Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Chybová hl. při stahování pošty do Moz. Thunderbird - příkaz RETR  (Přečteno 5410 krát)

karel_m

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 82
Prosím, má někdo řešení pro tento případ: nastavil jsem poštovní účet v Thunderbirdu, poté jsem vyzkoušel stahování i odesílání, pop3 i smtp fungovalo v pořádku. Až na jeden problém, stáhlo se zhruba 80% zpráv, pak to myslím zatuhlo, nevím, a při nových pokusech už to vždy hází chybu

„Příkaz RETR nebyl úspěšně proveden. Poštovní server pop3.seznam.cz zaslal odpověď: Internal error.“

Je chyba u mne, nebo na Seznamu? Může nešemu vadit, že jsem překročil 1 GB objemu dat, a zbývajících 200 MB těch nejnovějších zpráv to nestáhlo. Limit u Novery mám 2 GB/měsíčně, takže do toho bych se snad měl vejít, a kdyby ne- tak mui přece přestane naráz jít i surfování, což se nestalo.

Má někdo radu co s tím?

Díky Karel

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Chybová hl. při stahování pošty do Moz. Thunderbird - příkaz RETR
« Odpověď #1 kdy: 29 Června 2008, 08:32:17 »
Vzhledem k povaze chyby bych věc neřešil - chyba je na straně serveru, nikoliv při přenosu. Nechte to pár hodin "vyhnít" a uvidíte. Pokud bude problém přetrvávat, přihlaste se přes www rozhraní a smažte staré zprávy, které už máte stažené, pokud problém i nadále přetrvá, kontaktujte technické oddělení seznamu, ale to už bude jiná pohádka ...
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

karel_m

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 82
Re: Chybová hl. při stahování pošty do Moz. Thunderbird - příkaz RETR
« Odpověď #2 kdy: 04 Července 2008, 06:24:53 »
No od vyplnění kontaktního formuláře uběhlo již několik dní - a krom automatické odpovědi že se problémem budou zabývat - zatím ze Seznamu_CZ žádná odezva:-((

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Chybová hl. při stahování pošty do Moz. Thunderbird - příkaz RETR
« Odpověď #3 kdy: 04 Července 2008, 08:00:30 »
Bohužel, přesně jak jsem psal "to už bude jiná pohádka" - většina lidí, které znám, že cokoliv řešili s jejich technickou podporou buď raději založili nové schránky a staré přesměrovali, nebo šli jinam.

Jediné, co mne ještě napadá je odmazat všechny zprávy, ale to je asi přesně to, co nechcete :-/
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

escamilo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
mně se to stalo také... zvláštní je, že jen u jednoho účtu. používám jich na seznamu několik a problém je jen u jednoho. a trvá už několik dní. >:(

emil54

  • Host
Tohle je u seznamu celkem bezna zalezitost - uz jsem ho kvuli tomu prestal pouzivat. Stane se to vzdycky, kdyz treba spadne spojeni pri stahovani vice zprav - typnul bych si, ze tela zprav jsou odmazavany prubezne pri odesilani, ale zaznam o nich az po ukonceni celyho transportu vsech zprav, takze se pak pri dalsim pokusu mailserver snazi odesilat maily, ktery uz tam davno nejsou. Smutny je, ze to trva uz pres pul roku a nikdo neni schopnej to dat do poradku.
Jinak vetsinou pomuze odmazani pres web rozhrani - teoreticky bys prisel jenom o jednu zpravu, pri ktery to zrovna zuchlo a tu uz stejne nezachranis, pac je pryc.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.