Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox 3 beta 5  (Přečteno 3116 krát)

stapes

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 61
Firefox 3 beta 5
« kdy: 06 Května 2008, 11:56:07 »
Po instalaci HH  firefox 3 při běžném prohlížení stránek často na několik vteřin přestává fungovat, obrazovka zešedne a nelze pokračovat. Pak se zase rozběhne. Firefox 2 v GG to nedělal. Co s tím?
 
 stapes

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #1 kdy: 06 Května 2008, 13:02:28 »
Po instalaci HH  firefox 3 při běžném prohlížení stránek často na několik vteřin přestává fungovat, obrazovka zešedne a nelze pokračovat. Pak se zase rozběhne. Firefox 2 v GG to nedělal. Co s tím?
 
 stapes
Je tam psane, ze je to beta. Neni jeste plne funkcni a osobne bych rekl, ze nebude o nic lepsi, nez FF 2. Davat betaverzi do finalniho distra neni zrovna dobrej napad, otazka je, zda ta finalni verze nebude delat to same... :D

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #2 kdy: 06 Května 2008, 13:03:02 »
Tu samou zkušenost mám taky. Firefox 3.0 je stále pouze beta. Osobně jsem to vyřešil instalací binárky Firefoxu 2 do home složky a F3 vůbec nepoužívám. Pouze jsem musel F3 uzamknout v synapticu páč po každém updatu se aktivuje v .mozilla účtu a protože to F2 nemá rád tak si počkám až na finále F3 a lepší podporu vývojářů třetích stran. V podstatě v tuto chvíli je na práci F3 nepoužitelný.
» Linux Mint on mini-ITX boards «

Radix

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 631
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #3 kdy: 06 Května 2008, 13:09:06 »
A kdy má vlastně ta finální verze F3 vyjít?

honorguard

  • Host
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #4 kdy: 06 Května 2008, 13:17:23 »
Já osobně jsem spokojeným uživatelem Opery, ale FF 3 jsem docela dlouho testoval a jediná pro mě citelná změna je rychlost která je mnohonásobně větší než u FF2. Je teda pravda že se mi jednou, 2x za den stávalo že mi "ztmavnul", ale to mi dělá občas i Opera (i když to je taky beta)...

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #5 kdy: 06 Května 2008, 13:19:52 »
Pokud stačí jednoduchý prohlížeč, tak Epiphany-browser - jednoduchý, rychlý a bere i mplayer plugin, flash.

matyskovo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 437
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #6 kdy: 06 Května 2008, 13:39:23 »
Citace
V podstatě v tuto chvíli je na práci F3 nepoužitelný.

Dobrý den,
nechci moralizovat, ale takovéto kategorické soudy bez nějakého argumentu jednoduše nechápu, a připadají mi řekněme zavádějící. FF3 beta mám nainstalovaný zároveň s HH a za těch asi čtrnáct dní mi žádný problém nezpůsobil, nespadnul ani nezatuhnul, takže za sebe mohu úplně stejně prohlásit, že je bez problémů a mohu jej vesele doporučovat... Kde je tedy pravda... Mohl byste specifikovat blíže jaké konkrétní problémy Vám způsobuje při jakých činnostech zatuhává abych věděl, na co si máme dát pozor případně proč jej nepoužívat? Jinak je totiž Váš příspěvek plácnutí do vody a svým způsobem k ničemu...
MB ASUS M2NPV-VM, grafika integrovaná nVidia GeForce 6100, zvukovka integrovaná ADI AD1986A, AMD D-C Athlon A64 X2 4200+ EE, paměť 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz KINGSTON, 2x disk SEAGATE Barracuda 320GB, SATA II, DVD vypalovačka - LG GSA-H42L, UBUNTU 10.04 LL 32-bit.

Krakonos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #7 kdy: 06 Května 2008, 13:58:39 »
moje zaznamenane chyby v FF3:
-když otvírám více záložek,zatuhnutí
-kolikrát dám pravé tlačítko a místo nabídky se zobrazí například uložení do záložek,někdy se otevře hned nové okno apod.
-jednou mi FF zatuhnul celý systém-restart
-celkově se mi zdá dost nestabilní(aspoň na mém ntb)
-když poslouchám hudbu přímo z netu,tak mi to kolikrát zatuhne,video to samé
-scrollovani sekane
-když kliknu pro zvetseni obrazku a pak na obrazek pro zavreni,tak se mi kolikrat zavre cely prohlizec

plugin od adobe instalnutej nemám a rozšíření pouze adblock,prohledával jsem už mnoho fór,ale nikdo mi nedokázal pomoct :-[  budu rad za kazde rady
« Poslední změna: 06 Května 2008, 15:20:46 od Krakonos »

qUAKER

  • Host
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #8 kdy: 06 Května 2008, 14:37:39 »
já s FF3 nemám žádné problémy, jede mi flash a ani jednou nezatuhnul..používám Ubuntu 8.04 AMD64

Libor Šedivý

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 799
    • liborse.mechenice.net
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #9 kdy: 06 Května 2008, 18:10:18 »
Já nevím, ale instalovat binárku FF2 mi přijde zbytečné. Mělo by stačit použití balíku "firefox-2" v Synapticu apod. Osobně používám FF3 a jsem spokojený. Občas se mi jen stane, že FF zatuhne na pár sekund, ale jen občasně. Žádnou tmavou obrazovku jsem ještě neviděl. Jo a s tím zatuháváním - od 7.10 mi to dělá i samotné Ubuntu a nechápu proč...
Ubuntu 18.04, Acer Aspire V15 Nitro Black Edition II, 16 GB

honorguard

  • Host
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #10 kdy: 06 Května 2008, 18:20:56 »
On třeba u mě tu tmavou obrazovku dělá compiz nebo Kwin-kde4 ;)

wam]Spider007

  • Host
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #11 kdy: 06 Května 2008, 19:20:24 »
myslim, ze akekolvek problemy s Fx3 vyriesite skor na bugzille

stapes

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 61
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #12 kdy: 07 Května 2008, 16:15:59 »
 
 Po přeinstalování na Firefox 2  bez jediného problému. FF 3 se mi líbí, ale počkám na finální verzi. Dík za názory.

   stapes

ThomasK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 30
Re: Firefox 3 beta 5
« Odpověď #13 kdy: 07 Května 2008, 20:11:14 »
Aj ja som si všimol zopár problémov v tejto verzii Firefoxu. Prekvapujúcejšie pre mňa je, že keď som si dal do 7.10 FF3 betu 4 nemal som žiadne problémy s ňou (až na to že mi každých 5 minút zamrzol komp ale to bolo chybou modemu|. Na Wine tuto FF3ku používam už od beta 1 alebo 2, neviem presne a so žiadnymi problémami som sa tam nestretol, iba tuto na HH.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.