Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli  (Přečteno 85042 krát)

truhlik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1626
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #200 kdy: 15 Ledna 2009, 20:18:49 »
Možná trošku ujeté řešení a co dopis s bankovkami. Na poště to snad nevyberou a ani se to neztratí ;)
Jestli ty nedelas na poste a necekas az on je posle.  ;)
http://wiki.ubuntu.cz/P%C5%99ipojen%C3%AD%20disku
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=1351
http://www.root.cz/clanky/klonovani-obrazu-a-dva-monitory-v-linuxu
Citace: Otakar
Červi jsou moc milá zvířátka, zvláště když má jejich chovatel výhrady proti chování tučňáků

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #201 kdy: 16 Ledna 2009, 09:57:51 »
Kupuju hodně na eBay a posílám prachy do 100 USD nebo EUR běžně v obálce doporučeně a nic se nikdy neztratilo. Posílají to takto i mě z USA a světa. Peníze dejte do přeloženého alobalu, nebo alespoň černého papíru.


 ;)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Eddie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
    • Rootan
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #202 kdy: 16 Ledna 2009, 13:50:57 »
Já bych chtěl ještě přibalit ty samolepky, psal jsem to k objednávce, ale asi to Stet přehlédl.

Stete objednávka trika sedí, ještě prosím připiš do mé objednávky 2x distro samolepky.
Díky

Notebook - Acer Ferrari One 200 , 4GB RAM,  HDD 500GB 7200ot, Ubuntu 10.04 64-bit
Desktop -  AMD FX 3,6 GHz, 16 GB RAM, 2x 750 GB HDD WD Black, ATI Radeon 5850, Ubuntu 11.10 64-bit
www.rootan.cz      www.lipina.tym.cz

Pavel Půlpán

Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #203 kdy: 16 Ledna 2009, 16:29:34 »
Jsem línej to tu celý číst, navrhovali se RTFM trička? 8)

Ne, nějaká představa jak by mělo vypadat? Vytvoříme...

No na grafiku jsem nikdy moc nebyl, chtělo by to něco exotickýho, šokujícího bo alespoň sprostýho. :D

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #204 kdy: 16 Ledna 2009, 19:07:41 »
Já bych chtěl ještě přibalit ty samolepky, psal jsem to k objednávce, ale asi to Stet přehlédl.

Stete objednávka trika sedí, ještě prosím připiš do mé objednávky 2x distro samolepky.
Díky



j, sry. To jsem opravdu přehlídl. Omlouvám se. Jen co Laďu uvidím na icq tak to vyřešíme
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #205 kdy: 17 Ledna 2009, 12:17:23 »
Ahoj s Paypalem nemam vubec zadne zkusenosti. Kdysi jsem si ho založil, ale pak jsem vůbec nepochopil jak to funguje. O nějakou dobu později jsem se dozvěděl, že v ČR nefunguje nebo co. Jak je to dnes, to nevím. Co to RIXI znamená. Že bys pomocí paypalu zaplatil přímo na můj účet?

Ještě by mohla být jedna varianta. A to koupit obálku s potiskem uvnitř, aby nešlo rozpoznat obsah a money vložit ještě raději do papíru a poslat cash poštou. Avšak riskantní varianta.
Tiskneme srdcem

Spock lone wolf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
    • Hvozd - fotky přírody, foto zvířat
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #206 kdy: 17 Ledna 2009, 13:47:32 »
Tak to prostě pošli v dopise s doporučením, tím je pošta zodpovědná uhradit ztrátu / zničení / poškození a vyjde to okolo 2.3 €. Akorát nevím do jaké hodnoty slovenská pošta ručí za ztrátu, ale to si zjisti kdyžtak sám. V ČR je to při mezinárodním styku momentálně 809 Kč.
« Poslední změna: 17 Ledna 2009, 13:58:42 od Spock lone wolf »

1x23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 449
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #207 kdy: 18 Ledna 2009, 13:55:23 »
ahoj, mate nějaký typ co si dat na triko? nějake logo ubuntu? co by se dalo použit jako propagační material.?
NTB: Lenovo P50. OS - Ubuntu 18.04

Linux registred user: 499415

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Ender Wiggin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 645
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #209 kdy: 18 Ledna 2009, 15:41:40 »
Tak to prostě pošli v dopise s doporučením, tím je pošta zodpovědná uhradit ztrátu / zničení / poškození a vyjde to okolo 2.3 €. Akorát nevím do jaké hodnoty slovenská pošta ručí za ztrátu, ale to si zjisti kdyžtak sám. V ČR je to při mezinárodním styku momentálně 809 Kč.
Česká pošta posílání peněz v obálce zakazuje a za jejich ztrátu neručí.
Xubuntu 12.04

starenka

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1276
  • Karma: plynová [zapalovač] [hasičák]
    • /home/starenka
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #210 kdy: 18 Ledna 2009, 16:33:27 »
Tak to prostě pošli v dopise s doporučením, tím je pošta zodpovědná uhradit ztrátu / zničení / poškození a vyjde to okolo 2.3 €. Akorát nevím do jaké hodnoty slovenská pošta ručí za ztrátu, ale to si zjisti kdyžtak sám. V ČR je to při mezinárodním styku momentálně 809 Kč.
Česká pošta posílání peněz v obálce zakazuje a za jejich ztrátu neručí.
Česká pošta poslane penize v obálce zaBaVuje a z jejich ztráty neMOčí.

Ne vazne, taky jsem takhle parkrat posilal. Imho pokud to das to takovy ty obalky na cedecka (nepruhledna), tak by nemel bejt problem. Apropo, kolik se plati od slozenky do zahranici?
mojenka | blozinek v2 | starej blozinek | krotim hady za penize | UJ! Kalužátor

Debian testing vrní v Thinkpadu X200/bedně/EEE 900a, MasoX Tiger v lampe

1x23

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 449
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #211 kdy: 18 Ledna 2009, 17:00:17 »
Ahoj všem. Cca před dvěma lety jsem začal používat Ubuntu a taky založil firmu ve svém oboru a to polygrafii (tiskařina).

Jelikož vidím, že se tu hodně hovoří o samolepkách, tričkách a jiném rád bych nabídl své vědomosti, rady a taky stroje, aby jste měli radost z Ubuntu i jinou formou než softwaru.
Osobně mám barevnou laserovku, laminovačku, velkoplošný tiskový plotr (venkovní tisk i na auta), katalog oblečení na který potiskujeme (cena kvalitního trika nejen bílého od firmy Fruit of the loom cca od 50 - 80 Kč, bez tisku) a další.
Koukám, že se chystá v Pardubicích sraz (mém městě) tak bych mohl vzít tisky které jsem si vyrobil s sebou. Samozřejmě kamarádi už mají ubuntu loga na Pc.

Já myslím, že např. co se samolepek týče měli bychom najít třeba 5 druhů, které bychom mohli vyrobit a pak dávat nebo prodávat. Papírové samolepky nejsou vůbec drahé.
Co se triček týče můžeme také udělat pár verzí. Tiskneme digitálním tiskem (žádné nažehlováky) přímo na textil takže se dá vyrobit i 1 kus.

Těším se na Vaše reakce.

a jaka je cena za potisk, kolik se plati celkove za šablonu, jake jsou rozmery sablony?
NTB: Lenovo P50. OS - Ubuntu 18.04

Linux registred user: 499415

starenka

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1276
  • Karma: plynová [zapalovač] [hasičák]
    • /home/starenka
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #212 kdy: 18 Ledna 2009, 17:22:41 »
Koukni se dve stranky nazpet, ptal jsem se na to samy.
mojenka | blozinek v2 | starej blozinek | krotim hady za penize | UJ! Kalužátor

Debian testing vrní v Thinkpadu X200/bedně/EEE 900a, MasoX Tiger v lampe

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #213 kdy: 18 Ledna 2009, 19:03:55 »
stete ty linky jsou už asi aktualizované, protože mne nefungují.
Jaký je dnes stav PayPalu? Už operuje se všemi službami i v naší republice?

Není tu náhodou dobrá nebo i víc duší, které by vlastnily aspoň malinký eshop a dovolily se přidat? Pokud to takto půjde dál z této komunikace za chvíli (ani vyjádřit to nejde) :o)
Tiskneme srdcem

Spock lone wolf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
    • Hvozd - fotky přírody, foto zvířat
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #214 kdy: 18 Ledna 2009, 19:25:17 »
Tak to prostě pošli v dopise s doporučením, tím je pošta zodpovědná uhradit ztrátu / zničení / poškození a vyjde to okolo 2.3 €. Akorát nevím do jaké hodnoty slovenská pošta ručí za ztrátu, ale to si zjisti kdyžtak sám. V ČR je to při mezinárodním styku momentálně 809 Kč.
Česká pošta posílání peněz v obálce zakazuje a za jejich ztrátu neručí.

Ale ručí paušálně za ztrátu, vykradení ap. doporučené zásilky, je celkem jedno co tam bylo, když ti to dojde prázdné...

starenka

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1276
  • Karma: plynová [zapalovač] [hasičák]
    • /home/starenka
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #215 kdy: 18 Ledna 2009, 19:26:36 »
stete ty linky jsou už asi aktualizované, protože mne nefungují.
Jaký je dnes stav PayPalu? Už operuje se všemi službami i v naší republice?

Není tu náhodou dobrá nebo i víc duší, které by vlastnily aspoň malinký eshop a dovolily se přidat? Pokud to takto půjde dál z této komunikace za chvíli (ani vyjádřit to nejde) :o)
Prijimat penize uz urcite muzes, bohuzel nevim kolik zaplatis na poplatkach pri prevedeni na ucet. Bejt tebou radsi si to zjistim.
mojenka | blozinek v2 | starej blozinek | krotim hady za penize | UJ! Kalužátor

Debian testing vrní v Thinkpadu X200/bedně/EEE 900a, MasoX Tiger v lampe

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #216 kdy: 19 Ledna 2009, 13:33:08 »
No tak som sa predsa len zabudol na jedného známeho, ktorý má v Česku firmu. Budem musieť za ním skočiť a pokúsim sa tie peniaze poslať cez neho prevodom. Dajte mi teda vedieť presnú sumu. Díky moc. Zdar

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #217 kdy: 20 Ledna 2009, 11:05:40 »
Taaaaak a Tichus už má trika na cestě...
Tiskneme srdcem

Tichus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 107
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #218 kdy: 21 Ledna 2009, 17:46:58 »
tak trika uz mam doma a jsou moc povedeny. Lado dik supr prace.

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #219 kdy: 26 Ledna 2009, 15:38:03 »
To moc moc rád slyším. Vyfoť se a ukaž se  ;) ;D
Tiskneme srdcem

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #220 kdy: 28 Ledna 2009, 20:04:04 »
Tak dneska mi to přišlo a .... je to nádhera :D Laďo fakt skvělá práce :D při nejbliší příležitosti udělám nějaký foto a pošlu sem :)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #221 kdy: 29 Ledna 2009, 15:25:36 »
Tak skvělé skvělé. To jsem rád. Doufám, že po první vlně někdo nahodí nápad a provoz eshopu a nebo bude doporučovat tiskárnu.
Ještě si počkáme na reakci od slovenského bratra. Už jsou taky na cestě.
Tiskneme srdcem

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #222 kdy: 29 Ledna 2009, 18:46:26 »
Slovenský brat sa už nevie dočkať a dúfa, že to pošte nebude dlho trvať.  ;)

Eddie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
    • Rootan
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #223 kdy: 30 Ledna 2009, 15:38:50 »
Zitra se taky konečně dostanu na poštu a pošlu platbu 340Kč za triko + 2x distro samolepky +pošťák.
 
Notebook - Acer Ferrari One 200 , 4GB RAM,  HDD 500GB 7200ot, Ubuntu 10.04 64-bit
Desktop -  AMD FX 3,6 GHz, 16 GB RAM, 2x 750 GB HDD WD Black, ATI Radeon 5850, Ubuntu 11.10 64-bit
www.rootan.cz      www.lipina.tym.cz

Ravensun

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 405
  • LL - jako Linux lama :o)
    • Linux a MSI M655 notebook
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #224 kdy: 30 Ledna 2009, 16:16:09 »
Tak skvělé skvělé. To jsem rád. Doufám, že po první vlně někdo nahodí nápad a provoz eshopu a nebo bude doporučovat tiskárnu.
Ještě si počkáme na reakci od slovenského bratra. Už jsou taky na cestě.

Ahoj prosím Tě, nešly by ta trika hodit na http://wiki.ubuntu.cz/Kr%C3%A1mek ?
Sabayon Gnome-Shell,  MSI M655 AMD Turion64 2GHz, 2x512DDR, ATI X1600 256MB DDR3, PATA, webcam sn9c201, cardreader oz711mp1, bluetooth, wifi ralink rt2500, 
Ubuntu 12.04  64bit, Desktop Intel Pentium D 3,4GHz 800MHz FSB, 2x2GB RAM DDR2, MSI N560GTX-Ti Hawk,
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=http:%2F%2Fufaak.wz.cz%2Fubuntu%2Fubuntu.php&ie=UTF8&z=5  -  Mapa ubunťáků

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.