Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu  (Přečteno 15224 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #75 kdy: 22 Října 2007, 22:15:53 »
a) Proč by na wikipedii, tedy stránce s návody, která se týká Ubuntu měla být zmínka o MCE?

b) TV karty - http://wiki.ubuntu.cz/TV_karty

Kamil Páral

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1026
    • http://ripper.profitux.cz
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #76 kdy: 23 Října 2007, 10:52:55 »
Wiki je komunitní projekt, je tam jen to co tam lidi napíšou. Budem rádi, když se budeš podílet. Pokud ti něco chybí, doporučuji alespoň dopsat do
http://wiki.ubuntu.cz/Pot%C5%99ebn%C3%A9_%C4%8Dl%C3%A1nky
Ubuntu Wiki - spousta návodů a rad
Jabber - ICQ je mrtvý, nebuď ovce a pojď s dobou
Esmska - program pro posílání sms z Internetu

Radius

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 143
    • CZT
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #77 kdy: 25 Října 2007, 16:15:49 »
a) Proč by na wikipedii, tedy stránce s návody, která se týká Ubuntu měla být zmínka o MCE?

b) TV karty - http://wiki.ubuntu.cz/TV_karty


no preci jen by mohla byt zminka, ze jako dalsi odnoz (nebo neco takoveho) ubuntu je i Linux MCE, ktery zcela pouziva instalacku kubuntu a pak ji prekryje vlastnim rozsirenim, ja osobne bych byl rad, kdyby to lidi vedeli, protoze na ubuntu je z ceske strany silna podpora (hlavne diky tomuto foru), tak by lide urcite uvitali nez Win MCE, Lin MCE (jak kdyz se o tom projektu dozvedel, tak sem byl radosti bez sebe a kdyz jsem se jeste dozvedel, ze vychazi z ubuntu, tak to teprve bylo neco... a ty videa... hned jak budou penize, tak bych to rad dal rodicum k necemu... ale zatim na VMware mi to neslape, uvidime co dalsi verze)

max007

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #78 kdy: 23 Listopadu 2007, 10:32:10 »
Jde tu na fóru hledat všechny přízpěvky podle uzivatele?? nějak mi to nefunguje v rozšířeném hledání. Zadám jméno a do hledaného slova * a nic.
DELL Inspiron 1520 • 15,4", 1440x900 • C2D T5250/1,5GHz/2MB cache • RAM 2GB/667MHz • GF 8400M GS - 128MB • HDD 120GB/5400ot. • Wifi b/g • BT • Ubuntu-II

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #79 kdy: 23 Listopadu 2007, 10:53:49 »
Do hledaného slova nedávejte nic. Nebo to hledejte přes Profil.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

max007

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #80 kdy: 24 Listopadu 2007, 16:09:04 »
kdyz nezadam hledany retezec ale jen nick autora tak to vypise "Zapoměl jsi napsat, co mám vůbec hledat?" a nespusti se hledani. Pres profil najdu jenom svoje prispevky.
« Poslední změna: 30 Listopadu 2007, 10:53:08 od Anna Taliánová »
DELL Inspiron 1520 • 15,4", 1440x900 • C2D T5250/1,5GHz/2MB cache • RAM 2GB/667MHz • GF 8400M GS - 128MB • HDD 120GB/5400ot. • Wifi b/g • BT • Ubuntu-II

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #81 kdy: 12 Ledna 2008, 17:30:23 »
no podle mě si není na co stěžovat --> je tu upozornění, že někdo něco napsal, když píšete příspěvek, je tu označeno téma s vaším příspěvkem, je tu funkce zobrazit poslední odpovědi na vaše příspěvky, jsou tu statistiky uživatele, je tu karma.. no prostě co víc si přát  ;)

myslím, že ostatní fóra která jsou na netu se od ubuntu-fóra mají ještě hooodně co učit!
Takže hodně zdaru, a ať nám to tady šlape  :)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

vhejda

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 161
  • Když něco nevíš tak se zeptej, pěstí toneopravíš!
    • VHComputer
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #82 kdy: 15 Ledna 2008, 18:41:35 »
Já jsem pošahanej Ubunťák a tak na Ubuntu prostě všechno miluju. A tím myslím i to, že čas od času se zapotím, aby jsem rozběhal něco nového.  :D Ale tak to má být, pokud bych chtěl u PC jen sedět a surfovat na netu bez potřeby hrabat se až v nejhlubších skulinkách operačního programu - tak by mi stačilo mít ušmudlaný Vokna.. ;)

nettezzaumana

  • Host
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #83 kdy: 15 Ledna 2008, 19:01:46 »
Já jsem pošahanej Ubunťák a tak na Ubuntu prostě všechno miluju. A tím myslím i to, že čas od času se zapotím, aby jsem rozběhal něco nového.  :D Ale tak to má být, pokud bych chtěl u PC jen sedět a surfovat na netu bez potřeby hrabat se až v nejhlubších skulinkách operačního programu - tak by mi stačilo mít ušmudlaný Vokna.. ;)
:D tak zrovna u Tebe si myslim>> ..to si teda pis, ze by Ti nestacily

zdravi taktez posahany (ale ne pouze na ubuntu) ntz

existpierre

  • Host
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #84 kdy: 15 Ledna 2008, 19:30:29 »
Já jsem pošahanej Ubunťák a tak na Ubuntu prostě všechno miluju. A tím myslím i to, že čas od času se zapotím, aby jsem rozběhal něco nového.  :D Ale tak to má být, pokud bych chtěl u PC jen sedět a surfovat na netu bez potřeby hrabat se až v nejhlubších skulinkách operačního programu - tak by mi stačilo mít ušmudlaný Vokna.. ;)

hovoris mi z duse  :D :D Tiez sa rad rypem, skusam nieco nove a riesim vela veci :) Je  to ovela vzrusujucejsie ako hranie hier  :D

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #85 kdy: 15 Ledna 2008, 20:41:24 »
Pokud se mi něco líbí, tak to chci i za cenu, že si rozhodím systém. Teď naposledy Conky a systém jsem si nerozhodil.

TO existpierre: na návodu se už pracuje

karel kudrna

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 869
  • skill :: googllama
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #86 kdy: 15 Ledna 2008, 20:51:51 »
Mě nevadí nic, ani bugy ne. Mě se to líbí, šlape to, návody pro usery jsou dobrý, a když ne, vyberu si jinou aplikaci, prostě svoboda volby. A až se mi to líbit nebude, vyberu si jiný distro. ;D
Kdybych nenašel tohle fórum, trápil bych se do dneška v mandrivě.
« Poslední změna: 15 Ledna 2008, 21:43:28 od karel kudrna »
prostý user
...selským rozumem...

vhejda

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 161
  • Když něco nevíš tak se zeptej, pěstí toneopravíš!
    • VHComputer
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #87 kdy: 19 Ledna 2008, 00:59:55 »
Já jsem pošahanej Ubunťák a tak na Ubuntu prostě všechno miluju. A tím myslím i to, že čas od času se zapotím, aby jsem rozběhal něco nového.  :D Ale tak to má být, pokud bych chtěl u PC jen sedět a surfovat na netu bez potřeby hrabat se až v nejhlubších skulinkách operačního programu - tak by mi stačilo mít ušmudlaný Vokna.. ;)
:D tak zrovna u Tebe si myslim>> ..to si teda pis, ze by Ti nestacily

zdravi taktez posahany (ale ne pouze na ubuntu) ntz

máš ještě něco zajímavého, co by stálo za vyzkoušení? Ale prosím pouze v GNOME  ;)

nettezzaumana

  • Host
Feedback | Co vám vadí na českém Ubuntu
« Odpověď #88 kdy: 24 Ledna 2008, 17:09:38 »
jo. vsechny slusny distra maji dobrou uroven.

Ted mam zrovna SuSE 10.3 a tam je AFAIK default prostredi prave gnome ..

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.