Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: mod_rewrite - potrebuji nejakeho zkuseneho php programatora :)  (Přečteno 3009 krát)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
zdarec lidi. doufam ze se tady par zkusenych webmasteru/php programatoru najde .

o co jde : ucim se php a kamos mi narychlo naprogramoval fotogalerii na muj web ( http://wewerky.tym.cz ) a narval tam i mod_rewrite kteremu ja vubec nerozumim . a kamos odjel na dovolenou a ja bych to potreboval co nejdrive narvat na ic.cz. kdyz se snazim volat kategorii v galerii ( http://wewerky.tym.cz/galerie.php ) tak mi to hodi 404 . lidi potreboval bych nekoho na jabberu/icq kdo by mi s tim pomohl.
jabber:st.et@jabber.cz
icq : 363990925
dam sem jeste .htacces
Citace
RewriteEngine on

RewriteRule ^galerie/(.*)/(.*)/ galerie.php?akce=foto&seo_kategorie=$1&seo_fotka=$2
RewriteRule ^galerie/(.*)/ galerie.php?akce=kategorie&seo_url=$1
RewriteRule ^galerie/ galerie.php

# stranka s chybovym hlasenim pro chybu 404 - not found
ErrorDocument 404 /chybovka.html

« Poslední změna: 13 Července 2008, 16:50:39 od stet »
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

pavolzetor

  • Host
Re: mod_rewrite - potrebuji nejakeho zkuseneho php programatora :)
« Odpověď #1 kdy: 14 Července 2008, 09:52:06 »
mne to ziadnu chybu nehadze

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: mod_rewrite - potrebuji nejakeho zkuseneho php programatora :)
« Odpověď #2 kdy: 14 Července 2008, 16:33:13 »
vyreseno . chtelo to jen jedno lomitko navic:)

RewriteRule ^galerie/ /galerie.php
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.