Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Který balík mám nainstalovat abych mel na boku listicku s hodinama a tak?  (Přečteno 1732 krát)

jenikosft

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 173
Dobrý den,
chci se zeptat, který applet(y) mám nainstalovat, abych mel na boku taky nakovou listicku s hodinama a poznamkama jako ve vistach....Děkuji moc...
« Poslední změna: 21 Května 2008, 16:29:57 od Anna Taliánová »

Martin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 480
např. gDesklets
-[ AMD Athlon 1GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon 7000 32MB, WD 200GB, WD 30GB - Xubuntu 8.04 Hardy Heron ]-

jenikosft

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 173
ten už mam ale nic to nedela jen se spusti program a v liste mam ikonku..ale jinak se s plochou nic nestane...

jenikosft

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 173
tak se mi to povedlo rozběhnout, ale mám další problém...
Nastavil jsem si aby se gdesklets pouštěl pri startu gnome... ale když ho zapnu mám v listě 4x gnome-daemon.... co s tim mám dělat...?

premet

  • Host
Já bych spíš doporučil Screenlets je to peknější a gDesklets je myslím staré  :).

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Pokud používáte akcelerované prostředí, určitě bude lepší Screenlets:
http://wiki.ubuntu.cz/Screenlets

Ripper_svk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 19
Tiež sa prikláňam k Screenlets, je to pohodlnejšie a na gnome-look.org sú vzdy nejaké nové, kdežto gDesklets sú najaktuálnejšie z marca.
<style type="text/css">table.lfmWidgetchart_383c74bf81fcddb9bc7cda4a7fc72ce9 td {margin:0 !important;padding:0 !important;border:0 !important;}table.lfmWidgetchart_383c74bf81fcddb9bc7cda4a7fc72ce9 tr.lfmHead a:hover {background:url(http://cdn.last.fm/widgets/images/en/header/chart/recenttracks_regular_black.png) no-repeat 0 0 !important;}table.lfmWidgetchart_383c74bf81fcddb9bc7cda4a7fc72ce9 tr.lfm

fermata

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
  • skill: write in C
nainstalovala som si Screenlets, nastavila Widget Layer podla wiki, ale nefunguje mi skryvanie klavesou F9, aj ked ho mam nastavene na tuto klavesu. kde robim chybu?
"A weak coder becomes a strong coder by reading code and writing code - every day, for fun."

Fujitsu Siemens V5505, Intel Core 2 Duo, 1 GB RAM, Intel X3100, Debian Sid/Squeeze LXDE + Ubuntu Intrepid Ibex

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.