Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmizelá opera po TwinView [vyřešeno]  (Přečteno 749 krát)

Vojta1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Zmizelá opera po TwinView [vyřešeno]
« kdy: 05 Listopadu 2008, 18:10:48 »
Ahoj, dneska jsem v práci pracoval v modu Twinview - notebook + externí monitor, ale když jsem končil svojí práci, v nvidia-settings jsem zase zpět změnil nastavení je normální jednu obrazovku. Stalo se ale to, že mi náhle z plochy zmizel prohlížeč Opera přestože byl stále nahoře v liště v tom seznamu spuštěných programů (ve spodní liště nebyl). Nějak jsem to neřešil, operu jsem vypnul pomocí správce procesů, vypnul počítač a šel domu. Ale doma když jsem si teď chtěl operu znovu spustit, zase se spustila jen do toho seznamu těch programů, ale na ploše není - ani na spodní liště. Jinak nahoře v té liště je samozřejmě ta ikona toho programu, ale pokud na ní 2x poklikám, nic se neděje, pokud kliknu pravým tlačítkem myši, tak se sice objeví "operácké menu", ale i když kliknu třeba na Zobrazit Operu, Skrýt Operu, nebo ukončit Operu pořád se nic neděje. Jediné co můžu je operu zase ukončit pomocí správce procesů. Mohl by mi někdo poradit, jak dostat Operu zpátky na pracovní plochu? Napadlo mě třeba něco vymazat z konfiguračních souborů, ale nevím přesně co. Zkoušel jsem cache a sessions, ale to nepomohlo.
Jinak jedná se o Ubuntu 8.10 a poslední verzi opery (tuším že 9.62)
« Poslední změna: 11 Listopadu 2008, 18:24:16 od Martin 'Želva' Malý »

Vojta1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re: Zmizelá opera po TwinView
« Odpověď #1 kdy: 11 Listopadu 2008, 15:52:48 »
Tak tohle jsem nakonec vyřešil vypnutím Compizu  8)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.