Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ako na vlastny icon set?  (Přečteno 2993 krát)

r0bino

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Ako na vlastny icon set?
« kdy: 23 Září 2008, 14:13:56 »
Ahojte. Moj znamy spravil velmi pekne ikonky ktore by som si velmi rad dal do linuxu. Vedeli by ste mi  niekto poradit? dDakujem  :)
P.S.: ikonky najdete tu:
Kód: [Vybrat]
http://siristhius.deviantart.com/art/The-Fullpack-98115696Dakujem :)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #1 kdy: 23 Září 2008, 18:35:35 »
pokud je to správně udělané, mělo by stačit to přetáhnout do nastavení vzhledu -> motiv. Zkusím to...
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #2 kdy: 23 Září 2008, 18:42:57 »
"nezdá se být platným motivem" - stáhněte si nějaký funční archiv s ikonami a upravte ty vaše podle vzoru ;)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

r0bino

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #3 kdy: 23 Září 2008, 19:09:54 »
"nezdá se být platným motivem" - stáhněte si nějaký funční archiv s ikonami a upravte ty vaše podle vzoru ;)

Dakujem :)

r0bino

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #4 kdy: 23 Září 2008, 21:38:02 »
Este by som mal jednu dost lamacku otazku. Mam iconset nieco.theme. ako to nainstalujem?

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #5 kdy: 23 Září 2008, 23:32:06 »
kde jste vzal set *.theme :o Já vždycky stáhnu .zip, .tar.gz, nebo nějakej archiv a ten přetáhnu do Systém → Volby → Vzhled (list Mitivy vzhledu) - zkuste to taky tak...
(btw. používáte Ubuntu, nikoli *buntu? - tam to může být jinak, tak by se hodilo na to upozornit)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

r0bino

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #6 kdy: 24 Září 2008, 18:49:31 »
EDIT: Dakujem za pomoc  uz mi to ide
« Poslední změna: 24 Září 2008, 19:34:25 od r0bino »

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #7 kdy: 24 Září 2008, 19:09:23 »
Este by som upozornil ze nove gnome v ubuntu 8.04(neviem ake ma cislo(2.22.3?)) pouziva ine nazvy ikon. Cize temy ikon urcene pre starsie gnome v novom nefunguju. Preto si skontroluj ci to prerabas uz podla toho noveho.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: Ako na vlastny icon set?
« Odpověď #8 kdy: 27 Září 2008, 10:04:50 »
Mám Gnome 2.22.3 a problémy se staršími icon sety nemám. Jinak doinstalované sady ikon se ukládají do složky .icons a není problém si ikonky povyměňovat podle chuti.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.