Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: aky dock?  (Přečteno 2320 krát)

tutorial

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
aky dock?
« kdy: 13 Června 2008, 21:17:14 »
zdraviiicko..chcel by som si nainstalovat nejaku listu,len neviem aku..vo windowse mam fajny object dock a chcel by som nieco podobne aj na ubuntu,aleee ako som si tak cital o roznych listach (Cairo-dock,kiba-dock...),tak ma z toho akurat rozbolela hlava..nie som totiz ziadny macher v ubuntu..co uz :P poradi mi niekto nejaky fajn navod,ktory funguje a nebude to velmi boliet?  :) diiiik

Weirdog

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: aky dock?
« Odpověď #1 kdy: 13 Června 2008, 21:29:50 »
A co třeba AWN:

http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=14432.0

Stačí to najít v přidat/odebrat.

tutorial

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re: aky dock?
« Odpověď #2 kdy: 13 Června 2008, 21:34:29 »
jasneee..paraaada..take nieco som chcel.. :) diiik

jamaica

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 64
    • http://www.jptuning.net
Re: aky dock?
« Odpověď #3 kdy: 13 Června 2008, 21:39:49 »
A víte jistě že tenhle dock už funguje v pohodě?Taky bych si ho dal ale podle toho jak sem pročítal to vlákno tak to není žádná sláva.
Bůh odpouští, JÁ NE!!!

tutorial

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re: aky dock?
« Odpověď #4 kdy: 13 Června 2008, 21:41:08 »
nainstalovat sa to podarilo..uz sa len pohrat s nastavenim a snad to bude ok..

Weirdog

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: aky dock?
« Odpověď #5 kdy: 13 Června 2008, 21:53:58 »
A víte jistě že tenhle dock už funguje v pohodě?Taky bych si ho dal ale podle toho jak sem pročítal to vlákno tak to není žádná sláva.

Jestli myslíš AWN, tak mě funguje dobře, akorát jsem měl problém s přidáváním spouštěčů, ale to jsem vyřešil tím, že jsem je prostě přetáhl na lištu.
Ale nakonec jsem to odinstaloval, sice je to hezký, ale přijde mi to nepřehledný. Různě se to překrývá s dolní lištou. Tu jsem odstranil a nechal jenom horní, ale když pracuji s maximalizovanými okny ,tak zase jednoduše nevidím, která další okna mám otevřená. Nebo mi to překrývá dolní lištu v maximalizovaných programech (záleží na nastavení).
Ale to je už na osobním názoru a na tom jak si kdo vyhraje s nastavením (mě se to hold nějak nepovedlo (taky jsem ještě jenom začátečník)).
« Poslední změna: 13 Června 2008, 21:56:12 od Weirdog »

Vitaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 314
Re: aky dock?
« Odpověď #6 kdy: 13 Června 2008, 22:13:38 »
Já zkoušel cairo a awn.. Zůstal jsem u awn a nemám s ním problémy.. Je to vše o nastavení a o zvyku.. Momentálně jsem si ho nastavil, aby spuštěné aplikace překrývaly launchery a aktivní okna pouze z jedné plochy.. Na každou událost mám jinou animaci a doček sám o sobě plní ty nejdůležitější funkce.. Lištu s taskbarem jsem odstranil a mám pouze tu horní.. Ale jak bylo řečeno.. Je to o tom, jak si pohrajete s natavením..
Intel Core i3-3220, AMD Radeon HD 7770, 8GB RAM - Arch Linux - KDE 4.12

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: aky dock?
« Odpověď #7 kdy: 13 Června 2008, 22:50:25 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.