Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Kdy se sejdem?

27.5.2011
0 (0%)
28.5.2011
0 (0%)
29.5.2011
0 (0%)

Celkem hlasů: 0

Autor Téma: Sraz Ubuntu v Brně  (Přečteno 185877 krát)

Jogi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 139
  • Netrpím šílenstvím, užívám si ho !
    • Jogiho.cz
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #275 kdy: 21 Dubna 2011, 18:33:53 »
No pokud bude dobrý termín, tak na jedno pivečko si rád zajdu ;).
(StaroBrno a další sračky nejsou pivo :P)
Lenovo ThinkPad L450 [ Ubutnu 14.04 64bit ]
Lenovo ThinkPad R500 [ Ubuntu 16.04 64bit ]

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #276 kdy: 21 Dubna 2011, 20:57:12 »
Stačí, když Cpluspluska bude dělat.... a pánové se přetrhnou  ;D
Jestli myslíš mě, tak zatím to tu moc nevypadá, že by se někdo měl přetrhnout  a určitě na ten sraz nikdo nepojede jen kvůli tomu, že tam pojedu já.  To doufám účelem toho srazu, pokud nějaký bude být nemá!

Že bychom tu založili samostatné téma "Seznamka"? ;D

Když někdo komentuje co napíšu, tak na to prostě jen reaguju! Nechte toho, já toho nechám taky a je to vyřešeno.

Já to nemyslel špatně ;) Spíš je úsměvné, jaký poprask tu způsobí holka  :)

Ehm ... jako otec tří dětí mne slečna sice zaujme na ulici, ale tím to taky hasne :D
Přeci jen ... už mám své prožité a za sebou ;)

Takže spíše je to o poznání nový lidí a pokecu ... :)
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #277 kdy: 23 Dubna 2011, 12:20:57 »
No Pegas by nešel pivo dobré........wifina je . Kdyby jste měli zájem mohu pomoc s organizací . http://brnorestauracepivnice.hotelpegas.cz/

Jinak můžeme vymyslet zajímavé téma, pokecat ....něco se přiučit atd ;)  Klidně i tet přes léto.  Brňáci pište pište ;)
« Poslední změna: 23 Dubna 2011, 12:37:49 od BSG - Sharon »

Jogi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 139
  • Netrpím šílenstvím, užívám si ho !
    • Jogiho.cz
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #278 kdy: 23 Dubna 2011, 14:03:48 »
Pegas - pšeničné pivko s citronem, velmi chutný mok a dobrý nápad ;).

Tak lepší by to bylo ještě teď někdy (do půlky května), pak začne zkouškové a po zkouškovém zas hodně lidí odjede dom nebo na dovču.
Lenovo ThinkPad L450 [ Ubutnu 14.04 64bit ]
Lenovo ThinkPad R500 [ Ubuntu 16.04 64bit ]

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #279 kdy: 23 Dubna 2011, 16:44:17 »
Pegas - pšeničné pivko s citronem, velmi chutný mok a dobrý nápad ;).

Tak lepší by to bylo ještě teď někdy (do půlky května), pak začne zkouškové a po zkouškovém zas hodně lidí odjede dom nebo na dovču.

Jsem asi zvláštní...ale sem na černé pivečko  ;D

Tak se do toho můžu pustit ? Brňáci pište ...... Sice je málo času , snad dobrá duše se přidá a pomůže s organizací.  

Viděl bych to na ten květen . Některý pátek odpoledne cca 16 - 17 h. Nebo o víkendu . Red Hat propůjčuje prostory pro tyto účely.  Případně ten Pegas . Program samozřejmě upřesníme.  Trochu se navzájem oťukáme ..... pokecáme o Linuxu,Ubuntu atd. Jen by se hodily nějací zkušenější uživatelé ...... by při zájmu by mohla byt menší přednáška o Gnome 3 - nějaké ty dotazy. Však to vše pořešíme - program ;) . Těším se na Vaše odpovědi .

« Poslední změna: 23 Dubna 2011, 16:46:07 od BSG - Sharon »

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #280 kdy: 24 Dubna 2011, 09:17:33 »
Nikdo ?  :-\  . Jogi vypadá to že se potkáme jen spolu .  Brňenské uživatele Madrivy,Fedory, Red Hat znám , ale Ubunťáka zatím žádného. Pokud se nikdo neozve bude to škoda  .......
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 09:24:34 od BSG - Sharon »

Jogi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 139
  • Netrpím šílenstvím, užívám si ho !
    • Jogiho.cz
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #281 kdy: 24 Dubna 2011, 10:34:13 »
No popravdě jsem Ubuntu začal využívat až od 8.04, takže se na moc velkého Ubunťáka netěš ;).
Navíc nejsu z Brna jen tam momenálně studuju :). Tak ale snad se ještě někdo ozve...
Lenovo ThinkPad L450 [ Ubutnu 14.04 64bit ]
Lenovo ThinkPad R500 [ Ubuntu 16.04 64bit ]

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #282 kdy: 24 Dubna 2011, 11:09:39 »
No popravdě jsem Ubuntu začal využívat až od 8.04, takže se na moc velkého Ubunťáka netěš ;).
Navíc nejsu z Brna jen tam momenálně studuju :). Tak ale snad se ještě někdo ozve...



Nazdar Jogi.....Též nejsem žádný profík . Ubuntu používám od 9.04 . Jinak si hraji i s ostatními distribucemi .  Když se nikdo neozve,napíší Ti na profil a můžeme se sejít samy dva  ;)  . Pokecáme ...probere Ubuntu.......popijeme pivečko. Asi přes týden když si na kolejích.
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 11:57:53 od BSG - Sharon »

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #283 kdy: 24 Dubna 2011, 12:37:39 »
takze, zatim tu mame prvni, alespon trochu konkretni navrh terminu:
BSG - Sharon: kveten, nektery patek, od 16-17h

takze hazejte navrhy i vy dalsi...

pokud nemate konkretni navrhy terminu, mozna by bylo dobre psat alespon terminy, kdy rozhodne nemuzete (napr. nekteri vysokoskolaci jezdi na vikend domu mimo Brno apod.)...

opravdu by bylo idealni to zorganizovat co nejdriv, uz kvuli zminovanemu zkouskovemu...
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #284 kdy: 24 Dubna 2011, 12:51:45 »
Mě by se to hodilo víc až kolem 20 nebo 27. Ten týden 15, 16 je docela i dost brzo po relase, které se někteří možná zúčastní. Asi tam nikomu chybět zrovna nebudu, protože patřím mezi ty, co se mají ještě hodně co učit od ostatních, ale udělala bych mezi tím aspoň týden pauzu.

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #285 kdy: 24 Dubna 2011, 13:27:06 »
Mě by se to hodilo víc až kolem 20 nebo 27. Ten týden 15, 16 je docela i dost brzo po relase, které se někteří možná zúčastní. Asi tam nikomu chybět zrovna nebudu, protože patřím mezi ty, co se mají ještě hodně co učit od ostatních, ale udělala bych mezi tím aspoň týden pauzu.

Tak to mě popravdě ani "netrklo" :)  

Tak zkusíme takto ?  pátek 27.05 až 29.05 - termín by jsme vybrali z těchto 3 dnů. Byly by k mání ochotní zkušenější uživatelé ? Rád bych se dozvěděl více o grafikách a Gnome 3 . Program by jsme samozřejmě upřesnily.

Případně první půlka Května by jsme udělali neformální setkání "pivní" v Pegasu ?  pondělí 9.05 ,10.05.  13.05 pátek.  Vybereme jeden z těchto dnů ?

Samozřejmě jsou vítání i mimo Brněnští ;) .  



« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 14:00:30 od BSG - Sharon »

Jogi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 139
  • Netrpím šílenstvím, užívám si ho !
    • Jogiho.cz
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #286 kdy: 24 Dubna 2011, 14:01:28 »
Jelikož vím, že prostě, domluvit se u nás v 20lidech je problém, tak vím, že tu to bude ještě větší...

27.5. - no já mám 23.5. 24.5. první předtermíny ... a pak 31.5. už první test o zkouškovém, tak ale esi budou lidi...
Víte co, domluvte se a já bych se trhnul a přijel VIP na tuto akci do Brna ;), cestou se budu učit ve vlaku,
přespím v Brně a ráno pojedu zas dom. Teda tento termín mě nevadí.


// edit :
Jinak se rád taky přiučím  ;).
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 14:03:22 od Jogi »
Lenovo ThinkPad L450 [ Ubutnu 14.04 64bit ]
Lenovo ThinkPad R500 [ Ubuntu 16.04 64bit ]

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #287 kdy: 24 Dubna 2011, 14:14:25 »
Jelikož vím, že prostě, domluvit se u nás v 20lidech je problém, tak vím, že tu to bude ještě větší...

27.5. - no já mám 23.5. 24.5. první předtermíny ... a pak 31.5. už první test o zkouškovém, tak ale esi budou lidi...
Víte co, domluvte se a já bych se trhnul a přijel VIP na tuto akci do Brna ;), cestou se budu učit ve vlaku,
přespím v Brně a ráno pojedu zas dom. Teda tento termín mě nevadí.


// edit :
Jinak se rád taky přiučím  ;).

Fajn..jen mě pak nebij když se nestihneš vše potřebné naučit,zopakovat učení mučení;)  ;D

Tak prosím ostatní kdo se chce zúčastnit hlavního slezu nejspíše pátek 27.05 - 29.05 jeden  z těchto 3 dnů .  Pište prosím co nejdříve ať mám čas vše potřebné zařídit.  Též prosím zkušenější uživatele na nějaké to povídání. Kdyby jste byli zdaleka ,můžeme se společně podívat na levné přespání.  

Jinak pivní slez, když bude zájem též pište.
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 14:31:37 od BSG - Sharon »

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6020
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #288 kdy: 24 Dubna 2011, 16:15:52 »
V pátek začíná mistrák :D
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #289 kdy: 24 Dubna 2011, 16:20:49 »
Upravil jsem vám anketu z listopadu na aktuální s termíny které navrhuje BSG - Sharon. Hlasování odemčeno.
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #290 kdy: 24 Dubna 2011, 16:45:45 »
Upravil jsem vám anketu z listopadu na aktuální s termíny které navrhuje BSG - Sharon. Hlasování odemčeno.

Děkujeme ......

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #291 kdy: 24 Dubna 2011, 16:47:29 »
V pátek začíná mistrák :D

Hokej ? Fotbal ? naštěstí jde toto mimo mě ;) .
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 16:53:54 od BSG - Sharon »

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6020
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #292 kdy: 24 Dubna 2011, 17:12:33 »
V pátek začíná mistrák :D

Hokej ? Fotbal ? naštěstí jde toto mimo mě ;) .
Hokej. Teď se hrají České hokejové hry a příští týden v pátek vypukne Mistrovství světa v hokeji.
Ale o nic nejde. Myslel jsem, že ty data spadaj do dubna :) I když konec května a začátek června bude taky zajímavej(padesátka, svatba).
« Poslední změna: 24 Dubna 2011, 17:14:04 od Rovano »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #293 kdy: 24 Dubna 2011, 17:33:45 »
Též prosím zkušenější uživatele na nějaké to povídání. Kdyby jste byli zdaleka ,můžeme se společně podívat na levné přespání.   

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #294 kdy: 24 Dubna 2011, 21:44:36 »
Jsem rád že hlasujete do ankety.  Jinak kdo by měl zájem mě poznat dříve :) pivní setkání muže být  Pondělí 9.05 nebo 10.05, pátek 13.05,14.05 .


Anketu nechám do 10.05 aby jste se všichni stačily vyjádřit ,pak zůstane  čas vše potřené zařídit.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #295 kdy: 24 Dubna 2011, 21:50:37 »
Pokial by som išiel, tak by to bolo asi v sobotu. Inak som si myslel a čudoval sa, že prečo to je v strede týždňa ale potom som došiel na to, že reč je o máji :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #296 kdy: 24 Dubna 2011, 22:08:13 »
Pokial by som išiel, tak by to bolo asi v sobotu. Inak som si myslel a čudoval sa, že prečo to je v strede týždňa ale potom som došiel na to, že reč je o máji :D

Určitě by jsme Vás uvítali a pěkně zařadily do programu  ;D  . Podle ankety se rýsuji oba termíny ...... tak se budu snažit překonat a nějak to na organizovat ,kdo chce pomoci je vítán :) pište mě prosím na profil ať tu nemáme "guláš" .

BSG - Sharon

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #297 kdy: 24 Dubna 2011, 23:44:52 »
Nemyslím si kdo chce najde. Kdo nechce ať nehledá. Samomluvou netrpím.  Asi to bude narážka že nejsem 100% Čech .  Na takové věci obvykle ani neodepisuji..... nezapomeňte stahovat karmu .......  možná to beru z vostra.......ale když chce někdo něco zařídit ....tak takoví blbci jako já jsou dobrý že. Klidně si myslete co chcete na tom mě nezáleží............   ;D ;D ;D Jen urážejte urážejte ..bohužel nemám takové vysoké IQ jako Vy !!!!!!!

                                        Nejsem čech, prosím omluvte moji nedokonalou češtinu. Děkuji.
« Poslední změna: 25 Dubna 2011, 08:16:04 od BSG - Sharon Valerii »

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #298 kdy: 24 Dubna 2011, 23:47:29 »
nechci bejt otravnej ale nebylo by dobre zacit delat neco s tou samomluvou nebo alespon misto 3 vet ve trech prispevcich napsat jeden prispevek se 3mi vetami ...
ve tvem zvaneni se ztraci dulezite informace v tomto vlaknu takze prosim, uz toho nech ...

diky

...... tak se budu snažit překonat a nějak to na organizovat ,kdo chce pomoci je vítán :) pište mě prosím na profil ať tu nemáme "guláš" .
OMG ... a hlavne uz nic neorganizuj .. myslim, ze kdyby se organizace zhostil nejaky dospely tak to bude konstruktivnejsi

A na co si tady hraješ ty?  :o

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re: Sraz Ubuntu v Brně
« Odpověď #299 kdy: 24 Dubna 2011, 23:51:19 »
Nemyslím si kdo chce najde. Kdo nechce ať nehledá. Samomluvou netrpím.  Asi to bude narážka že nejsem 100% Čech .  Na takové věci obvykle ani neodepisuji..... nezapomeňte stahovat karmu .......  možná to beru z vostra.......ale když chce někdo něco zařídit ....tak takoví blbci jako já jsou dobrý že. Klidně si myslete co chcete na tom mě nezáleží............   ;D ;D ;D Jen urážejte urážejte ..bohužel nemám takové vysoké IQ jako Vy !!!!!!!


K+  :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.