Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: abclinuxu  (Přečteno 2688 krát)

eStar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 455
    • http://www.linuxsoftware.cz/
abclinuxu
« kdy: 03 Dubna 2008, 19:50:49 »
Tuto stránku sem považoval za dobrý zdroj informací ohledně linuxu i dalších zajímavých věcí, ale nyní sem trochu na rozpacích když sem si přečetl nejnovější distribuční novinky a hlavně jeji závěr. No posuďte sami: http://www.abclinuxu.cz/clanky/ruzne/distribucni-novinky-13-2008   >:(

Pavel Půlpán

Re: abclinuxu
« Odpověď #1 kdy: 03 Dubna 2008, 19:53:13 »
1. 4. ;)

eStar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 455
    • http://www.linuxsoftware.cz/
Re: abclinuxu
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2008, 19:55:35 »
1. 4. ;)
Pravda, ale jako vtip to moc nevyznívá a jak čtu diskuzi tak to dost lidí jako vtip ani nebralo. Trochu nevkus podle mě.

Fuzzy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • www.jarosov.org
Re: abclinuxu
« Odpověď #3 kdy: 03 Dubna 2008, 19:58:43 »
jj, apríl... ale i tak to zavání myšlenkou autora musel stejně říct :) dobře mu tak
doma:Lenovo SL500, Ubuntu 10.10 + win XP, Lenovo S12 (VIA NANO), Ubuntu 10.10
práce: HP550, Ubuntu 10.04

Pavel Půlpán

Re: abclinuxu
« Odpověď #4 kdy: 03 Dubna 2008, 19:58:53 »
Mě se to celkem líbí... a to ani nemusím mít poruchu osobnosti. :D

eStar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 455
    • http://www.linuxsoftware.cz/
Re: abclinuxu
« Odpověď #5 kdy: 03 Dubna 2008, 20:02:15 »
Mě se to celkem líbí... a to ani nemusím mít poruchu osobnosti. :D
Na tu má monopol BLEK na rootu  :D, jinak když už jsme u toho aprílu tak tam byl moc hezký článek o zákonu schválnosti.

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: abclinuxu
« Odpověď #6 kdy: 03 Dubna 2008, 20:53:25 »
Negativní reklama, taky reklama. Byl to vtip. Ti kteří si chtějí kopnout stejně využijí každé příležitosti. Takže bych to neřešil.  8)

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
Re: abclinuxu
« Odpověď #7 kdy: 03 Dubna 2008, 21:59:45 »
Asi u druhé věty téhle kapitoly jsem koukl na to, jaké je vlastně datum a bylo jasno. Fór docela dobrej a drtivá většina na abclinuxu.cz to pochopila.
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

Marvn

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 627
  • Take it easy :)
Re: abclinuxu
« Odpověď #8 kdy: 04 Dubna 2008, 17:38:44 »
ja mam takovy pocit, ze to nepochopili jen ti, co to pochopit nechteli...a to mozna ani ne tak proto, ze by meli dlouhe vedeni, ale ze si precetli prvni odstavec a z toho usoudili, ze se jedna o clanek proti *buntu a sli se rovnou zapojit do diskuze (flejmu) :)
Arch Linux x64 (KDE) | KISS  :-*
"Ignorance isn't stupidity, but choosing to remain ignorant is."

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
Re: abclinuxu
« Odpověď #9 kdy: 05 Dubna 2008, 00:35:50 »
ja mam takovy pocit, ze to nepochopili jen ti, co to pochopit nechteli...a to mozna ani ne tak proto, ze by meli dlouhe vedeni, ale ze si precetli prvni odstavec a z toho usoudili, ze se jedna o clanek proti *buntu a sli se rovnou zapojit do diskuze (flejmu) :)
No asi tak. Někteří prostě musí nadávat vždycky. Momentálně vytahuji bratra z průseru, neboť se mu jeho milované Windows Vista sesypaly po tvrdém restartu, bez Live CD by byl namydlený (to už se stalo tak třikrát).
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

honorguard

  • Host
Re: abclinuxu
« Odpověď #10 kdy: 05 Dubna 2008, 01:24:30 »
Řekni bratrovi ať si tam dá Ubuntu. To má totiž i stable verzi :D.
//Edit:
Jinak, ten vtip o Ubuntu docela ušel, ale vadí mi že se zmínili o těch discích. Co jsem totiž četl tak za parkování hlaviček může hlavně BIOS...
« Poslední změna: 05 Dubna 2008, 01:38:03 od honorguard »

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
Re: abclinuxu
« Odpověď #11 kdy: 05 Dubna 2008, 17:09:35 »
Řekni bratrovi ať si tam dá Ubuntu. To má totiž i stable verzi :D.
Je to bohužel velký player, ale zase hraje hlavně World of Warcraft, který na Linuxu funguje, ale hraje i jiné hry, jejihž rozchození by nebylo možné. A hlavně to je trochu MS fanatik. Netuším proč. Prostě Vista WOW.
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.