Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: pomoc z xsreverom  (Přečteno 1628 krát)

xearo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
pomoc z xsreverom
« kdy: 10 Května 2008, 14:56:50 »
Tak pri  bootovani  z live cd mi  po nejako case  vyskoci  hlaska ze je zle nakonfigurovana graficka  karta a ze mam nastavit xsrever len ze  ja neviem ako  skusal som to ale ako si sa mi nedari.vdaka za kazdy prispevok  :'(

premet

  • Host
Re: pomoc z xsreverom
« Odpověď #1 kdy: 11 Května 2008, 12:05:20 »
V Ubuntu 7.10 si v LiveCD spust záchraný režim a v Ubuntu 8.04 si musíš dát F4 a zvolit záchraný režim pak by to mohlo jít  :).

xearo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: pomoc z xsreverom
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2008, 13:34:17 »
mno Live CD 7.04  mi nabehne  pohode  ale Hardy  mi zacne nabiehat potom sa zastavi  a nerobi nic  proste sa da do konzoli alebo ako to opisat a nerobi nic.Ono  skusam aj  ine edicie  naprikald gnetoo a a tak a mi vypise ze problem s xseverom.Pri jeho zlom nastaveni sa mi moze  dodrbat hardware??  naprikald  lcd  abo tak.Inak mam notebook tak skusam prejst z win na Linux.Este  rozmyslam ze  by som naisntaloal 7.04 a updatol na hardyho ale  tak sa  bojim ci potom  spusit sa  pohode

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: pomoc z xsreverom
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2008, 13:50:39 »
mno Live CD 7.04  mi nabehne  pohode  ale Hardy  mi zacne nabiehat potom sa zastavi  a nerobi nic  proste sa da do konzoli alebo ako to opisat a nerobi nic.Ono  skusam aj  ine edicie  naprikald gnetoo a a tak a mi vypise ze problem s xseverom.Pri jeho zlom nastaveni sa mi moze  dodrbat hardware??  naprikald  lcd  abo tak.Inak mam notebook tak skusam prejst z win na Linux.Este  rozmyslam ze  by som naisntaloal 7.04 a updatol na hardyho ale  tak sa  bojim ci potom  spusit sa  pohode
Pokud mas zajem prejit na Ubuntu, rozhodne neinstaluj jednu verzi a pote neupgraduj na vyssi. Delej radsi cistou instalaci, prechod je vetsinou problemovy a konci reinstalaci. Hardy Heron nedoporucuju, Feisty(7.04) je slusne distro a Gutsy(7.10) taky. Hardyho bych si ale neporizoval, problemy s grafikou a navic nedodelany Firefox 3 beta 5... ;)

xearo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: pomoc z xsreverom
« Odpověď #4 kdy: 11 Května 2008, 14:48:40 »
mno hej ale tak zase kym mne bude trvat  kym nahodim ovladace na kartu abz som rozchodil compiz.vraj v hardym to ide pohode staci vraj naistalovat vladace a je to

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: pomoc z xsreverom
« Odpověď #5 kdy: 11 Května 2008, 18:57:05 »
mno hej ale tak zase kym mne bude trvat  kym nahodim ovladace na kartu abz som rozchodil compiz.vraj v hardym to ide pohode staci vraj naistalovat vladace a je to

No prave s tema ovladacema jsou problemy, takze bys je nemusel vubec nainstalovat... :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.