Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: displej Fujitsu Siemens Amilo  (Přečteno 2136 krát)

bbbeny

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
displej Fujitsu Siemens Amilo
« kdy: 08 Října 2008, 19:35:59 »
Vlastním notebook Fujitsu Siemens Amilo Pa2548, používám Kubuntu 8.04. Nevíte někdo, kde bych mohl sehnat ovladač na vestavěný displej, abych mohl regulovat jeho jas? Děkuji za odpověď

bbbeny

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
Re: displej Fujitsu Siemens Amilo
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2008, 21:58:06 »
To si fakt žádnej jinej linuxák nekoupil stejnej počítač co já? ;) Jinak jsem zjistil, že při vytažení napájecího adaptéru si to samo jas ubere, takže to určitě seřizovat jde, tak teď je spíš otázka jak to můžu nastavovat sám cíleně.

pavolzetor

  • Host
Re: displej Fujitsu Siemens Amilo
« Odpověď #2 kdy: 01 Listopadu 2008, 11:36:31 »
ahoj, skusal si funkcne klavesy (Fn + neco)?
mozno nie su podporovane dane klavesy, skus aplet jasu (pravy klik na panel->Pridat do panelu->Aplet nastavenia jasu)

Petr Kejval

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
    • http://www.kejval.wz.cz
Re: displej Fujitsu Siemens Amilo
« Odpověď #3 kdy: 01 Listopadu 2008, 11:58:45 »
Mám ten samý problém u NB HP 6125. Jediné co jsem vykoumal je , že když nepovolím instalaci nesvobodného  ovladače grafické karty, mám sdílenou ATI X200, tak funkční klávesy (jasu i hlasitosti) v pohodě fungují. U verze 8.04 ale v tom případě nefungovala 3D akcelerace. U nové 8.10 je to podobné ale i při použití svobodných ovladačů grafické karty fungují funkční klávesy jasu i hlasitosti a navíc je částečně funkční i 3D akcelerace. Zjištěno včera v noci asi ve 2.45 ale ještě to musím prokoumat.. :)
NB HP nx6125 Ubuntu 8.10
Athlon XP 2600+ GeForce 7600GT+ Ubuntu 8.10 +Windows Home
Athlon XP 3000+ Geforce 7600GT + Windows Home

Erricco

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: displej Fujitsu Siemens Amilo
« Odpověď #4 kdy: 01 Listopadu 2008, 21:30:55 »
Ahoj

Ja mam FS Amillo Xi 2428,rozdiel je len v uhlopriečke a tom že ja mam Intel a ty AMD .
Ovladanie jasu mi funguje od 7.04 kombinaciou fn + f8  a  fn + f9  bez problemov ,ja mam akurat od 7.10 problem s tým ,že mi nejde webkamera  :'(
Pritom u 7.04 šla hned po inštalacii ...   ???

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.