Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: U3 na flash disku a Linux?  (Přečteno 1443 krát)

vlasto

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 527
U3 na flash disku a Linux?
« kdy: 17 Října 2008, 14:53:58 »
Tak jsem se nikde nedočetl,že U3 nefunguje pod Linuxem.až dnes na obale flash disku.Je to pravda?
Děkuji

pavolzetor

  • Host
Re: U3 na flash disku a Linux?
« Odpověď #1 kdy: 17 Října 2008, 15:39:40 »
defaultne nie, nikde som nevidel ze by ano

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2459
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: U3 na flash disku a Linux?
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2008, 15:48:58 »
Tak jsem se nikde nedočetl,že U3 nefunguje pod Linuxem.až dnes na obale flash disku.Je to pravda?
Děkuji
U3 je pro Windows. Uzamčené U3 se v Linuxu nepřečte. Samouřejmě flešku lze použít jako běžnou bez U3.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2459
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: U3 na flash disku a Linux?
« Odpověď #3 kdy: 22 Října 2008, 08:34:55 »
Reseni je flashku pripojit pod windows, a z u3 menu co se vam tak za 2 hodiny objevi :) nekde najdete nastaveni nebo tak neco, a pak je tam nekde moznost odinstalovat u3, uz si nepamatuju kde presne, jen si pamatuju ze byl treba administratorsky ucet. Mimochodem u3 muzete pozdeji zase nainstalovat, pokud budete chtit, coz ale uprimne receno pochybuji.

Já zvolil rychlejší způsob. Oddíl na flešce jsem smazal (instalace U3 tam zůstala vedle) a vytvořil nový, naformátoval jako FAT.
Nyní mohu z flešky bootnout Ubuntu, Data mám na oddíle FAT, nebo na stroji, kde běží Win mohu spustit U3 a Thunderbird apod, (data jsou zase na FAT).

Například Thunderbird v Ubuntu a v U3 mají jeden adresář se zprávami.

Takže v Ubuntu přijmu, jinde na Win odpovím a přidám další účet, jinde v Ubuntu ho vidím a napíšu atd... Sodoma Gomora Sado Maso :-) ale funguje to...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Kecik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 106
  • nuqDaq yuch Dapol-where do you keep the chocolate?
    • Personal web page
Re: U3 na flash disku a Linux?
« Odpověď #4 kdy: 29 Dubna 2009, 14:31:50 »
To je sice dobrý, ale ten cdfs oddíl s u3 ti tam zvostal ne?
The most important thing in the programming language is the name. A language will not succeed without a good name. I have recently invented a very good name and now I am looking for a suitable language.
D. E. Knuth, 1967

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2459
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: U3 na flash disku a Linux?
« Odpověď #5 kdy: 29 Dubna 2009, 14:35:52 »
To je sice dobrý, ale ten cdfs oddíl s u3 ti tam zvostal ne?
jo
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.