Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Genius MousePen 5x4 - nejde  (Přečteno 1397 krát)

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Genius MousePen 5x4 - nejde
« kdy: 02 Listopadu 2008, 20:12:09 »
Postupoval jsem podle dvou různých návodů, ani podle jednoho to nejde a tablet se chvoá naprosto nestandardně. Při prvnotním zapnutí nového ubuntu 8.10 jsem vyzkoušel, jestli už tablet konečně bude fungovat (po pár letech používání Ubuntu, stále nefunguje) a kurzor začal šíleně pobíhat všude možně, s naprosto ztřeštěnou citlivostí. Tuto citllivost jsem nedokázal snížit žádným způsobem.

Pokusil jsem se nainstalovat ovladače dle tohoto    https://help.ubuntu.com/community/TabletSetupWizardpen     návodu, ale při pokusu o kalibraci, kurzor dál zmateně pobíhal a Kalibrace nezazanamenala žádný signál ... nikde v žádném logu se neobjevila žádná chyba. .. Pokusil jsem se to do xorg.conf nacpat násilím, ale nezměnilo se vůbec nic.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Genius MousePen 5x4 - nejde
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2008, 03:09:58 »
Má někdo prosím bližší informace o tabletech po Ubuntu, případně co s tím mým? Je to už opravdu starý tablet, tak nevím proč to nejde jak by mělo ...
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.