Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WoW - neustále disconnected from server  (Přečteno 4184 krát)

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
WoW - neustále disconnected from server
« kdy: 13 Října 2008, 22:35:24 »
Zdravím,

mám ubuntu 8.04, v něm wine 1.0, a rád bych přes něj hrál WoW. ale když se zkusím přihlásit, tak mi to v buď pořád píše "Disconnected from server", nebo mě to pustí na seznam realmů, ale sotva jeden vyberu, zase mě to vyhodí. Akorát jednou nebo dvakrát denně se mi podaří se přihlásit a můžu hrát. Když to ale zkusím z windows, přihlásí mě to pokaždý bez problémů. Netuším kde může být problém, už pár dnů to googlím a nic nemůžu najít. A vím naprosto jistě že jsem k připojen k internetu když se snažím přihlásit.

Tuší někdo z komunitních chytrých hlav řešení? zachrání mě někdo? děkuju pěkně za případný odpovědi  :)
« Poslední změna: 16 Října 2008, 18:31:56 od WytCZ »

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2008, 17:51:41 »
Máš vše potřebný nastavený podle wiki? http://wiki.ubuntu.cz/World%20of%20Warcraft
Teda nevím jestli to vyřeší problémy s připojením ale určitě to zkus, pokud to nemáš nastavený. Zvýší to výkon a stabilitu hry.
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #2 kdy: 14 Října 2008, 18:46:09 »
podle wiki jsem si nastavil config.wtf, akorát jsem přidal:
SET gxApi "opengl"
SET ffxDeath "0"
SET ffxGlow "0"

a wiki neřeší problémy s připojováním. tak jsem teda zkusil nastavit úplně všechno podle návodu (tedo co šlo, ventrilo nepoužívám a nemám ATI), je to jenom o tom občasným připojení, když už sem jednou ve hře tak šlape jak po másle

tylik

  • Host
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #3 kdy: 14 Října 2008, 20:23:48 »
Tiez ma nechce pripojovat. Teraz ti to uz ide? A este jedna otazka, preco to nehrajes vo Win ked ho mas?

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #4 kdy: 14 Října 2008, 21:28:50 »
Tiez ma nechce pripojovat. Teraz ti to uz ide? A este jedna otazka, preco to nehrajes vo Win ked ho mas?

No, ubuntu mi víc vyhovuje než windows, a hry tolik nehraju, jenom bych si rád občas zahrál WoW. a když v linuxu funguje, tak jsem línej restartovat do winů :D dřív to nedělalo, tak byla spokojenost maximální... tak mi ale napadá, když tě taky nechce připojovat, jaký máš patch? jestli to třeba patch 2.4.3 nějak neblokuje nebo co...

tylik

  • Host
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #5 kdy: 15 Října 2008, 10:52:12 »
Mam poslednu verziu. Myslim ze so starsou sa ani nedostanes do hry. Mozno by trebalo skusit iny server.

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #6 kdy: 15 Října 2008, 13:32:50 »
změnit server mě taky napadlo, ale bez výsledku :( je možný že to způsobuje wine? pomohla by cedega?

tylik

  • Host
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #7 kdy: 15 Října 2008, 15:29:28 »
No mna to tiez napadlo ze Wine, teraz som si dal wine 1.1.5 ale musim stiahnut 1.6GB patch takze to zatial nemozem vyskusat. Mne posledny wine 1.1.6 blbol, lebo mi nesiel dobre zvuk v hrach.

A cez cedegu som skor skusal, ale po posnednom nainstalovani patchu mi neslo hru spustit....

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #8 kdy: 16 Října 2008, 19:20:01 »
tak tohle se začíná rozvíjet... zkusil sem nahodit starší wine - 0.9.6 myslim... a ono to fungovalo - když sem to zkoušel dost krát po sobě s časovýma odstupama... tak sem pozapínal gaima, amarok a deluge a že si zahraju... a najednou zas nic... tak všechno povypínám - zas nic. restartuju komp a zkouším hrát z windows - no příhlásim se, nevim proč se mi ale sekl loading screen. restartuju do ubuntu, nic nezapínám, jenom wow a zaloguju se bez problémů. tak zkouším pokus - omyl:

vypnu wow - zapnu gaim - znovu wow - zaloguju se
vypnu wow - zapnu gaim a deluge - znovu wow - odpojen :(
vypnu wow - vypnu deluge - znovu wow - zase nic
restart kompu
zapnout wow - šlape bez protestů
zapnu deluge - zas odpojen.... je to náhoda? :D
vypnu deluge a zprovozním wow. zkouším misto deluge ktorrent a zapínám wow - odpojen :D vypnu ktorrent, a wow zase poslouchá...
zkouším jestli ta "náhoda" funguje i na bittorent klient...a he? hádejte co? nejde :D
po vypnutí bittorent klienta se po chvíli wow poslušně rozběhá...

tak zdá se mi to nebo wow odmítá pracovat současně s torrentama? vlastně až teď mi napadá, že gaim (tedy pidgin) pouštím při startu automaticky, včetně deluge... a pak se divím že wow nejde... teda je to jenom výsledek toho co jsem dneska zkoušel, ale je to docela náhodička.

a vůbec, tak nějak mi napadá, že takový problémy s wowem jsem na kubuntu rozhodně neměl. nemůže gnomácký správce připojení nějak kolidovat když stahuju a chci hrát wow?



tylik

  • Host
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #9 kdy: 17 Října 2008, 10:35:47 »
:D Podla mna je to len nahoda. Myslim si ze ak mas zapnute tie programi, tak to nema ako hre vadit, jedine ak by si mal zapnuty audio prehravac, a mozno firefox.

Podla mna to bude vo wine. Skus poslednu verziu 1.1.6...a daj vediet. :)

Hras na ofiku?

WytCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: WoW - neustále disconnected from server
« Odpověď #10 kdy: 17 Října 2008, 14:54:52 »
věř že u mě to náhoda není, je to pravidlo :D tak minutu po vypnutí deluge už můžu hrát :) už jsem to zkoušel dostkrát, i když vím že to zní pochybně :D jo ofik

a wine mam 1.0

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.