Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Kdo se stane mistrem světa?

Naši (češi)
23 (53.5%)
Naši (slováci)
3 (7%)
Kanada
8 (18.6%)
USA
0 (0%)
Finsko
0 (0%)
Švédsko
4 (9.3%)
Rusko
3 (7%)
Někdo jiný
2 (4.7%)

Celkem hlasů: 40

Hlasování ukončeno: 11 Května 2008, 20:25:45

Autor Téma: MS v Kanadě  (Přečteno 5084 krát)

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
MS v Kanadě
« kdy: 06 Května 2008, 20:25:45 »
Můj tip je:
1. Naši (češi)  8)
2. Kanada
3. Rusko
4. Finsko

Pavel Půlpán

Re: MS v Kanadě
« Odpověď #1 kdy: 06 Května 2008, 20:28:25 »
Sice jsem vlastenec, ale radši budu mile překvapenej, než zklamanej:
1. Rusko
2. Kanada
3. Česko
4. Švédsko

8)

wam]Spider007

  • Host
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #2 kdy: 06 Května 2008, 20:36:09 »
1. svedsko
2. rusko
3. kanada
4. CZE

16. SVK :(

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #3 kdy: 06 Května 2008, 20:40:55 »
já  ;) a radši bych vsadil na TipSportu  :D
1. Rusko
2. Česko
3. Kanada
4. Švédsko
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Pavel Půlpán

Re: MS v Kanadě
« Odpověď #4 kdy: 06 Května 2008, 20:43:34 »
...radši bych vsadil na TipSportu...

Tam sem byl v pátek! A už tam nejdu! >:(

Škoda jen, že si to říkám tak dvakrát tejdně... :D

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #5 kdy: 06 Května 2008, 20:45:18 »
...radši bych vsadil na TipSportu...

Tam sem byl v pátek! A už tam nejdu! >:(

Škoda jen, že si to říkám tak dvakrát tejdně... :D
:) kolik jsi vsadil? já bych vsadil kolem 10 000kč  :D
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Pavel Půlpán

Re: MS v Kanadě
« Odpověď #6 kdy: 06 Května 2008, 20:47:36 »
:) kolik jsi vsadil? já bych vsadil kolem 10 000kč  :D

Nesázím moc, ale o to častějc. ;D

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Česko-Itálie
« Odpověď #7 kdy: 06 Května 2008, 20:51:15 »
mám trošku jinou anketu a nechci založit novou tématu
Kdo vyhraje zápas ČR - Itálie?
Češi musí vyhrát  :)
ČR 5 : 1 Itálie
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #8 kdy: 06 Května 2008, 21:19:16 »
1. svedsko
2. rusko
3. kanada
4. CZE

16. SVK :(
to je aj moj typ
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #9 kdy: 06 Května 2008, 22:29:55 »
Ja našim (Slovákom) verím, možno neprišli hráči z NHL ale to su aj tak všetko starí (ch)ujovia, dostali aspoň šancu noví, mladí hráči, tak im trochu verme... a dúfajme že postúpime zo skupiny.

wam]Spider007

  • Host
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #10 kdy: 06 Května 2008, 22:54:22 »
no trochu mohli tu zostavu ozaj lepsie spravit...hodia tam take nemehlo ako je Strbak a hraci ako Gron z kosic a jemu podobni ostali doma sediet :(

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #11 kdy: 07 Května 2008, 07:28:53 »
Njn, ako Košičan by som tam rád videl Grona, ale zasa pozvali nejakého hráča Slovana BA, a neprišiel, neviem prečo. to isté všetky "hviezdy" NHL, takže fakt máme team nováčikov a môžme prekvapiť len pozitívne :/

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #12 kdy: 07 Května 2008, 07:39:44 »
Pretoze uz nikoho neaujima nic ineho, okrem prachov. Nejaka reprezentacia domoviny.... Kazdy je tam, kde mu viacej zaplatia. Tie prachy uz naozaj prestupili unosnu mieru a nie len v sporte. Je mi z toho nanic.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #13 kdy: 07 Května 2008, 09:33:22 »
Pretoze uz nikoho neaujima nic ineho, okrem prachov. Nejaka reprezentacia domoviny.... Kazdy je tam, kde mu viacej zaplatia. Tie prachy uz naozaj prestupili unosnu mieru a nie len v sporte. Je mi z toho nanic.
Pod to by som sa podpísal.

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #14 kdy: 07 Května 2008, 12:22:17 »
Pretoze uz nikoho neaujima nic ineho, okrem prachov. Nejaka reprezentacia domoviny.... Kazdy je tam, kde mu viacej zaplatia. Tie prachy uz naozaj prestupili unosnu mieru a nie len v sporte. Je mi z toho nanic.
Pod to by som sa podpísal.
Já ani ne. Je třeba počítat s tím, že hokejisti (nebo sportovci obecně) dělají pro to, aby byli dobře placení, maximum v podstatě od malička. Jejich aktivní kariéra konči v 30 letech a výše, pokud jsou opravdu dobří. Jasně že mají větší platy než já, ale od 35 let do důchodu jim nikdo nedá ani korunu a většinou nic jiného než držet hokejku neumí.. To že je každý tam kde mu víc zaplatí je snad samozřejmé a děláme to všichni. :) Manželka je Slovenka a velká hokejová fanynka, nadává taky jako špaček, ale spíš na to, že je bordel na svazu kvůli kterému hráči odmítli reprezentovat. Jinak si myslím, že zrovna Slováci jsou takový patrioti že by reprezentovali i kdyby za to měli platit. :)

Každopádně jim držím palce..
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #15 kdy: 07 Května 2008, 14:01:12 »
To su take nezmysly...Ked ma niekto 3-15 milonov $ do roka, tak sa uz fakt ani po roku kariery nemusi bat, co bude s nim po 35 roku...A ze pre to robia vsetko??? A co my ostatni pre to nerobime vsetko, aby sme boli dobri vo svojej profesii??? Ale ukaz mi trebars spickoveho lesnika, ktory ma 5 milionov $ za rok...A to este na rozdiel od sportovca, odvedie pre spolocnost nejaku pracu. Je to vsetko hnusny biznis a do sportu prachy rozhodne nepatria. Kedysi za socializmu sme tiez v hokeji naklepli rusov, tiez sme boli na spicke a dokazali sme zvitazit aj s profi teamami - a sudrznost (nesebeckost) bola viacej vidiet aj na kolektivnej hre...A tiez vtedy pre to robili vsetko - ale hlavne pre sport, nie pre prachy.
vsak normalneho pracujuceho cloveka, ktory si akosi nemoze zarobit ani na maly byt v panelaku, jednoducho serie, kolko dostane futbalista, alebo nejaka pipinka, ktora sa akurat pekna narodila, zerie musli a jogurty a sem tam ukaze ritku do kamery - a kupi si za to vilu...Sak to neni normalne. 
« Poslední změna: 07 Května 2008, 14:03:38 od hase »
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #16 kdy: 07 Května 2008, 14:24:38 »
To su take nezmysly...Ked ma niekto 3-15 milonov $ do roka, tak sa uz fakt ani po roku kariery nemusi bat, co bude s nim po 35 roku...A ze pre to robia vsetko??? A co my ostatni pre to nerobime vsetko, aby sme boli dobri vo svojej profesii??? Ale ukaz mi trebars spickoveho lesnika, ktory ma 5 milionov $ za rok...A to este na rozdiel od sportovca, odvedie pre spolocnost nejaku pracu. Je to vsetko hnusny biznis a do sportu prachy rozhodne nepatria. Kedysi za socializmu sme tiez v hokeji naklepli rusov, tiez sme boli na spicke a dokazali sme zvitazit aj s profi teamami - a sudrznost (nesebeckost) bola viacej vidiet aj na kolektivnej hre...A tiez vtedy pre to robili vsetko - ale hlavne pre sport, nie pre prachy.
vsak normalneho pracujuceho cloveka, ktory si akosi nemoze zarobit ani na maly byt v panelaku, jednoducho serie, kolko dostane futbalista, alebo nejaka pipinka, ktora sa akurat pekna narodila, zerie musli a jogurty a sem tam ukaze ritku do kamery - a kupi si za to vilu...Sak to neni normalne. 
Ne všichni mají 3-15 milionů do roka, to ale jistě víš.

Kdo "dělá všechno proto, aby byl dobrý ve své profesi" je relativní. Abysme si rozumněli: Nemám sportovce jako modlu a taky uznávám raději "normální" profese. Chtěl jsem tím jen říct, že lesník (kterého zmiňuješ) nedřel na zimáku (v jeho případě v lese :) ) od 4 let jako blázen. Ne, ten vyšel základku, pak učňák a ve volném čase se kopal do zadku..  ;)

Každopádně jim (narozdíl od tebe) vůbec nezávidím, nemám to moc rád. Jednou je to jejich zaměstnání a je třeba to tak brát.

Svůj názor ti samozřejmě nenutím, navíc jsem nechtěl rozpoutat nějaký flame. :)
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #17 kdy: 07 Května 2008, 14:44:02 »
Tak zavist je mne dost daleka...Myslim, ze nie som sam, komu sa nepacia tie obrovske prachy okolo sportu - proste si myslim, ze to do sportu nepatri. To je vsetko.
A ked nechces vyvolavat flame, tak nabuduce vynechaj poznamku, ktoru si dal do zatvoriek a vsetko bude ok, ju? :D   
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #18 kdy: 07 Května 2008, 14:47:16 »
V tom případě se omlouvám.  ;) Já jen že ten konec tvého příspěvku fakt vyzněl dost závistivě.. Ale už mlčím.  8)
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

wam]Spider007

  • Host
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #19 kdy: 07 Května 2008, 21:00:10 »
je pravda, ze zivot je nespravodlivy  :'(

scrof

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #20 kdy: 08 Května 2008, 00:41:55 »
Njn, ako Košičan by som tam rád videl Grona, ale zasa pozvali nejakého hráča Slovana BA, a neprišiel, neviem prečo. to isté všetky "hviezdy" NHL, takže fakt máme team nováčikov a môžme prekvapiť len pozitívne :/
ehm kolko tam vidis novacikov?:)
asi jediny kto je mlady a perspektivny je sekera..
vsetci ostatny uz maju daco odohrane a to ze to nie su ti top hraci a ich mena niesu zname neznamena ze su novacikovia:)

Fň.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 127
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #21 kdy: 08 Května 2008, 07:36:25 »
Tak nám Slovensko nakonec opravdu nepostoupilo ze skupiny a čeká ho pouze záchrana. Škoda :(
Příští týden jedu právě na Slovensko a věřil jsem, že si tam šampionát užiju v místních hospodách.

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #22 kdy: 08 Května 2008, 07:51:44 »
Tak nám Slovensko nakonec opravdu nepostoupilo ze skupiny a čeká ho pouze záchrana. Škoda :(
Příští týden jedu právě na Slovensko a věřil jsem, že si tam šampionát užiju v místních hospodách.
I já jsem tajně doufal že Finsko porazí..  :-[
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #23 kdy: 08 Května 2008, 08:31:34 »
Bohuzial Slovensku chybali hraci, ktori su v zamori a ktori za ten cas (co trva MS), zarobia viacej peniazkov vonku - a sme doma! Akurat nechapem, preco sa elita Finska, Svedska...dokaze na MS vratit domov a reprezentovat? Ved aj od nich vsetci super hraci zarabaju dolariky v zamori...Asi ich k tomu reprezentovaniu dokaze stat motivovat - zase financne...Uz mi je s tych prachov fakt na grc...Nieco uz v zivote pamatam, ale taku vahu, ako dnes, tie prachy este nikdy nemali - a je to HUMUS! 
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Tomáš Karvay

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 351
    • Tomáš Karvay
Re: MS v Kanadě
« Odpověď #24 kdy: 08 Května 2008, 09:13:14 »
Bohuzial Slovensku chybali hraci, ktori su v zamori a ktori za ten cas (co trva MS), zarobia viacej peniazkov vonku - a sme doma! Akurat nechapem, preco sa elita Finska, Svedska...dokaze na MS vratit domov a reprezentovat? Ved aj od nich vsetci super hraci zarabaju dolariky v zamori...Asi ich k tomu reprezentovaniu dokaze stat motivovat - zase financne...Uz mi je s tych prachov fakt na grc...Nieco uz v zivote pamatam, ale taku vahu, ako dnes, tie prachy este nikdy nemali - a je to HUMUS! 
Nezlob se, ale musím ještě reagovat. Podle mě v tomhle případě nejde vůbec o peníze, ale o vztahy s vedením slovenského hokejového svazu. Prostě většina hráčů se postavila za Šťastného, kterého minulý rok odvolali a z trucu odmítli reprezentovat. O peníze rozhodně nejde, hráči, kteří už vypadli z bojů o Stanley Cup už žádné další bonusy nedostanou a plat jako takový by jim účastí na MS také neklesl, to co píšeš je naprostý nesmysl.
Fujitsu Siemens Pi 3525, Ubuntu 10.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.