Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??  (Přečteno 3047 krát)

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« kdy: 09 Listopadu 2008, 03:18:05 »
Nový Firefox přinesl pěkné novinky ... fajn ... žádná aktualizace neproběhla, ale. Najednou se zbláznily nejnavštěvovanější adresy. Když u adresního řákdu nic nenapíšu a kliknu na rozbalení, obyčejně se mi tam zobrazili nejnavštěvovanější stránky. To bylo super ... ale teď se to zbláznilo a některé stránky to zobrazovat v tomto výběru přestalo. Stránka která má 800 návštěv (ostatní jen 400 či jen několik desítek) tam najednou není, zato stránka co má 79 ano ... nechápu jak je to možné, nic jsem s tím nedělal, nenašel jsem že by to šlo někde nastavit.

Stalo se to ještě někomu? Musím si kvůli tomu mazat profil firefoxu, aby se to vzpamatovalo, nebo se v tom mám vrtat nebo to nechat být a počkat jestli se to spraví nějakou aktualizací?
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

wam]Spider007

  • Host
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2008, 11:12:39 »
zadaj do url baru about:config a vyhladaj propertie: browser.urlbar.maxRichResults
toto nastavenie urcuje kolko najnavstevovanejsich stranok sa ti ma zobrazit
to, ze nejaka stranka ma vela navstiveni a nezobrazuje sa ti v zozname je uplne normalne. Zalezi aj na tom, kedy si ju navstevoval a rozne ine aspekty. Tento zoznam sa postupne upravuje podla toho ako stranky navstevujes, firefox sa ich proste casom nauci. A hlavne uci sa najme stranky, ktore zadas ty a nie tie, na ktore chodis cez zalozky a pod.

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #2 kdy: 09 Listopadu 2008, 12:06:19 »
No právě, že daná stránka má návštěv 800, navštěvuji ji několikrát denně, v tom seznamu byla celou dobu na prvním místě .. a teď tam najednou není, ač ji navštěvuju pořád stejně a objevila se tam stránka navštívená 79, kterou jsem nenavštívil už asi půl roku.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

wam]Spider007

  • Host
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #3 kdy: 09 Listopadu 2008, 13:14:40 »
mozes este pouzit rozsirenie oldbar ak ti viac vyhovuje stary sposob z Firefox 2.*

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #4 kdy: 09 Listopadu 2008, 14:59:50 »
Mě vyhovoval Firefox3, ale říkám, že teď se to najednou začalo chovat divně a nelogicky. Ptal jsem se jestli se to stalo i někomu jinému. Vám očividně ne, tudíž k tomu nemáte co říct.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #5 kdy: 09 Listopadu 2008, 15:54:21 »
Mě vyhovoval Firefox3, ale říkám, že teď se to najednou začalo chovat divně a nelogicky. Ptal jsem se jestli se to stalo i někomu jinému. Vám očividně ne, tudíž k tomu nemáte co říct.
Me to taky dela chaos. Stranku co jsem navstivil 1x co mam novej system mam v menu a bezne pouzivane stranky mizi a objevuji se nejak zmatene. Jelikoz nejsem linej si je hodit do bookmarku, tak mi ten chaos ani moc nevadi.. :)

wam]Spider007

  • Host
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #6 kdy: 09 Listopadu 2008, 16:06:38 »
Mě vyhovoval Firefox3, ale říkám, že teď se to najednou začalo chovat divně a nelogicky. Ptal jsem se jestli se to stalo i někomu jinému. Vám očividně ne, tudíž k tomu nemáte co říct.

Tak pardon, snazil som sa poradit, ale pravdepodobne chyba nie je vo firefoxe ale medzi stolickou a klavesnicou.

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #7 kdy: 10 Listopadu 2008, 01:31:02 »
Mě vyhovoval Firefox3, ale říkám, že teď se to najednou začalo chovat divně a nelogicky. Ptal jsem se jestli se to stalo i někomu jinému. Vám očividně ne, tudíž k tomu nemáte co říct.

Tak pardon, snazil som sa poradit, ale pravdepodobne chyba nie je vo firefoxe ale medzi stolickou a klavesnicou.

VZhledem k tomu co psal Pepe999 není chyba ve mě.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

Ilja Iljič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #8 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:31:44 »
Nepoužívám to, jelikož mi současná podoba vyhovuje, leč vím, že mnohým pomohlo:
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/7637

wam]Spider007

  • Host
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #9 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:42:25 »
Nepoužívám to, jelikož mi současná podoba vyhovuje, leč vím, že mnohým pomohlo:
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/7637

toto je experimentalne rozsirenie. ak si vsak vsimnes vyssie som hodil link na rozsirenie oldbar, ktore plni tuto funkciu. Toto riesenie vsak nie je v tomto pripade vyhovujuce.

Ilja Iljič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #10 kdy: 18 Listopadu 2008, 20:52:06 »
Obávám se, že si nerozumíme. Rozšíření Oldbar umožňuje, aby adresní řádek ve  FF 3* vypadal jako adresní řádek ve FF 2*. Naproti tomu rozšíření Old Location Bar umožňuje, aby se tak choval. To je, myslím, velmi zásadní rozdíl.

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #11 kdy: 19 Listopadu 2008, 18:24:36 »
V tomhle vláknu pochopil asi jen jediný člvoěk co říkám. Mě nový model vyhovuje, ale začal se chovat divně a nefunguje jak fungoval zpočátku správně ... teď si tam hází adresy, které vůbec nepoužívám a sortiment nejnavštěvovanějších používaných adres se mi postupně zmenšuje .. z 10 mi jich zbylo už jen 7 a 3 se tam zobrazují úplně proti filozofii FF 3 ... chápete to? Tomu nepomůže žádný doplněk jedná se o nějakou chybu.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

Ilja Iljič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #12 kdy: 20 Listopadu 2008, 14:15:39 »
O možnostech nastavení chování adresního řádku se lze dočíst zde:
http://kb.mozillazine.org/About:config_entries
Klíčové slovo: urlbar

damnum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
  • Hroznej sráč
    • damnum
Re: Firefox 3.0.3 - nejnavštěvovanější adresy - ??
« Odpověď #13 kdy: 22 Listopadu 2008, 19:39:44 »
Nastavení mám výchozí a taky se to tak chovalo, ale NAJEDNOU, aniž bych cokoli udělal, ve stále stejném nastavení a stále stejné verzi FF, se začaly zobrazovat méně navštěvované stránky, namísto těch s nejvíce návštěvami a není to postupně, nýbrž přehátzeně, začalo se to chovat nelogicky a už mě to opravdu nebaví pořád vysvětlovat. A naposled říkám,. že to není mnou.
HW [MB Gigabyte GA-MA69G-S3H (integr. ATI Radeon Xpress 1250), HDD (SATA) 120GB + HDD (IDE) 80GB, CPU AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, RAM (800MHz) 512MB]
SW [Ubuntu 8.10 II (GDM + FVWM, FWVM-Crystal, Fluxbox, KDE, GNOME)]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.