Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: mc + schranka  (Přečteno 1399 krát)

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
mc + schranka
« kdy: 08 Září 2008, 18:56:13 »
Zdravim,
hladam alternativu za Far Managera v linuxe. MC mi vyhovuje, ale chyba mi copy&paste medzi aplikaciami, existuje na to nejaka klavesova skratka? Opacne funguje shift+ins.

Vdaka za pomoc

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: mc + schranka
« Odpověď #1 kdy: 09 Září 2008, 01:19:48 »
zkuste http://proc.linux.cz/ekvivalenty.html

a opakem shift+insert by mohl ctrl+insert ;) (kdo někdy programoval Borland pascalu, ten ví :P)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: mc + schranka
« Odpověď #2 kdy: 09 Září 2008, 09:29:55 »
Praveze Ctrl+Insert v MC nefunguje. MC ma vlastni zpusob prace s bloky textu (pomoci funkcnich klaves), ktery vsak bohuzel funguje prave jen v tom jednom okne.

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: mc + schranka
« Odpověď #3 kdy: 09 Září 2008, 09:52:47 »
To som uz nasiel, ale ctrl+ins funguje zvlastne, v schranke som mal oznacenie zaciatku poznamky '/*' (shift+ins -> '/*'), ctrl+ins vlozilo oznaceny text do cooledit.clip (cize schranka mc), ale shift+ins vlozilo '/*'. Preto predpokldam, ze problem bude v konfiguracii, takto divne sa to asi nema chovat :)

Ad alternativy, zaujal ma len bashc, ale po skompilovani neurobil nic, ale process bezal, mozno chybalo nejake -enable pri ./configure

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: mc + schranka
« Odpověď #4 kdy: 11 Září 2008, 16:58:24 »
Ctrl+V vlozi jeden text a Shift+stredne tlacitko iny, zaujimave, ale paci sa mi to, vdaka :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.