Já třeba měl program gnucash
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get install gnucash

DjNimha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: ProFactFree
« Odpověď #2 kdy: 30 Března 2008, 12:31:46 »
Tak jsem to zkusil ale tohle mi fakt pod ruku nejde. Neumím zas tak moc anglicky a tam je polovina v angličtině. Možná je to tím že sem už zvyklí na něco jiného. No kdyby tu byl někdo kdo by to rozchodil dejte vědět na můj mail. V nejhorším případě přejdu na Windows  :'( ale vůbec se mi nechce zase potkávat ty hlášky tipu: tato operace je neplatná a bude ukončena nebo velmi oblíbená modrá smrt :( No uvidíme.

honorguard

  • Host
Re: ProFactFree
« Odpověď #3 kdy: 30 Března 2008, 12:40:36 »
stáhnu si ten program a večer ho zkusím rozchodit. Možná se mi to povede v Cedeze. Potom ti povím jak na to. A kdyby ne, tak jak máš silné pc? Při nejhorším by to šlo řešit virtualizací...

honorguard

  • Host
Re: ProFactFree
« Odpověď #4 kdy: 31 Března 2008, 01:10:01 »
No já se nedivim že ten tvůj program nejde. Používá něco nestandatního pro vykreslování a wine si s tim neporádí. Bohužel nemám po ruce Cedegu 64bit abych to zkusil, ale nevím nevím...

DjNimha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: ProFactFree
« Odpověď #5 kdy: 31 Března 2008, 19:52:16 »
mam Athlon 1,4Ghz 768MB Ram DDR2 a GF5500FX

honorguard

  • Host
Re: ProFactFree
« Odpověď #6 kdy: 01 Dubna 2008, 00:08:53 »
No já myslím že když si nainstaluješ do VirtualBoxu win XP a dáš mu tak 256-512 RAM tak by ti to tam určitě běželo. Každopádně s emulací se rozluč. Alespoň přes wine. Používá to nějaký úplně šílený okna. Hodně se podobaj javě. je to jako skoro ty "mp4" konvertory co se dávaj k přehrávačům...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.