Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Příliš tichý Audacious  (Přečteno 2050 krát)

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Příliš tichý Audacious
« kdy: 26 Dubna 2008, 12:53:44 »
Mám problém s programem Audacious, přehrává mi soubory příliš potichu. Ten samý soubor přehrávaný ve VLC jede normální hlasitostí. Nastavení hlasitosti je na max, zkoušel jsem měnit alsa/oss a beze změny. Nějaké tipy? Případně nějaký jiný podobný přehrávač?
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Příliš tichý Audacious
« Odpověď #1 kdy: 27 Dubna 2008, 13:45:18 »
Mám problém s programem Audacious, přehrává mi soubory příliš potichu. Ten samý soubor přehrávaný ve VLC jede normální hlasitostí. Nastavení hlasitosti je na max, zkoušel jsem měnit alsa/oss a beze změny. Nějaké tipy? Případně nějaký jiný podobný přehrávač?
Me audacious jede slusne. Dokonce mi v nem funguje ovladani hlasitosti, ktere v xmms neslo. Nepotrebuju nejake super vychytavky, pouze otevru playlist a tot vse. Funguje hlasitost dobre v jinem prehravaci, treba mplayer, nebo ten vychozi rhythmbox??

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Re: Příliš tichý Audacious
« Odpověď #2 kdy: 27 Dubna 2008, 14:32:20 »
Mám problém s programem Audacious, přehrává mi soubory příliš potichu. Ten samý soubor přehrávaný ve VLC jede normální hlasitostí. Nastavení hlasitosti je na max, zkoušel jsem měnit alsa/oss a beze změny. Nějaké tipy? Případně nějaký jiný podobný přehrávač?
Me audacious jede slusne. Dokonce mi v nem funguje ovladani hlasitosti, ktere v xmms neslo. Nepotrebuju nejake super vychytavky, pouze otevru playlist a tot vse. Funguje hlasitost dobre v jinem prehravaci, treba mplayer, nebo ten vychozi rhythmbox??
Ostatní programy fungují naprosto bez problémů, jen ten audacious jede na "poloviční výkon"  :-\ Zatím se musím spokojit s rhytmboxem a vlc, ale rozhodně bych raději zůstal u audacious.
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

pepinoIV

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 59
Re: Příliš tichý Audacious
« Odpověď #3 kdy: 27 Dubna 2008, 20:10:49 »
Pravy tlacitko na panel audacious - nastaveni - zalozka Replay Gain a tam odskrtnout Enable Replay Gain.

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Re: Příliš tichý Audacious
« Odpověď #4 kdy: 28 Dubna 2008, 19:25:31 »
Pravy tlacitko na panel audacious - nastaveni - zalozka Replay Gain a tam odskrtnout Enable Replay Gain.
Heej díky to bylo ono. Co je to zase napadlo za nesmysl dát tam takovéhle nastavení??  ???
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.