Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: wammu-gammu-n70  (Přečteno 2387 krát)

MayoCzayo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
wammu-gammu-n70
« kdy: 29 Července 2008, 21:34:37 »
Zdravim,
ja viem, ze to tu uz bolo prezentovane asi 1000x, ale stejne sa mi podla ziadneho navodu nebodarilo rozchodit bluetooth spojenie medzi mojou n70 a PC. Pri spusteni wammu mi to hodi viz. obrazok. No a ked dam ano a hladat telefon tak ho najde, ale nejde to nijak posunut, vraj hladanie este neskoncilo.
Bluetooth spojenie funguje, z PC do telefonu poslem subor, ale opacne spojenie nejde, napise spojenie sa nezdarilo.
Dakujem za rady.

Mayo
--MayoCzayo--

MikiTwic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Vždycky to nějak jde...
Re: wammu-gammu-n70
« Odpověď #1 kdy: 29 Července 2008, 22:20:32 »
moje chyba že nevidím ten obrázek?
Jinak k připojení přes BT je nutné nainstalovat balík python-bluez (PyBluez)
Ubuntu 11.10 "Oneiric Ocelot" 64-bit, Asus F3Tc AP087 - AMD Turion64 2.2GHz, 2GB RAM, Geforce Go 7300 (NVIDIA Driver Version: 173.14.30)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: wammu-gammu-n70
« Odpověď #2 kdy: 29 Července 2008, 22:31:57 »
Ja som to robil prave dnes tiez zo sony ericson k530i a z rovnakym vysledkom. Hladanie(detekcia?) este neskoncilo. Nainstalovane python-bluez som mal. Rovnako aj postup z netu na editaciu suboru /.gammurc nedopadol dobre.
Niekde tam maju chybu.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

MayoCzayo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: wammu-gammu-n70
« Odpověď #3 kdy: 30 Července 2008, 19:07:22 »
moje chyba že nevidím ten obrázek?
Jinak k připojení přes BT je nutné nainstalovat balík python-bluez (PyBluez)

Ahoj,
no PyBluez mam nainstalovane, za tie obrazky sa ospravedlnujem, ono sa to neulozilo, tak ich sem davam.
http://profile.imageshack.us/user/mayoczayo/images/detail/#403/screen02fq6.jpg


Nevsimol som si tohoto:Adresář pro ukládání příloh není otevřen pro zápis. Tvá příloha nebo avatar nemohly být uloženy
--MayoCzayo--

MayoCzayo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: wammu-gammu-n70
« Odpověď #4 kdy: 31 Července 2008, 06:09:45 »
Ja som to robil prave dnes tiez zo sony ericson k530i a z rovnakym vysledkom. Hladanie(detekcia?) este neskoncilo. Nainstalovane python-bluez som mal. Rovnako aj postup z netu na editaciu suboru /.gammurc nedopadol dobre.
Niekde tam maju chybu.

Takze sa ti to nrpodarilo rozchodit<? Teda taketo malickosti mi trosku kazia inak moc dobry dojem z ubuntu.
--MayoCzayo--

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: wammu-gammu-n70
« Odpověď #5 kdy: 31 Července 2008, 08:03:56 »
Jj.Nepodarilo. Inak je tu popisanych vela postupov, ak sa ti chce skusat. Mozno budes mat viac stastia.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.