Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: IT a mozek .... špatná kombinace  (Přečteno 13248 krát)

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #25 kdy: 31 Července 2008, 10:33:51 »
Jak může někdo tvrdit, že trpaslík ztratil štávu  ;D. Trpaslík je bezkonkurenčně užasnej až do posledního dílu  :). Z těch vtipných seriálů můžu ješte doporučit How i met your mother. Je to něco na způsob Přátel, ale sranda je to taky velká.
Rekl bych, ze dokonce jeste lepsi nez Pratele. Opet clovek pozna to "tak jeste jeden dil a pak pujdu spat".  ;D

PS: Koukam na to potreti a porad to ma svoje kouzlo.
Nač chodit spát -> It's gonna be Legend ..... wait for it ... dary, Legendary  ;D ;D.

truhlik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1626
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #26 kdy: 31 Července 2008, 10:37:58 »
Ono to s tim spanim prave vzdycky tak dopadne.  ;) Vsak to znas sam.
http://wiki.ubuntu.cz/P%C5%99ipojen%C3%AD%20disku
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=1351
http://www.root.cz/clanky/klonovani-obrazu-a-dva-monitory-v-linuxu
Citace: Otakar
Červi jsou moc milá zvířátka, zvláště když má jejich chovatel výhrady proti chování tučňáků

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #27 kdy: 31 Července 2008, 10:55:06 »
Já právě chodím spát zásadně jen z Trpaslíkem nebo s Přátelema, protože How i Met Your Mother je s titulkama a já bych to nechtěl číst  ;D.

Martin - ViPEr*CZ*

Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #28 kdy: 31 Července 2008, 10:58:55 »
Já právě chodím spát zásadně jen z Trpaslíkem nebo s Přátelema, protože How i Met Your Mother je s titulkama a já bych to nechtěl číst  ;D.
Dobrá volba.... jenže Rimmer mě spíš rozesmívá než uspává :D
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #29 kdy: 31 Července 2008, 11:14:02 »
Když už to znáš na zpaměť a víš co přijde tak můžeš jít klidně spát  :D.

waterman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #30 kdy: 31 Července 2008, 17:46:41 »
No co se týče RD, je to furt dokola... Vždy je tam nějaký jakž takž příběh a furt tam pomlouvají Rimmera jaký je to ubožák, bez přátel neváží si sebe atd. A téměř každý díl je o něm jaký je to blbec. No nevim... Viděl jsem 4 série a nechal jsem toho

IT Crowd je super, teď teda stahuju TBBT, ale pokud se chcete pobavit tak na 1. místě doporučuji:

Californication - opravdu masakr :)

A poté jakž takž pěkný seriál (již né komedie) - One Tree Hill
AMD Sepron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO
Windows XP SP3 customized by Me!
iPhone 16GB Pwned!

Fuzzy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
    • www.jarosov.org
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #31 kdy: 01 Srpna 2008, 15:58:24 »
...
Nač chodit spát -> It's gonna be Legend ..... wait for it ... dary, Legendary  ;D ;D.
no, co k tomu dodat... that's awesome!!!
ps: Barnyho blog a malá ukázka pro ty co neznají.
doma:Lenovo SL500, Ubuntu 10.10 + win XP, Lenovo S12 (VIA NANO), Ubuntu 10.10
práce: HP550, Ubuntu 10.04

fermata

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
  • skill: write in C
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #32 kdy: 03 Srpna 2008, 14:52:38 »
my sme cela rodina uz z IT dost mimo...
mamina sa na dovolenke opaluje a cita si pritom test procesorov v PC REVUE...
ja pri nej sedim a pisem si na papier nejake zdrojaky, lebo notas som nechala doma (sestra mi nedovolila si ho vziat :D)...
ocino vyznava mamine lasku: "Ty si moj externy harddisk..."
pri obede diskutujeme o tom, ktory programovaci jazyk je najperspektivnejsi...atd.
"A weak coder becomes a strong coder by reading code and writing code - every day, for fun."

Fujitsu Siemens V5505, Intel Core 2 Duo, 1 GB RAM, Intel X3100, Debian Sid/Squeeze LXDE + Ubuntu Intrepid Ibex

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #33 kdy: 03 Srpna 2008, 17:00:16 »
...
Nač chodit spát -> It's gonna be Legend ..... wait for it ... dary, Legendary  ;D ;D.
no, co k tomu dodat... that's awesome!!!
ps: Barnyho blog a malá ukázka pro ty co neznají.
Jo oni jsou blázni a zakládají stránky, který se objeví i v seriálu jako další třeba http://tedmosbyisajerk.com/ a http://www.tedmosbyisnotajerk.com/  ;D ;D dokonce byla stránka s odpočítáváním kdy měl Barney dostat facku  ;D .

Taky ješte ukázka jak se Barne učil řídit zde
« Poslední změna: 03 Srpna 2008, 20:56:22 od Premet »

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #34 kdy: 04 Srpna 2008, 00:53:39 »
my sme cela rodina uz z IT dost mimo...
mamina sa na dovolenke opaluje a cita si pritom test procesorov v PC REVUE...
ja pri nej sedim a pisem si na papier nejake zdrojaky, lebo notas som nechala doma (sestra mi nedovolila si ho vziat :D)...
ocino vyznava mamine lasku: "Ty si moj externy harddisk..."
pri obede diskutujeme o tom, ktory programovaci jazyk je najperspektivnejsi...atd.


chlape tak v tví rodine bych chtel byt. moje matka neni schopna ani rozeznat ubuntu od win xp.
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Pavel Půlpán

Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #35 kdy: 04 Srpna 2008, 09:03:59 »
chlape tak v tví rodine bych chtel byt. moje matka neni schopna ani rozeznat ubuntu od win xp.

Čéče, tak to já snad ani ne... stačí, že občas hrábne mě, natož aby plašila celá rodina! :D

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #36 kdy: 04 Srpna 2008, 11:21:49 »
my sme cela rodina uz z IT dost mimo...
mamina sa na dovolenke opaluje a cita si pritom test procesorov v PC REVUE...
ja pri nej sedim a pisem si na papier nejake zdrojaky, lebo notas som nechala doma (sestra mi nedovolila si ho vziat :D)...
ocino vyznava mamine lasku: "Ty si moj externy harddisk..."
pri obede diskutujeme o tom, ktory programovaci jazyk je najperspektivnejsi...atd.

tvoji rodinu bych chtěl mít! to je hustý ;D
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

kafooo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 95
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #37 kdy: 04 Srpna 2008, 11:52:07 »
Pokud jste jiz videli cerveneho trpaslika, it crowd i big bang theory a nevite, na co se koukat, doporucuji Black Books , sice to je z prostredi knihkupectvi, ale z techto serialu jsem se u nej nasmal asi nejvice...

a kdo ma rad klasiku, necht se podiva na serial Halo, Halo , taky stoji za to ;-)

waterman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #38 kdy: 04 Srpna 2008, 13:53:59 »
Teď jsem začal sledovat How I met your mother a ačkoliv název seriálu zní odradně, tak seriál je to opravdu nadupaný vtípkama...

Tak jak v s01e03 How I met your mother jsem se nezasmál snad ještě u žádného seriálu :)
A to mám za sebou Big Bang Theory, IT Crowd, Red Dwarf, South Park, Futurama, Simpsons,...
AMD Sepron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO
Windows XP SP3 customized by Me!
iPhone 16GB Pwned!

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #39 kdy: 04 Srpna 2008, 18:47:41 »
waterman: lepšie ko tá časť IT Crowd, kde si Jen kúpila topánky? len z tých jej prstov a výrazu tváre som sa rehotal ako *censored* pol hodiny... Musel som si to pustiť odznova, lebo som nebol schoúpný stlačiť medzerník a pozastaviť.

Myro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
  • skill: Bill
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #40 kdy: 04 Srpna 2008, 20:27:48 »
Ja mám rád všetko od Montyho Pythona a zo seriálov napr. Black Books.  A čo sa týka IT a mozgu snažím sa nepreháňať. Boli doby keď som na PC riešil celý deň nejaký problém a keď som zaspal riešil som ho aj vo sne.   
CPU: Sempron 2800 1,612 Ghz @ 1,800 Ghz. HDD: Seagate 160 GB,Seagate 40 GB. RAM: 1512 MB. Grafika: Nvidia Geforce 6100 OS: Ubuntu HH 8.04.3 Windows XP CZ
Acer Extensa 5620 : Ubuntu HH 8.04.3 / OpenSuse 11 + KDE

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #41 kdy: 05 Srpna 2008, 02:30:07 »
Myro: ja som tak v spánku hrával hry...

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #42 kdy: 05 Srpna 2008, 09:56:26 »
Monty Python se mi líbil nejvíc film Svatý Grál to bylo super, ale hodně lidí takovej humor nechápe  ;D. V IT crowd se mi líbí ta scéna s tím ohněm a stresmetrem a pak ješte jeden díl jak oni měli to DVD a chtěli se na něj někde podívat a každej jim říkal obsah dopředu a nakonec jak byli v tom vězení a ten bachař se tak na to podíval a řekl mu co je na konci a on mu vlepil tu facku tomu sem se smál ze všeho nejvíc ;D.

waterman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 323
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #43 kdy: 05 Srpna 2008, 12:48:13 »
@menganito - No alespoň pro mě, rozhodně lepší! :)

Ale v IT Crowd, nejlepší díl co si vzpomínám, tak byl asi s tou novou zachranářskou službou s dlouhým číslem... Jak tam Moss psal mail, aby dojeli uhasit oheň. Jemu to našlo - Thats typical! .... "Made In Britain" - Ááááh! :D Z toho jsem byl vyřechtanej dost.
AMD Sepron 3100+; 1024MB RAM; ATI Radeon X800 GTO
Windows XP SP3 customized by Me!
iPhone 16GB Pwned!

Zax

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 116
  • Titul: Uhrovitý pubescent
    • Lukáš Klika.cz - můj blog
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #44 kdy: 05 Srpna 2008, 13:23:54 »
Ale v IT Crowd, nejlepší díl co si vzpomínám, tak byl asi s tou novou zachranářskou službou s dlouhým číslem... Jak tam Moss psal mail, aby dojeli uhasit oheň. Jemu to našlo - Thats typical! .... "Made In Britain" - Ááááh! :D Z toho jsem byl vyřechtanej dost.
Taky si myslim, ze tenhle dil je nejlepsi :D Taky se mi libilo jak premyslel, jak ten mejl napsat - "fire, exclamation mark, fire, exclamation mark..." :D
Celý svět se pomalu ale jistě řítí do /dev/null
Moje sestava: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+ | 2 GB RAM | nVidia GeForce 6600 GT | Ubuntu 8.10 | Gnome 2.22.3 | Linux 2.6.24-19-generic
Prosím, nevykejte mi :)

picard

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 563
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #45 kdy: 10 Listopadu 2008, 22:41:35 »
Díky za tipy. Já zatím viděl jen seriály Červený trpaslík a klasiku Halo, halo.  :)

premet

  • Host
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #46 kdy: 10 Listopadu 2008, 22:43:08 »
Jak můžeš říct, že s viděl JEN trpaslíka. Trpaslík sám o sobě je to NEJ, takovej pro mě komediální seriálovej základ  :).

picard

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 563
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #47 kdy: 10 Listopadu 2008, 22:47:15 »
Jasně Červený trpaslík je úžasný seriál, viděl jsem všechny jeho reprízy! Já myslel, že jsem zatím neviděl ty ostatní tipy, protože jsem o nich nevěděl, že jsou tak pěkný! Ale u Haló, haló jsem se taky děsně bavil, i když to bylo z obyčejné války, mám raději sci-fi. Ale takový MASH je taky super, hlavně ty díly s plukovníkem Blackem.  :)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #48 kdy: 11 Listopadu 2008, 18:09:11 »
ty jo ten topic jeste existuje ? uz jsem myslel že je v křemíkovém nebi :)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

thor999

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
  • Skill - greenhorn llama
Re: IT a mozek .... špatná kombinace
« Odpověď #49 kdy: 12 Listopadu 2008, 01:24:18 »
Červenýho trpaslíka jsem viděl už 6krát dokola, TBBT se těším až kámoš donese další řadu zatím jsem viděl jen první, It crowd boží nejvíc se mi líbí hláška zkusili jste to vypnout a zapnout  ;D , Futuramu sleduju už po tolikátý, že ani nevím kolikrát jsem to viděl (cesta ve vlaku je dlouhá, a zpoždění jsou pravidelná  ;) ) hodně mě teď dostal třetí film Benders game. Jediný co mě mrzí, že tu nikdo nezmínil českého klasika Járu Cimmermana "Na sever a na jih",  "Domů, do Prahy, do Podolí, do lekárny, doprdele to je mi zima" prostě klasika.

Jo abych nezapoměl při brouzdání po netu jsem narazil na stránku kde prodávají tričko z prvního dílu It crowd, kdo chce tak mi pisněte a ja vám dam link.
« Poslední změna: 12 Listopadu 2008, 01:57:35 od thor999 »
Asus X50N, OS KUBUNTU 8.04 HH

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.